Konvoj (E11) (epizoda)

 • Slovensko

  Konvoj

Komedie / Sportovní

Česko, 2010, 25 min

 • laepus
  **

  Prostě už ne, jediná dobrá věc na tomhle díle bylo, že konečně už toho Ludvu někdo vytrestal. Je neskutečné, jak se ty hloupé postavy chovají ještě stokrát hloupěji, než je vůbec možné. Je to tak přesně napůl cesty mezi absurdní sondou mezi vidláky a mezi šíleným úletem - samo to asi neví, co chce být, takže je to o ničem.(11.1.2017)

 • Tumbik
  *****

  Tohle je bezkonkurenčně jeden z nejlepších dílů seriálu... Džípíeska a Ludva jsou nerozlučná dvojka, stejně jako pan Kjop (tak za prvý, jsem Krop a ne Kjop) a Bobík. Kam se hrabe Messi s Ronaldem, Áda Větvička, to je úplně jiná liga. Neskutečná technika, rychlost, talent... prostě fotbalista jak má být...(28.11.2016)

 • Tommassi3
  ***

  "Ty vole, Psojedy !! Ty snad ani nejsou na mapě !! Psojedy neexistujou !!" ;)(1.8.2019)

 • higuain
  *****

  Veď mě dál, cesto má. Geniálních dílů je v Okresním přeboru celá řada, právě Konvoj je však tím, který mám já osobně nejradši a u kterého se nejvíc lámu smíchy. Paradoxně to je zároveň jeden ze dvou dílů, co nerežíroval Prušinovský, nýbrž Kohák. Psojedy neexistujou!(31.8.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "Adolfe, ohrozil jsi kariéru hodně z nás." Tak to je slovo do pranice. Taky jsem totiž slyšel, že na zápase Újezda s Houslicemi byli lovci talentů z Bayernu, Juventusu a Chelsea, takže je mi záhadou, proč hvězda zápasu Áda Větvička nedostal solidní nabídku. Možná proto, že předtím zadřel Bobíka, ale to je jen spekulace. Jinak to byla ukrutná zábava, když se fotbalisti ani neodváželi zeptat svých manželek, jestli by si mohli zapůjčit svá auta. A Ludva s navigací je kapitola sama pro sebe, protože už po cestě jsem se bavil, ve špatném Újezdě jsem to ještě udržel, ale v Psojedech už jsem to neudržel. To byl prostě nářez.(19.10.2016)

 • - Hlas GPS navigace namluvila herečka Jana Stryková, kterou oslovil zvukař Matěj Matuška. Během práce ve studiu navázali vztah, později se z nich stali partneři a dnes spolu dokonce vychovávají společného syna Jáchyma. (funhouse)