Shane Daniels je bývalý člen speciálních jednotek, který ani v soukromém životě nejde pro ránu proti bezpráví daleko. Když je jeho manželka napadena lupičem, Shane ji ochrání a lupiče zbije. Ten je ale druhý den nalezen mrtvý a Shane je za jeho vraždu odsouzen do vězení. Po šesti letech se ukáže, že Shane je nevinný, jeho žena ho i přesto opouští... Po propuštění z věznice se Shane vydává začít nový život. Cestou je ale ve městě Bellingham svědkem incidentu, kdy se čínští gangsteři pokoušejí zastřelit svědky jejich pašování. Jeden z nich, Sergej, se skryje v Shaneově autě. Sergejovi a Shaneovi se podaří zachránit Tiu, mladou Rusku, kterou Číňané unesli, aby jim vyzradila, kdy má do USA přicestovat její strýc, od kterého chtějí získat tajné informace. Shane několik čínských mafiánů zabije, čímž proti sobě poštve jejich vůdce. Ten se rozhodne ho nechat zabít ve spolupráci s místní zkorumpovanou policií. Shaneovi naopak přislíbí pomoc v boji proti mafiánům Sergejův otec, který sám řídí nelegální obchod s auty a je Shaneovi vděčný za záchranu Sergejova života. Mezi čínskými mafiány, policisty a Sergejovými muži doplněnými Shanem záhy dojde k tragické přestřelce... (TV Prima)

johnsnow

Tak tomu vravím nárez. Dovolím si povedať, že od čias beštie tu nebola tak drtivá Seagalovka než je táto. Seagal tu mláti čínaňov o dušu, samozrejme, že je tu aj dablér ale dá sa to zniesť, nevýhodou je akurát zrýchľovanie pri súboji a rýchle vyradenie Byron Manna. Prestrelka v dome mafiánov je super a príbeh má tiež logiku a aj postavy sú uveriteľné. Jedinou výtkou je to zrýchľovanie pri bitkách ale to prekúsim a Dávam za 5*. ()

kenny79

Další z mnoha tlusťochových béčkových filmů, ale na tento se dá koukat. Dokonce jsem se i zasmál při erotické scéně, jak ji zahrál s kamennou tváří a absolutním nezájmem. :D ()

rafix

Steven Seagal je stále ve formě. A stále dokazuje, že je dobrý a ma stále dobré filmy. Mě se to moc líbilo. ()

koza3

No koukat se na to v roce 2022, kdy SS žije v Rusku a jezdí na Dombas hodnotit situaci je v kontextu tohoto filmu a snaha ukázat Rusy jako kámoše amíků je opravdu k pláči. Že to byl totální shit bez příběhu je tak nějak pochopitelné, ale že budou všechny akční scény nepřehledné a těžko uvěřitelné, že je exekuoval sám Seagal, to už mi přivodilo mrzeníčko. Byla to asi poslední tečka za Seagalaovou kariérou a má fakt smysl se koukat jen na pecky z devadesátek. Cokoliv dalšího nemá smysl. ()

Figuska

Mám pocit, že jsem dokoukala nějaký starší Seagalův film na Nově a stále se přesvědčuji, zda je opravdu datován 2010. Ani zde nesmrtelný Seagal neodložil koženou bundu a šátek na hlavě, přesto měl šanci alespoň něčím překvapit. Musím se snad i podívat, jestli všechny jeho filmy nerežíroval jeden a ten samý režisér. ()

till85

Vzhledem k Seagalově produkci je to jeho lepší film a možná bych se nebál říct,že kvalitou se vyrovná klasikám z let 90sátých.V porovnání s Rusem na laně a Hlídačem jasně nejlepší.Podle mě Steven konečně zase jede trochu po aikidovsku a to je jen dobře.I když by se pár mínusů taky našlo takže 70%. ()

redalert21

Klasické (bohuzel) horší Bčko, hapruje mu kvalita jednotlivých částí. Steven je až nadlidsky nepremožitelný a vždy dokonalý...s jeho 200kg mu nikdo nedá ani facku a všechny drtí "pohledem" jinak v poho podivana, ktera docela uteče...PS: ťamani už hrajou všude ()

Patr1k

Po dlhom čase som sa rozhodol, že si pozriem nejakú "Segalovinu" a som prekvapený, čakal som, že to bude strašný shit, no nakoniec sa z toho vyklulo slušné akčné B-čko (i keď niektoré scény - erotická so ženou alebo prikrytie kamery čiernou čapicou počas prestrelky nútia podradiť ešte o kategoriu), dobrý výber hercov, no hranie už nebolo bohvie aké, akcia slušná no za ten strih by si niekto zaslúžil facku od "Cockpunchera"... ()

void

Steven Seagal působím dojmem, že se se svým stárnutím nedokáže vyrovnat. Myslím si, že takovéhle role mu už vážně nesedí. Nevím, jestli při samotném počinu trpí víc on nebo divák. Navíc je to na úkor bojových scén, které pak dodatečně musí být šíleně sestřihané a "nenápadně" zrychlované. Aspoň, že se v tomto snímku při zápasech díváme Stevenovi na obličej.. Vrcholem je pak "sexuální" scéna a lá lap dance a neuvěřitelně hrozné postavy (!). Zápletka je jinak standardní - dobrý hoch dostane facku od vesmíru, aby mu pak vesmír vše několikrát vynahradil. Nepřítelů je hodně, ale zároveň tak akorát, že je Steven dokáže zvládnout. Samotné provedení se tváří akčně, vystříleno x zásobníků, rozbito mnoho oken, stolečků, obličejů.. Něco mi říká, že takových filmů se od Seagala dočkáme ještě několik. ()

LCH

Klasická "béčková" akční záležitost...ovšem dost dobrá !!! Jsem fanda Seagala a čekal jsem průměrnej film kterých poslední dobou točí dost, ale tohle se povedlo a já jsem byl velice spokojenej ! Seagal je prostě frajer a tady opět předvedl, že ještě má stále co nabídnout ! Mstitel je jeden z nejlepších kousků a řadím ho ve svém žebříčku "seagalovek" hodně vysoko ! S přehledem na 4 hvězdy. (80%) ()

PatrikP4

Klasická Seagalovská věc... Nuda nuda nuda... sem tam něco předvede, ale jinak nic moc... příběh strašně jednoduchý... ()

montel

Shane Daniels (Steven Seagal) je neprávem obviněn z vraždy a po 6 letech konečně propuštěn na svobodu. Ale hned první den se opět nechtěně připlete do dalších potíží...Aneb tlusťoch opět zasahuje. Já vždycky doufám, že si Steven uvědomí, jaké koniny točí a pořádně půjde do sebe, ale pánovi to asi stačí takhle. Navíc celým filmem projde, aniž by dostal ránu. Zato brutální je dost,to je fakt. Aspoň že to,jinak by to byl u mě jasný odpad. Motto k filmu: Zhubni nebo se na to vyser!!! 25% ()

chosan

Za poslední dobu nejlepší film se Seagalem určitě za poslední 3 roky ano. Boj dobrý tentokrát ukazuje to proč na Seagala koukáme, mě se to hodně líbilo takže dávám 80% a šup s ním do filmotéky! ()

ewus odpad!

Nevidim rozdiel medzi filmami Stevena Seagala, aj ked...jeden horsi ako druhy :D Bije sa ako Bud Spencer az na to, ze to nema byt vtipne. Uz je na to stary a jeho kamenny vyraz, totalna neobratnost a lenivost je na antioscara. Nejdem viac kritizovat...skratka zle v kazdom smere. ()

Pythonator

Jeden z nejlepších filmů novodobé sračkoéry chudáka Stevena. Tento jsem vydržel až do konce, protože měl slibný začátek. Bavil mě však jen ten začátek. Seagal je pořád hnusně vyžraný, takže vypadá proti malým Asiatům jako tank. A jako tank je taky přejíždí. Snad nejdrsnější scény jeho mlátících technik najdete zde. Příjemná změna po tom pomalém fackování, které dnes běžně předvádí. Místy to dalo vzpomenout na Nemilosrdnou spravedlnost či Muže s cejchem smrti. Porcuje to tady opravdu nemilosrdně. Bohužel však narozdíl od starých dobrých akčňáků, Mstitel trpí jak je to dnes běžné takzvaně dementním střihem, takže místy divák ani neví, co se děje. Jak už jsem ale zmínil, pokud má někdo náladu a sílu sledovat Seagalovy dnešní prasárny, tak tahle je jedna z nejlepších. Do konce jsem ale stejně vydržel jen díky tvářičce nějaké Marlainy Mah. ()

solver

Nedávám odpad tak nějak z úcty, ale takhle mizerný scénář by neměl mít ani béčkový film. Vezměte si, že během prvních 10 minut filmu ten člověk neustále potkává jen padouchy nebo idioty. Varovat mě měly už úvodní titulky, kde si malopéráci zvedají sebevědomí zbraněmi :-) ()