Shane Daniels je bývalý člen speciálních jednotek, který ani v soukromém životě nejde pro ránu proti bezpráví daleko. Když je jeho manželka napadena lupičem, Shane ji ochrání a lupiče zbije. Ten je ale druhý den nalezen mrtvý a Shane je za jeho vraždu odsouzen do vězení. Po šesti letech se ukáže, že Shane je nevinný, jeho žena ho i přesto opouští... Po propuštění z věznice se Shane vydává začít nový život. Cestou je ale ve městě Bellingham svědkem incidentu, kdy se čínští gangsteři pokoušejí zastřelit svědky jejich pašování. Jeden z nich, Sergej, se skryje v Shaneově autě. Sergejovi a Shaneovi se podaří zachránit Tiu, mladou Rusku, kterou Číňané unesli, aby jim vyzradila, kdy má do USA přicestovat její strýc, od kterého chtějí získat tajné informace. Shane několik čínských mafiánů zabije, čímž proti sobě poštve jejich vůdce. Ten se rozhodne ho nechat zabít ve spolupráci s místní zkorumpovanou policií. Shaneovi naopak přislíbí pomoc v boji proti mafiánům Sergejův otec, který sám řídí nelegální obchod s auty a je Shaneovi vděčný za záchranu Sergejova života. Mezi čínskými mafiány, policisty a Sergejovými muži doplněnými Shanem záhy dojde k tragické přestřelce... (TV Prima)

wosho

Stará, dobrá segalovká v moderním hávu. Rozhodně se nejedná o mistovský příspěvek do akčního žánru. Avšak Seagal se zase nemusí schovávat před svou fanouškovskou základnou. Příběh je jednoduchý, režie spíše na okrasu, ale díky jí a střihačovi je hlavní star v plné formě, tak se divák dostatečně užije lámaní rukou a vykloubených ramen. Celkově se jedná o film, u kterého se nebudou bavit jen ortodoxní fandové tohoto bíjce. ()

HArna

Stačí říct - další blbost od Seagala. Nuda od záčátku až do konce, jako vždy. Seagal by si měl na tyhle hovadiny dát patent. Nic proti němu nemám, ale podle mě nenatočil za celou svou karieru ani jeden film, na který bych vzpomínal. Jeho filmy jsou vlastně furt to samé, bez jakéhokoliv nápadu... Van Damme a Lundgren je ta samá třída, ale i tak je mám rád o trochu víc.. ()

Lefty86

Opět zajímavý začátek i když po Stevenovski s neskutečně tupejma dialogama jako vždy, každopádně úvod mě zaujal aby se pak rozjel jinej příběh kde se nic neděje a po polovině je to jedna veeeeeeeeelká a hlavně dloooooooooouhá nudná přestřelka. Taky jsem si všiml hrozně sestříhaných bitek u kterých by kamera snad nejradši koukala uplně jinam. ()

TERRORDROME

Ďalší deň, ďalší Seagal, alebo nájdite desať rozdielov. Každopádne je ale toto ten lepší kus z posledných 5000 filmov čo Aikido kotol vypotil od konca 90-tych. Príbeh je stále o tom istom, Steven ako bývalý elitný megasuper komanďák čo stále a všade naráža na samých hajzlov, čórošov, čínskych mafiánov a slečny v ohrození ktorým podá pomocnú paprčku. Nie je to bohvieako natočené, vlastne vcelku hnusne a najviac to vidno v akčných scénach ktoré sa často klasicky mihajú, čo máme tak radi. Napriek tomu Steven vcelku váľa a láme kosti ako kedysi keď keď kosil drogových rastamanov. Vypichol by som scénu keď ho prepadnú na benzínke a on je strašne nasratý že sa mu skurvil celý život, to malo správny náboj a potom súboj so šikmákom v pivnici u ruského gangstera. Veľa násilia a krvi skrátka všeličo zachraňuje, plus tri solídne výbuchy a výstrely/priestrely dokonca nie sú digitálne. Inak ale Seagal "hrá" svojim typickým "mámtovšetkovriti" štýlom, jeho bravčová tvár je ako vytesaná z kameňa a čokoľvek sa stane tak to oznámi ako by si kupoval zmrzku. No a keď mu scenár prikáže bežať, tak vidíme len čosi čo sa mihne poza regál a všetci vieme ( alebo si to aspoň myslíme ) že to bol kaskadér. Zanedlho už sa zrejme bude pohybovať len zavesený na špagátoch ako bábka. Tento film je teda proste len jedným z mnohých a nedá sa akokoľvek povedať že by ho akčný fanúšik mal/musel vidieť, ale keď už si niektorý z nich vybrať tak radšej tento. ()

Pavelos

Klasická lámačka rukou a nohou bez jediného inkasovaného úderu.. V tomto je Steven naprostá jednička:-) Film je určen pouze pro fanoušky Stevena Segala.. Pokud ho nemáte rádi, tak na to radši ani nekoukejte, bude to pouze ztráta času.. ()

majo_svk

Ľutujem Steveho, že sa ho stále (ako kliešte) držia neschopný kameramani a strihači. Dajte mu už pokoj a nechajte ho natočiť poriadny film. Seagal si to určite zaslúži. Ja mu držím palce. V celku pozerateľný film s majstrom Seagalom a dodrbanými súbojmi. ()

raduna01

Pro Seagala mám slabost. Vždy po dokoukání jeho nejnovějšího filmu se dušuji, že to byla hrůza a horší film už snad ani nemůže natočit, snad kromě Clementine (můj první odpad), ale jen co natočí něco nového už na to koukám a hlavně dokoukám až do konce, jak čtu ty komentáře tak asi jeden z mála. ()

warrenur

Filmy zo Stevenom som pozeral vzdy rad, uz od jeho prvych hereckych, ci rezijnych pocinov. I ked ako herec starne, stale sa dobre pozera na jeho bojove umenie a azijsky styl kludneho typka. Jeho vlastne rezijne pociny vsak az na par vynimiek bohuzial patria k tomu lacnejsiemu B-cku. V tomto filme mi ale ako herec opat raz predviedol, ze este nepatri do stareho zeleza a prijemne sa nan pozeralo. ()

artas

Že už toho ten Pišta nenechá. Postupne ako priberá, musia režiséri zrýchľovať video v akčných scénach, ale to je vidieť Pištinko, v každom filme je to bývalý super mega profi špecial ultra vojensko policajný hajzlobijec, on si na tom asi zakladá. Napriek tomu, tento film je ten lepší z filmov s aktorom Števinom preto nepatričných 30%. Scenárista je ale retard ktorého navyše ohrdla nejaká čínanka. ()

boyd.

Další "podprůměrák" do sbírky, Steven opět coby kladný hrdina (nechápu proč se tak angažuje pro nějakého strejdu, se kterým nemá nic společného) jako už tradičně, opět sám proti všem, no skoro sám, ty ruské babráky co má k ruce ani nemůžu počítat:) Prostě klasika, pro fanoušky Seagala je to dobrý, pro nezaujaté fanoušky akčního žánru určitě slabota, já jsem něco mezi tím:) ()

t0ny

Nebudu se rozepisovat o tom, čím zase Steven propadá, toho si může užít dosyta každý sám. Tato seagalovka se odlišuje od řady ostatních pár fakty. Je tam náznak příběhu, zvuky v pozadí připomínají hudbu a hlavně: JDE TO DOKOUKAT. Možná jsem se třemi hvězdičkami příliš stědrý, ale co naplat, Steven se vrací do třetí ligy. ()

Hapretor

Asi nejbrutálnější film, kde hraje Steven Fekál a dosud jsem viděl. Děj zase spíš nudný a myšlenka o ničem. Je to pořád to samé. A chabé! Už se na to vy... Stevene! ()

helloween93

Vcelku koukatelná Seagalovka z posledních let. Steven je sice tlustej a ten jeho pohyb a boj neni co bejval, ale i tak jde v rámci jeho moderní produkce o povedenější kousek. Jen mi vadily zrychlené souboje a chaotická kamera. 2* ()

Zoidlord odpad!

Film o tom, jak obtloustlý Steven Seagal chodí po světě a kurevsky dojebe (to je opravdu originální výraz z filmu) každého, kdo se na něj křivě podívá. Hořící auta, velmi špatní střelci se samopaly, hořící lidé (a to i v případech výbuchu granátu nebo plastické trhaviny) a Seagal, který všechny zmlátí a ani se mu u toho nepovolí culík. ()

darkreider

Seagalov problém nie je vo vysokom veku, ale v nadmernej obezite. Síce má stále svoj kamenný výraz, ale ani pri všetkom tom fuckovaní mu neuveríte ani tie krátke vlasy. Kupodivu obstojná réžia spolu s nejakým tým kamerovým Know-How dokáže aj z našeho cvaldu urobiť solídneho lámača kostí. Akcia je prehladná a vďaka za to, lebo inak film nemá nič. Tradične trpí na tupý scenár a hrozné herecké výkony. [...]where I come from the definition of death is emptiness. If that’s the case I’ve been dead for a long, long, long time.[...] výrok za všetky drobné. Viac takých múdier a vypínam v polovici. Nešetrí sa krvou a keď už nie je čoby, prešpikujeme Číňana ceruzkou. Suma sumárum: akčné B, kde prestávky medzi v podstate solídnou akciou sú preložené veľkým zlom vo forme bolestivých dialógov a slabých hercov. ()