Bengálský tygr

• USA Burning Bright
všechny plakáty

Napínavý film o mladé ženě a jejím autistickém bratříčkovi, kteří jsou během hurikánu uvězněni v domě společně s hladovým tygrem. (Filmbox)

Ajfist

Velmi kvalitní horor se sympatickou hlavní hrdinkou.Napínavá podívaná až do konce.Za mě naprostá spokojenost a hodně dobrý závěr. ()

Booman

Rozhodně 2 hvězdy. Ne sice z důvodu, že by film splňoval žánrové artikly hororu nebo thrileru, ale proto, že zábavnější ptakovinu kde tygr s kotěcíma očkama běhá po domě a kouká co by snědl jsem už dlouho neviděl. Tím bohužel ale celá zábavnost končí. Film se defakto skladá z úvodu následovaného hodinovým cyklem zavrení dveří hlavní hrdinkou nasledovaného vyražením dveří tygrem. ()

Pattrick

Ona atmosféra tam vcelku byla, ale přesto to bylo takové zvláštní, scénáristicky to bylo dost mdlé, mohlo se do příběhu ještě něco málo zakomponovat, nějak to všechno vygradovat. Alespoň na Evigan se dalo koukat. Průměrný animal "horor" ()

Jirka19320

Perfektní herecké obsazení. V první řadě bych rozhodně chtěl vyzdvihnout herečku Briana Evigan,(která mimo jiné stvárnila jednu z hlavních postav hudebního snímku Let's Dance 2),ale samozřejmě také Garreta Dillahunta.Oba mi tam perfektně seděli.Suprový nápad s tygrem a chlapcem,který trpí autizmem.Chvílema jsem si v tom filmu říkal, že je to jak naschvál,když je po tom obrovkém baráku začal honit hladový tygr a ten malý autista vždy,když se ho Briana dotkla,tak začal neskutečně řvát a hra na kočku a myš mohla začít.Doporučuji!!... ()

sun.eagle

Je tu pár skvělých momentů, to ano ale s tím napětím to zas tak žhavé není. Čím častěji je hrdinka konfrontována s tygrem tím napětí klesá a stupidita roste. Např. šelma je 20 cm od hrdinky a neucítí ji? přesto že předtím šel na jisto po jedné kapičce potu, provalí těžké dveře jako papír ale šatní překlížku nezdolá k tomu přidejte pomalý rozjedz a docela vyčpělí konec a moc k dobru toho nezbývá. Ty tři* jsou možná až moc ale za napad budiž. ()

Pollini

Tygr v tomto snímku opravdu vypadá jak hotové monstrum, které chce cokoli živého zardousit a sežrat. Navíc dva týdny nežral a je pěkně naštvaný. Herecký výkon byl výborný a atmosféra byla skvělá. Konečně opravdový predátor. ()

StaryMech

Úvod slibuje příjemný thriller, nebo snad - díky postavě autistického dítěte - i něco víc, ale jediné, čeho se dočkáme, je preludování na klávesnici žánrových klišé. V děravém scénáři se přitom ignoruje mnohé z toho, co víme o zákonech fyziky, psychologii člověka a instinktech šelmy ; té autoři vnutili zchátralý čich, talent na vyrážení dveří a smolařský osud být v koncovkách vždy o chlup pozadu za svými protihráči. Být poctivější, o polovinu kratší a bohatší o závěrečnou pointu, mohl by se Brooksův snímek zařadit po bok povídkových miniatur takového Henryho Slesara, případně lepších televizních seriálů téhož žánru. Takto mě potěšil jen z Blakea vypůjčeným názvem a záběry šelmí nádhery korzující pod šachtou na prádlo. ()