Nikdo neví o celebritách více než my! Vstupte s námi do života hvězd. (oficiální text distributora)

unclejack odpad!

Afektovaná prihlúpla zbytočnosť. Dokonca aj taká Smotánka alebo VIP správy majú aspoň svoju predstieranú úroveň, táto novácka sonda do života celebrít sa však hrá na posledného križiaka bulvárnej žurnalistiky. To si rovno môžem zobrať dvojstranku z Nového času a nalepiť ju na televízor - vyjde to prakticky naisto. ()

jonnybe odpad!

Jéééé a mě se chce něco říct. Nebo to nemá ani cenu.....chce se mi zvracet, ale má to jedno pozitivum.... když to vidím pak si uvědomím, že na tom nejsem zas tak špatně ()

Peddro odpad!

Naprosté dno TV ,,zábavy". Neumím si představit, jaká je cílová skupina diváků. Jen primitivní a povrchní lidi může zajímat, kde se jaká celebrita opila, kdo s kým spí a kdo kolik dluží. Navíc skutečné osobnosti se k vystoupení v tomto odpadu nesníží. ()

Werrona odpad!

Pizda popisuje pizdování jiných pizd... No někoho to asi baví... Viděla jsem jeden díl, když jsem chytila zápal plic a nevěřícně koukala, co všechno je schopno prodat reklamu. ()

Larikazka odpad!

PRÁSK ozval se výstřel a bylo po pořadu....kde jsou ty "celebrity" ?? random osoby, které jsou trošku známější (v tom lepším případě, většinou ty lidi neznám) a když se náhodou neukáží šoupnou tam jako celebrity moderátory ()

BlackHoleSun

Za normálních podmínek bych dal odpad. Jednu hvězdičku ale dávám za tu černou svini Bonze (mám rád kočky), a druhou za poprsí Marcely Škábové. ()

MrAldridge

Dnes jsem poprvé a to kvůli Landovi zapnul tuhle kravinu. Když takhle vidím moderátorské (ne)umění mladého Novotného, tak přemýšlím co by tento mamlas dělal, kdyby jeho otec nebyl rádoby komik a levný vyplňovač trapných pořadů nejstupidnějšího média vesmíru. Nechci urazit žádnou profesi, protože si myslím, že každá profese je svým způsobem důležitá...ovšem zřejmě krom profese moderátora Prásk...! ()

kratajirka odpad!

Kdyby český národ tolik nezáviděl, tyhle pořady by měly jepičí život. Jenže my závidíme, my dokonce závidíme i to, co se nedá závidět. Proč? Protože je to in. :) ()