Annie a Izzy (Milly a Becky Rosso), blonďaté sestřenice Elle Woodsové, se stěhují z Anglie do Kalifornie s přesvědčením, že růžové šaty a malí pejsci jim postačí k tomu, aby sem ihned zapadly a cítily se tu jako doma. Brzy však poznávají, že se od svých spolužaček, které nepomyslí na nic jiného než na peníze, přece jen trochu liší. I proto se proti sestrám některé z nich staví a snaží se je obvinit z porušení zákona. Nastává chvíle, kdy musí Izzy s Annie využít všechnu svou chytrost a šarm, aby očistily svá jména a ukázaly celé škole, že schopnosti blondýnek by neměl nikdo podceňovat ani ve třídě, ani v jednací síni! (oficiální text distributora)

MRPitivier odpad!

Tady se někdo nehodlal ponaučit o druhém pokračování a chtěl ještě víc vydělat na jméně filmu a natočil ještě horší snímek než předchozí! O ději a hereckých výkonech se prosím nebavme, nevím jaká slova by musela být použita! Prosím neztrácejte čas! ()

klichem odpad!

trapna nahrada niecoho co malo uspech nadnesenostou a vtipom, tu to vsak chybalo. okrem toho dvojcata rosso - neskutocne nechutny herecky vykon aj ksichty ()

fimler

Nevím celá tato série mi přijde velmi dobrá.Jednička a dvojka je fakt super.trojka už trochu pokulhává ale stejně 3 hvězdičky dám. EDIT: sorry, je to sračka ()

Domas88 odpad!

Jsou fimy, kterým dáte 5* a prijde vam ze jsi dali málo a opačne dáte odpad a řeknete si, že jste dali málo a pak jsou filmy, kde ani hodnocení nestačí, tady bych ten film nejradši ani nehodnotil... ()

KeiGe odpad!

Něco tak trapného jsem už dlouho neviděla. Reese Witherspoon mě v předchozích dvou dílech bavila, ale tohle byla naprostá ztráta času… Lehce mi to připadá jako hodně hodně nepovedený pokus o Olsenky v extrémě přerůžovělé verzi. Doteď nechápu, jak jsem se mohla na něco takového dodívat. ()

Ondra.kabrna odpad!

Tento film hodnotím jako odpad. Dle mého názoru je to nepovedená parodie na dva předešlé díly. Kromě toho, že ve trojce asi 3x zazní jmélo Elle Woodsová, tak tento film nemá nic společného s předchozími díly. ()

silvinkahone odpad!

S prvním nebo druhým dílem se nedá vůbec srovnat. Opět klasický nudný příběh o dvou blondýnkách, které se snaží zvítězit nad školní královnou... Takových filmů už jsou stovky a tenhle se odlišuje jenom tím, že hlavní hrdinky jsou dvě. K některým filmům by se prostě pokračování dělat nemělo.. ()

petiiik3

Já nerozumím tomu že se tenhle film někomu nelíbí... Vždyť ten soudní proces kdy se Annie a Izzie vymění....... No je to super :) ()

lilylove

Chyběla mi tam Reese Witherspoon....ale bavilo mě to takže dávám 4* i když teda Milly a Becky Rosso mi byly naprosto nesympatické.....ty dvě ten film trochu pokazily...... ()

reccal odpad!

Tohle už není ani vtipné, ani kýčovité. To je rovnou průser. Dvě blonďaté slepice s uštěkanými odpornými psisky, k tomu mraky hnědovlasých slepic a naprosto ubohých fórků. Kristepane, jdu si vyškrábat oči! ()