Bailando - Tančím pro tebe je česká taneční show, ve které jde o splněná přání. Polovinu z tanečního páru vždy tvoří známá celebrita, druhým z páru je tak zvaně „normální“ soutěžící, který se do soutěže přihlásil proto, aby získal možnost v případě svého vítězství splnit závazek, nejčastěji humanitárním způsobem pomoci někomu z rodiny. (ČSFD)

Paity odpad!

TV Nova opět oslnila svou šikovností opajcnout úspěšný projekt konkurence a udělat z toho něco, co naprosto nefunguje a nedá se na to dvat. ()

Foxhound#1 odpad!

ČT slavila úspěch se StarDance a Nova si asi řekla, když oni tak proč ne my? A tak spustila další ze svých monstrózních projektů působící na diváka jako klistýr, okořeněný trochou snahy vyvolat lítost. A jak to dopadlo? No koukněte se vpravo na sloupeček hodnocení a hned to bude jasné. ()

Prochy38 odpad!

Absolutní zhovadilost, kterou si Nova vymyslela na úspěch StarDance z ČT1. Tak trapnou a přeemotivovanou soutěž jsem v životě neviděl... Ubohost. Jen to dokazuje, jak duševně slabí dokážou lidé být, když stvoří něco takového... ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Taneční soutěž kde, vítězstvím je finanční odměna pro blízkého jednoho z tanečníků, druhým z tanečního páru je pak celebrita. Co já NATO? Právě jsme s kámošem dohráli Tekkena a máme na palcích otlačené šipky od zuřivého mačkání. Dáváme špeka a pouštíme Novu. Má zkouřená mysl přemýšlí proč má ta Borhyová tak megavýstřih, proč Jirka Mádl v námořnickém tričku po pódiu pobíhá namísto aby tančil. Kopám do sebe panáka vodky a říkám si, že horší to být nemůže. Může, záběr na rodinu kterou postihla pohroma, všichní pláčí až na mě, se zájmen sleduji své palce a zjišťuji, že jsem schopen hrát Tekkena. Sbohem Bailando. Ano dostal jsem za bojovníka pana Kořínka, vítězství je nevyhnutelné. ()

ChaZty odpad!

už je ta myšlenka o co šlo v tom pořadu se mi protiví. Když jde o lidské neštěstí, mají vyhrát všichni a né jeden. Neskutečny jak se dají v televizi vydělávat peníze, doufám, že už se tento pořad nebude opakovat. ()

Alexandre

Od třetího dílu jsem to začal sledovat a koukal jsem se na to docela rád. Žádný zázrak, ale zároveň žádný propadák. Pro mě docela chytrá show. ()

Wyrdas

Povrchní show pro jednodušší lidi. Celkově jsem moc nepobral smysl tohoto pořadu, ale za snahu a fyzickou námahu nějakou tu hvězdu utrousit musím. Přeci jen ty tance mnohdy nebyli vůbec jednoduché. ()

D.awi.d

Horší než StarDance a navíc s příšernou myšlenkou. Je na tom hůř ten co má rakovinu, ten co je retard, nebo ta co nemůže chodit ? Nebo ta paní co by chtěla na dovolenou ? ()

Rodin odpad!

Viděl jsem jen výjevy, nikoli celý spektákl, takže možná nemám na hodnocení nárok. Dal bych ODPRD, ovšem ten v nabídce jaksi chybí. ()

Mire odpad!

Bailando bolo aj na Slovensku, hneď po tom ako skončilo prvé Let's Dance - asi diváci mali smäd po takových tancovačkových sračkách, tak hneď dali toto. Samozrejme je to zrudnosť! ()

Riker odpad!

Tady se nedá dát ani jedna hvězdička za dobrý úmysl, protože ten byl znásilněn soutěží o největší lítost diváků, ble! ()

TonoM odpad!

Možná se pletu, ale za 15 let jsem na nově z těch 27 452 věcí, co jsem viděl nezažil nic horšího. ODPAD! ()