Triple Dog

Drama / Thriller

Kanada, 2010, 95 min

• ARI50

Super herečky v mládi vůbec nepředvedli žádnou zábavu hloupy film.(6.11.2018)

Film je celkem zábavný a smutný současně. Jinak jsou zde velmi pohledné mladé herečky, to je jeho největší plus.(1.10.2010)

Ako už bolo spomenuté, najväčším plus boli pekné sympatické mladé herečky obzvlášť Brittany Robertson a dnes to je už druhý film, s ňou v hlavnej úlohe, ktorý som videl. Musím sa priznať, že zapôsobil na mňa aj po citovej stránke. Neviem čím to je, možno tým, že prežívam trocha depresívne obdobie v mojom živote, alebo tým, že mám 19 rokov. Každopádne čakal som niečo horšie ked som videl tých 43%.(30.1.2011)

• NoFiction

Triple hovadina na entou ! Ani nevím, jak jsem to mohl vydržet až do konce. Koukat na mladé teen, které vymýšlejí s prominutím pi...viny a dávají si hloupé úkoly. Ja bych pro ně našel uplatnění, bohužel v jiném žánru :)(18.1.2011)

• gumli

Filmový odpad!!! Alebo stručne povedané supersr.ka alebo megasra.ka,to je úplne jedno.Ak by som mal vytvorený vlastný rebríček najhorších filmov,tak tento kus filmového odpadu by bol určite v prvej trojke.Teenagerky,lebo to bol film hlavne o mladých dievčatách,boli kompletne všetky do jednej úplne dementné,pobehovali ako zmyslov zbavené,natáčali si všetko čo ktorá robí,hrali nejakú hlúpu hru.Príbeh hlúpy od začiatku do samého konca.Do drámy to ma veľmi ďaleko a ako thriller to stojí za veľké hovn.!Jeden z najhorších filmov aké som v živote videl,a videl som ich už dosť.Keď filmy o teenageroch,tak jednoznačne 70.a 80.roky.(2.8.2012)