Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. (oficiální text distributora)

ssfan odpad!

Marně vzpomínám na nějaký horší pořad než je to. (Promiňte, zapomněl jsem na debilní reality-show - ty jsou ještě horší.) ()

MichelSmith odpad!

Tento program a jeho vysoká sledovanosť my pripomína záchody na strednej ,ktoré boli tak ošťaté,že po čase už aj normální šťali ešte v chodbe,možno nechceli byt len oštaný,ale nakoniec nemali beztak na výber a suché ostalo jedine rozbité chýbajúce okno v ktorom odraze kedysi mnohý hladali silu (ne)skočit a pod ktorým bol dnes zato o to kvalitnejší "rybníček" a "záujem" okoloidúcich ,bulvár vás dostane a spraví jedného z nich,teda než pochopíte že treba ísť von ku kríčku,alebo nemočit a zomriet viz Iveta,ktorá mala k oknu blízko... Asi nemala nádej aj ked bola suchá,alebo nemala seba...? Možno to neni o bulváre o Ivete,ale škodoradosti nás spoločnosti,alebo o nás,nádeji..? Možno iba o zlej hygiene,exhibiocinizmu... Spánkovom deficite...? ()

wosho

Bulvár, jenž se od ostatních liší tím, že se nebere až tak moc vážně a nehraje si na kdovíjak důležitý tv-týdeník (jako Topstar na primě). Nic proti ničemu. ()

Paity

Pitomoučká Gabrielka Partyšová si na téhle kravině začala budovat kariéru. Bohužel i takové "celebrity" u nás máme. ()

beba789 odpad!

Pavel Novotný by vážně potřeboval pořádně dostat do držky, protože to, co mele v tomhle směšném pořadu, je vážně vrchol trapnosti. Bere si do huby lidi, kterým nesahá ani po kotníky. Asi je to závistí, nebo nevím. Každopádně potkat ho, tak si asi nějakou tu nadávku na něj neodpustím. -100%. ()

BlackHood odpad!

Nejraději bych všechny tvůrce této SRAČKY NECHAL Zbytek tohoto komentáře byl bohužel vymazán, protože porušoval trestní zákony ČR ()

rusty09 odpad!

No to je kundovina. Moderujou nějaký 3 krávy pořad, kterej je už tak 20 v českých zemích, všechny stojej za vyližprdel a furt sem serou další. Kdyby místo toho radši dávali fotbal. ()

Ydrosten odpad!

Prásk tam odpad. Kdejaká ochechule z 3 jménama nejmíň ( a ještě hrdá na to, že může ukázat silikonový kozy a prdel ) se tady tváří jak Bardotka a přitom na ně všichni serou a je všem totálně u prdele že se jí zlomil podpatek, nebo že se ten její kretén s ní chce rozvést. Už jen výčet jmen, je na pár facek. ()