Bengálský tygr

• USA Burning Bright
všechny plakáty

Napínavý film o mladé ženě a jejím autistickém bratříčkovi, kteří jsou během hurikánu uvězněni v domě společně s hladovým tygrem. (Filmbox)

Romeroo

Dejte spoře oblečenou kundičku do uzavřeného domu, k tomu přihoďte jejího malého nemocného bratra a zlého domacího mazlíčka a „zábava“ může začít…jenže na tu „zábavu“ budete čekat asi celý film, tohle se tvůrcům filmu opravdu nepovedlo. A to zde ani nechci psát něco o zápletce filmu atd…nebýt Briany a její sexy postavičky a koziček tak jsem to snad vypnul po 30 minutách  no fuujj… ()

Asfix

Pro mne naprostým zklamáním. Celý film se dá shrnout do slov nevlastní otec, dům, spoře oděná sympatická dcera a bratr autista. Jo a ještě vlastně tygr ,,zabiják,,. V podstatě 90 procent filmu je o tom jak uniká sestra a bratr před tygrem v domě. Nelogičnosti a nereálnost bijící do očí celý film. Ale pro to tenhle film udělaný nebyl. Jediná celkem napínavá scéna šachta-tygr, kdy jsem Evigan držel očima aby nespadla. Jedna hvězda za pruhovanou číču. Přesto vše si někdo může přijít na své. ()

jafuska

Film, kde je sice napětí, ale s tygrem, který se dostane do domu a pronásleduje bezhlavě lidi, tomu tedy moc nevěřím, horor to rozhodně není, kluk mě docela lezl na nervy, ale jako odpolední film, by klidně šel, takže jako úplná ztráta času to rozhodně není, jen některé momenty byli nějak nedomyšlené ()

johnsnow

Film ktorý je menej známy a nízkorozpočtový no má všetko čo má film tohto žánru mať. Dobrú akciu, napätie, sexi babenku, dravého tigra ktorý je občas CGI ale vo väčšine scén je využívané živé zviera. Síce záver je kus odfláknutý ale dá sa to prežiť. 5* ()

tremors

Obsazení nesympatického ukvičeného postiženého dítěte do jedné ze dvou hlavních rolí není podle mě dobrý tah. Upřímně jsem tygrovi přál, aby si dal takový malý postižený překrm :D. Neustále mě totiž srali jeho debilní kecy. A když se pro něj jeho hezká sestra vrátila, byl jsem totálně naštvanej. Proč se pro něj proboha vrací, když má kvůli němu samé problémy? Nechápu. To je u mě největší mínus na dobrém, v rámci animal hororu výborném filmu. Atmosféru totiž má a to docela dobrou. I tygr je hezký a hlavní hrdinka sympatická. ()

FREEWHEELER

Poďme na to Pomovským písmenkovaním. Béčko s Áčkovým tigrom, Céčkové kulisy a atmoškou na výbornú. Priznám sa, že som takto dobrý film nečakal (už len ten náámet!?). Krátke a účinné. ()

george16

Asi nejlepší eko-horrorů vůbec (pomíjím tedy Čelisti), když jsem četl obsah, tak jsem si říkal, no jo to bude klasické béčko, kdy z tygra uvidím akorát tak ocas a pár rádoby akčních scén a ono neuvěřitelné překvapení. Z tygra jde strach, i když se teda chová chvílema docela prazvláštně, ale na druhou stranu kdyby je zbodl hned po deseti minutách, tak by jaksi nebyl film, takže logicky chápu. Dobře udělané, atmosféra vygradovaná, jenom vřele doporučuju pro ty co rády "dokumenty" o zvířátkách. ()

elanista1

Tu vznikol kompletne novy druh filmoveho strachu, strach z toho byt zozrany zaziva tigrom. Atmosfera je miestami naozaj dusna /hlavne scena v práčovni v potrubi/, napatie sa da krajat a strach je realnym pojmom. Kostra pribehu je poslabsia, ale to sa da odpustit, lebo scenaristi boli limitovani intelektom utocnika, ale zasa z toho vznikaju nove moznosti ako sa zahravat s divakmi. Doraz sa kladie prave na atmosferu strachu a nejaka pointa alebo intelektualne uspokojenie urcite nie je namieste, a ak ho niekto hlada tak by sa mal zamysliet. ()

kacir

Jediné čo mi dvíhalo adrenalín, bol ten malý zmrd, ktorého by som vystrčil na chodbu.. Inak filmik pre detičky. ()

MFZB

Výborný thriller v kombinácii s animal hroror. Už fakt dlho som nevidel nejaký kvalitný film s podobným zameraním, iba samé TV sprostosti s príšernými efektmi. Film sa síce odohrával prevažne v jedenom baráku, čo sa môže zdať nudné, ale tak v tomto prípade som sa rozhodne nenudil. Celkom potešila pomerne krátka stopáž a hlavná hrdinka, ktorá sa sporo odetá pohybovala väčšinu času popred kamery, radosť pozerať. ()

kalysta

Napětí tomu rozhodně nechybí, stejně však dementnost zápletky ( proč a jak se tygr dostal do domu ) a klišoidní finále. Jinak jsem se ale nenudil a užil si jízdu, byť ke konci už filmu rychle docházel dech, snad chyběl nějaký zvrat ( druhý tygr, nebo pro změnu hodný pes obranář :-)). Slabší 4* ()

johnnie78

Zábavná jízda s tygříkem v hlavní roli. Pro kočky mám slabost, a tady je jedna vážně hezká dvounohá a vážně hezká čtyřnohá :-D Některé nesmysly ve filmu moc neřeším, fakt to byla hlavně zábava. ()

brasek

Podpriemerný film. Bez poriadneho napätia a atmosféry. Tiger, skrývačka v dome a záver snímku všetko také umelé, bez emócií. ()

argo.smile

Tak to bola iná hlúposť a s takými dierami v scenári, že až až... Možno vtedy to bolo celkom výživné obohatenie, žiaľ teraz s prepáčením za 1* iba kôli tigrovi, že nebol digitálne spravený až na jedno okno v stene. ()

wrong3

Film na sobotni odpoledne-nic víc nic míń,ale ten tygr byl fakt dobrej.Ani jednou jsem se nebál-což u takového filmu je velké mínus... ()

Mark1983

Mám rád horory se zvířaty,a podle mého názoru tenhle patří k těm lepším.Pravdou je,že od začátku do toho hlavního to trvá půl hodiny,ale pak ten zbytek filmu byl pro mě dost napínavej. ()

joemikes odpad!

Tak tygra naučili otevírat dveře po svém a odnaučili cítit čerstvé maso na dva metry, dobrá práce. Louč s koštěte omotaná hadrem a gumičkou, jo to bude fungovat. Díky bohu za krásnou herečku a nádhernýho kočičáka, ale doufám, že už nic podobného neuvidím. ()