Past na ženicha (TV film)

Maneater

Pasca na ženícha

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 173 min

• Olík

„Není to náhodou kamarádka Katherine Heigl z 27 šatů?“ „To je určitě ta chůva ze Zoufalek“ „Hele, tu si měl brát Ted v HIMYM“ „Ta určitě hrála v Bejvalek se nezbavíš“ Jo, Jo, holky „přicmrdávačky“ vyrazili na nekoukatelnou dámskou jízdu, díky níž nesklapla pouze Past na ženicha, ale do smrtící nástrahy nalákaly i naivního filmového diváka. Nesnesitelně dlouhý a filmařský nekomentovatelný, mix Sexu ve městě, romantické komedie, peněž vyhozených z okna, červené knihovny a pyžamového večírku. Dámy druhé až třetí garnitury, to snad běžte radši dělat kariéru přes postel!:((27.1.2012)

• Colonist

Sarah Chalke mám rád, oblíbil jsem si ji už ve Scrubs a je to pěkná ženská, na kterou bych se mohl dívat hodiny, ale tohle je příšerný film. Tedy, neměl jsem v nejmenším úmyslu na to koukat, měl jsem to jen jako kulisu při práci na počítači, ale po hodině jsem to musel vypnout. Nechápu, jak tenhle nezáživný a nezajímavý film může mít dva díly a 240 minut. Takhle dlouhý není ani Kmotr, a to je film, který stojí na ději a dialozích! Vážně příběh o tom, jak si povrchní uječená nána (bohužel právě v podání Sarah Chalke) hledá manžela a pomáhají jí v tom další povrchní uječené nány (jedna z nich bohužel v podání Judy Greer), potřebuje na převyprávění 240 minut? Navíc všichni víme už od úvodních titulků, jak to bude probíhat a jak to celé skončí, tahle laciná televizní zápletka tu byla už milionkrát. Nemám nic proti romantickým filmům, ale tyhle laciný televizáky jsou jeden jako druhej a bez jakýkoliv umělecký či zábavný hodnoty. Sice jsem v prvním souvětí napsal, že na Sarah bych se dokázal dívat déle než 240 minut, ale v tomhle filmu leda s vypnutým zvukem. Jednu hvězdičku jí ale přeci jen věnuji.(24.1.2012)

• HolkaVBotech

Co to zase bylo proboha? Hlavní hrdinka si vygůglí manžela, manipulací ho donutí k zásnubám, svatbě a tak. Rozvleklá romantická komedie s prvky dramatu. Archetypální až karikaturní postavy, s šílenými žebříčky hodnot. Jako třešnička na dortu je nakonec samozřejmě záchrana utopeného mopse svalnatým čističem bazénů.(8.10.2012)

• pupidup

Já se tolik snažila.. nedělní ráno,kafe,relax..dojem,že snesu každou kravinu, co má nějaký dej..no a ne. Tohle se snést nedalo. Stupidita a nepříjemný ksicht hlavní hrdinky(nadržení pánové zde prominou,ale je fakt naprosto nezajímavá,až hnusná). A hlavně nudný scénář,stupidní a naivni dialogy..to bylo na mě vážně moc... 😣(14.7.2019)

Jako kulisa k učení to jde, i když u takového filmu je zbytečné roztahovat do dvou dílů a lepší by bylo sestříhat. Když se člověk prokouše prvním dílem a přežije partičku pipek (s prominutím), tak se na druhý díl už dá docela dívat, pokud nečekáte žádný zázrak :) Shrnutí: oddechový, TV film, silně nenáročný - člověk musí vypnout. 2/3 *(27.1.2012)