Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

benda02

Podle hodnocení bych řekl, že je to spíše sníměk pro teanegry, protože v době když jsem ho viděl poprvé, tak jsem na něm mohl oči nechat, jo, asi za to může Emma Stone, ale to nic nemění na tom, že mě to velmi překvapilo a to dost pozitivně. Zas trochu něco jiného... ()

Dana1926

Musím říct zase jednou opravdu vtipná komedie. Emma Stone byla absolutně užasná v roli pubetačky s nedobytným smyslem pro humor . Neotřelý nápad vymikající se trapným stereotypům teeneagerských komedií, tohle bylo něco nového něco co mě opravdu bavilo, a to já tyhle filmy moc nemusím. Prostě typická americká střední škola ale, s tak trochu jiného pohledu jedné holky.Taky musím ocenit hudbu která mi sedla podle mýho gusta. Přiznávám tohle byla snad jedna z nejlepších komedií co jsem za dlouhou dobu viděla, protože jsem se opravdu bavila ani na chvilku mi nebylo za nějakou postavu trapně no díky Bohu za to! ()

adamciz

Tento film je průměrná americká komedie z prostředí teenagerů. Už od začátku bylo jasné, jak film skončí. Na takové filmy jsme ale zvyklí a proto mi to vůbec nevadilo. Emma Stone je perfektní herečka a v tomhle filmu předvedla skvělý výkon. Film obsahuje vcelku inteligentní humor. ()

Carnosaurus

Příjemná oddychovka, která nabízí přesně to, co slibuje. Ve svém žánru se snímek pohybuje s lehkostí a přesvědčivě rozehrává tento těžko uvěřitelný příběh, který je však podán s takovou grácií a vtipem, že jsem to tak nějak zbaštil. Navíc výstupy Churche, Mcdowella, Tucciho a hlavně Emmy Stone jsou nezapomenutelné. Humor se vyhýbá kanálům a je dávkován s citem až do poslední minuty. To je na americkou teen komedii rozhodně víc než by si v dnešní době troufl člověk vůbec chtít. ()

DansteR

Teenagerovská komedie, kterou by nějáký dospělý nemusel snést. Hold celý film je o problémech jedné "fešandy", která nám celou dobu filmu má co říct. Zpravidla pubertální hlášky, až na tu bilbi. Celkový dojem se ale dá celkem snést, sice je o nicem, ale plynule a rychle uteče. Jako bonus Emma Stone. 50% ()

burton-ka

Will Gluck mě už jednou mile překvapil a u tohodle filmu tomu nebylo jinak. Né jen, že diky němu začínam mít i v lásce i filmové zrzky neb Emma Stone je slušným pilířem kvalitniho zrzavého rodu ale ským mě potěšil nejvíce je role otce Olivie. Stanley Tucci mě zde přišel naprosto přirozený a skvělý! Cela tahle teenage komedie je pro někoho levného rázu ale podle mě tenhle levnej a vtipnej ráz umí v dnešní době málo kdo! Povětšinou jsem jako divák omámen kolik dohromady kravin a špatně zvolených dialogu musim přetrpět. Tady tomu je ale ouplně jinak! Emma Stone tomu celému dává řád,šmrnc a humor! A co jinýho taky v komedii chcete - házet po sobě lubrikantem? A občanky už máte?! ()

Phlame

Průměrná, nepříliš vtipná klasická americká komedie. Za celý film jsem se upřímně zasmál všehovšudy třikrát (vtípek s Biblí a Twilightem atp.), ačkoliv Emma je okouzlující a rád ji uvidím i v dalších filmech, tady mně nijak zvlášť nezaujala, zaslouží si lepší, "hlubší" role (např.: ve filmu "Černobílý svět" je skvělá) a ne takovéhle stupidity. //50%. Průměrná komedie, jakých jsou stovky.// PS: Řekněte mi, kde je ta střední škola z tohoto filmu, ve které každá holka vypadá jako modelka, díky. ()

lolokolo

Tato komedie je vtipná a originální. Bez Emmy Stone, mladé a talentované vycházející hvězdy, by byl film jen dalším tuctovým filmem pro teenagery. Je však třeba taky vyšvihnout herecký výkon Amandy Bynes, která ztvárnila postavu hlavní záporačky výborně. Snímek se hodí na klidný odpočinkový večer, kdy máte chuť na trochu komedie a trochu romantiky. ()

prezyvka

Nechápem ako je možné, že myšlienka filmu, ktorá bola na začiatku sa dokáže vyvinúť v tak nudnú, a že niektoré postavy, ako sú tu vyobrazené dokážu sklamanie z celkového dojmu umocniť. ()

kuře.gril

3,5* Trochu kostrbatý příběh, na který se i přesto dobře kouká. Emma Stone je sympatická, krásná i sexy a je určitě největší předností tohoto filmu. Další velké plus dávám za soundtrack. Navíc tenhle film nesklouzává k laciným vtipům. Jen bych vyměnila neslaného nemastného Penna Badgleyho za někoho charismatičtějšího. ()

jessic

Průměrná teenagerová story ze školy, vykontruovaná zápletka (Emma Stone je terčem pomluv, že je děvka), ale některé sympatické vedlejší postavy, pár milých dialogů s rodiči. A líbila se mi zde hlavní představitelka. Dva plus. ()

josefklimes

***Rozpočet-$8 miliónů***Tržby víkendové-$17,734,040***Tržby USA-$58,401,464***Tržby celosvětově-$74,952,305*** ... Kamarád taky rád verze 2.0. Sprostější, pikantnější a hlavně to není obalený ve sladký vatě jako je nezávazný dupání Mily Kunis a Justina Timberlaka. Přehlídka těch nejlepších komediálních výkonů. Stone, Clarkson, Michalka, Bynes, Tucci, Kudrow atd. atd. Pro mě je to světlo na konci komediálního tunelu. Děvky vládnou světu. Zvykejte si mrchy :P.*100%* ... +má láska Emma Stone, +nejlepší komediální výkony a +hloubka příběhu ()

nikinikiniki

Romantický film s úplně odlišnou tématikou než u ostatních romanťáků aneb kam až se lidi dostanou se lží a jak rychle se šíří pomluvy. ()

Goumen

Pekna teen komedie, ktera stoji hlavne na uveritelnem vykonu sympaticke a prirozene Emmy Stone. Dej casto doprovazi vypraveni z pohledu hlavni postavy a i diky tomu musi podle me tahle komedie sedet hlavne holkam. Kdyby to slo, dam 3,5 hvezdicky ()

bmx6

Jedna z mála teen komedií,která se mi líbila,proto dávam jasných pět hvězd.K tomu perfektní hudba,Emma Stone a zajímavý příběh.Zkrátka mé film vemi překvapil. ()

rytir1

Úžasná Emma Stone. To co tu předvedla mě dostalo. Tahle holka bude hereckou hvězdou. Předvedla naprosto běžnou obyčejnou studentku dnešní doby a zahrála ji neskutečně dobře. A když k tomu přidám jak perlí vtipy a hezky se na ni i kouká, doplním šílenou Amandu, která mě překvapila od svých holčičích roliček a hlášky jako ,,Bible? Ta je hned vedle Stmívání " tak mám tip pro ostatní na skvělou komedii. ()

kolodej1

když se člověk zamyslí nad dějem, tak musí dojít k tomu, že to byla naprostá ptákovina. Je ale pravda, že místy se člověk mohl docela zasmát, takže se to každopádně dalo v klidu přežít. ()

NikaIn

Nie je to typicka komedia pri ktorej sa pucime od smiechu,ale taka ta oddychovka pri ktorej sa usmievas cely film popod nos a musim priznat,ze presne toto sa mi paci.Spravne trefne,vtipne hlasky,bavila som sa velmi,konecne nieco ine ako primitivny humor.Hlavna predstavitelka,ocarujuca,nenutena,sympaticka..Prijala by som v ramci humoru viac takychto komedii,kludne aj s inou tematikou,ale s tymto humorom :) ()

Dámské posily...

Dámské posily...