Nemrtví

• Francie Mutants

Svět napadl pandemický vir, který mění lidské bytosti na primitivní a krvežíznivé kreatury. Marco a Sonia se pokusí najít řešení z této svízelné situace, avšak Marco je také kontaminován. Začíná se pomalu měnit a Sonia, která s ním čeká dítě, má před sebou dilema. Musí bojovat se Zombie a zároveň proti muži, kterého miluje. (LIVINGDEAD)

Hadža

Zombici se maji strilet.Do hlavy!A ne lecit,to je pak celkem nuda,vetsinu casu komorniho charakteru.Masky slusne,krve dost.Ale kamerou prosim,kdyz uz se neco deje,tak vytrvale netrast! ()

Dexter1

Tento francúzsky krvavý snímok je priamo úmerne rozdelený na dve polovice. Prvá vyzerá ako minimalistická zombie dráma a tá druhá už je klasický zombie masaker. Ak si odmyslím celkom nesympatické herecké obsadenie, tak s celkovou vizualizáciou som spokojný. Ako výrazne mínus vidím hlavne v tom, že tento kúsok sa berie neskutočne vážne a to v každej polohe. Súhlasím aj s komentármi, ktoré tvrdia, že La Horde bola lepšia, ale ak by sme sa mali baviť o maskách a technickej úrovni, tak Mutanti valcujú Hordu. ()

StrYke

Katastrofa. Minimální počet zombie (kteří se objeví až v posledních 20 minutách), nesmyslné chování postav, stupidní scénář a průměrní herci. Nevím, na čem Mutants staví, nevím proč tenhle film vznikl, ale vím, že tvůrci mi dluží 90 minut života. ()

Martin741

Hoci sa film odohrava v zaujimavom prostredi opusteneho komplexu uprostred opustenych hor, pribeh a samotni zombici boli tak nudni, ze som takmer zaspal. 15 % ()

bourec

Nemá cenu se sáhodlouze rozepisovat.Celou hodinu je to nefalšovaná nuda,až pak se to začne tvářit jako film.30%. ()

Rodriguez

Nebýt našlapaného akčního konce, kdy vzduchem lítala krev a orgány, asi by šel film po tak šíleně nudném začátku do kopru. Zombie mutanty já rád a tak jsem překousl pár stupidních scén, vypnul mozek jako tvůrci filmu a užíval si! 45% ()

TomikZlesa

Začátek vypadal hodně slibně, pak se postavy začaly chovat jak magoři co nemaj snad ani zvláštní školu, i když nemám zrvona ve zvyku postavy hodnotit, tady už to fakt bylo do očí. Ale střed a konec, hlavně ten konec už byly opět ok. Ačkoliv vůbec nechápu smysl toho točit neustále a dokola film na téma, který je vyschlý jak studna na sahaře, ale budiž. I přes tě pár nedostatků se mi film líbil, nenudil sem se............ ()

tom88

Obyč zombie film z francúzskej produkcie, ktorý neukazuje nič nové, nie je zaujímavý ani príliš hororový či napínavý až na zopár momentov. Tá hodinka a pol bola veľmi dlhá, takže dá sa povedať, že nuda. Francúzi by mali na zombie filmy zabudnúť a nechať to radšej amíkom. S prižmúreným okom dávam dve hviezdy. 36% ()

miguel_111

Zbožňujem momenty keď jedná z postav zápasí o život z krvilačnou beštiou a tá druhá nad ňou postáva z nabitou zbraňou a čumí,čumí, čumí a nevystrelí. Nezáživný francúzsky zombie krvák zo slabým hereckým obsadením a len z veľmi malým počtom svetlých momentov, ktoré fakt stáli za to. Pre mňa 50% ()

lennyd

Moc lidí útok zákeřného viru nepřežilo. A ti kteří přežili jsou na trvalém útěku před těmi, kteří sice také přežili, ale virus je změnil v krvežíznivé zombie. To je i případ Soniy a Marka, kteří se uchýlí v jedné opuštěné továrně - ale Mark je také kontaminován, a začíná se také měnit. Ale stále je mezi nimi pouto, které dokáže přehlušit i sílu viru - Sonia s Markem čeká dítě... No, z filmu mám trochu rozpačité pocity. Na jedné strany z něj amatérismus téměř čiší - kameramanovi asi neřekli, jaky film se bude točit, a tak se mu z maskovaných zombies trochu (dost) klepaly ruce (no možná to bylo schválně a tvůrci chtěli dosáhnout jakés takés autentičnosti, ale v tom případě doporučuji nejdříve shlédnout španělský [Rec]). Herecké obsazení hodnotit nebudu, neb kromě hlavní hrdinky (která je docela sympatická) je zbytek osazenstva jen pobíhajícím zmutovaným šmejdem, ale masky se zase docela povedly. Co se ale určitě nepovedlo je hudební stránka filmu, páč podkres sestávající se z různých zvuků a pazvuků, kdy je divák napnut a čeká co se kde šustne, se moc nehodí. Sympatické ale na tomto francouzském (to jsem ještě neřekl? že po dlouhé linii amerických horrorů je tu zas jeden téměř domácí) hororu je, že se tvůrci nebojí nějaké té kapky krve (ba naopak), takže jsem jim schopen odpustit i takové chybičky, kdy po pohledu na ukazatel plné nádrže v sanitce o pár kilometrů dál začne blikat nedostatek benzínu... ()

Raven0

Zpočátku to vypadá na solidní zombí vyvražďovačku. Jenže... Postupem času se tempo a spád kamsi vytrácí. Logika děje jde také ke dnu a nově příchozí postavy jsou sympatické asi tak jako bezdomovec z hlavního nádraží. A to ani nemluvím o takových kiksech jako mírumilovná zombie, dementní chování některých postav a akutní nedostatek pořádné akce. ()

oveckaoa

Mutants bych rozdělil na 2 půly jedna je o proměně milované člověka v mutanta a druhá je o záchraně přeživších. Bohužel obě poloviny jsou strašně nevyrovnané a nudí (což u Francouzů mrzí). Námět není špatný ale selhává děj. Jediné co potěší je brutalita a docela i dobrý masakr na konci ale to vidím už v skoro každém hororu za to hvězdu nedám. ()

Danny F.

Opravdu je to francouzská nuda, ale není to hotový odpad. Pokus s proměnou by celkem i ušel, avšak aby jakýsi vir změnil člověka až tak doslova mi připadlo trochu přehnané. 45% ()

ghatos

Na zombíky jsem už extrémně alergický. Je pořád to samé do zblbnutí. Třeba vraždící pampelišky by byli stupidní, ale aspoň originální. Jak říká Zdeněk Pohlreich: "když už neumíš nic jiného uvařit, tak se snaž tu profláknutou svíčkovou dělat pořádně"! To stejné platí i na tento subžánr. Mutants není originální, ale poctivě maká na nechutných zrůdách a atmosféře. Nakonec ta svíčková je dobrá, s knedlíkem se to však nepodařilo (kamera). Ty byla šíleně rychlá, chaotická...no úplně špatně. Brusinka v podobě hudby a šlehačka jako úplné závěrečné vyvrcholení mi chutnaly. Přece jen příloha není až tak důležitá, proto dávám 3*. Kdyby mi někdo řekl před promítáním, že tomu dám tři hvězdy, tak bych nevěřil. ()

zolo23

Ukážka toho, že aj Francúzi vedia natočiť slušný film o zombíkoch, ale ako spomína LIVINGDEAD polovica filmu je príšerne nudná. Škoda ()

manonfire

Po akční stránce jasná prohra. Špatný scénář, nudní herci, zoufale pojatá akce ještě hůře natočená. Vlastně nevím za co hvězdu..možná za odvážný pokus začlenit do zoombie filmu romantiku. Škoda, bylo cítit, že to režisér myslel dobře, ale výsledek je na způsob zmařené šance o jakési francouzské ozvláštění komerčního tématu. Přesně to se ale nekonalo.20% ()

matias32

Nuda, nuda a ešte raz nuda. Horor bez akejkoľvek hororovej atmosféry?Nasrať! K tomu si pripočítajte mizerné herecké výkony a máme dvoj * sračku. Ak chcete poriadny zombie "úlet" pozrite si LA HORDE. ()

Holina

Opět kvalitní francouzská produkce. SPOILER! Přestože film zcela nestydatě experimentuje s nepopiratelnými pravidly, jako je láska zombie-mutanta k člověku (to je přece nehoráznost), milovníkům žánru lze doporučit.ZAJÍMAVOST:Záchranný tým dal těhotné Soně krycí jméno Rosemary, jako odkaz na film Rosemary má děťátko. ()