Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  ***

  ,,HODBOJEK JE DOBRÝ PRODUKT, KTEREJ SI UŽIJE HODNĚ LIDÍ. ALE JE TO NÁPLAST. NEVYŘEŠÍ ODLOUČENÍ, KTERÉ MÁM S DCEROU“....... /// Jako konkurentovi Horsta Fuchse to Robertovi nakonec nevyšlo. Po 10ti letech v ,,chládku“ na něj má náladu jen jeho dcera, která mu nastaví pomocnou ruku. Táta je přeci jen táta (i když vypadá jako David Carradine). Hořko - úsměvný příběh s neskrývaným útokem na rodinný hodnoty, zabalenej do americkýho snu o návratu na (teleshopingovej) vrchol. Tak trochu o životě, o důvěře zklamaný,... získaný,... zklamaný.... Holčičky pochopí, že otcové nemusej bejt perfektní a že je třeba se s tím vyrovnat. Nečekejte žádný hloubavý ,,něco“. Připravte se na cílenej útok na rodinný hodnoty, kterej vás přesvědčí, že jste viděli celkem příjemnej film. 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že k tomu abych měl hezkej vztah se svými dětmi, nemusím bejt slavnej ani zavřenej. 2.) Jsem hrdej uživatel ,,hodbojku“. 3.) Miluju všechny teleshopingy a jsem členem Listoromanova fanklubu Horsta Fuchse. 4.) Thx za titule ,,Tkačos“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(21.11.2011)

 • verbal
  ****

  Docela si teď lámu hlavu, jak se k tomu postavit, abych si zachoval pracně budovaný ymič cynického hajzla a nikdo si nemohl myslet nic nehezkého o mé orientaci. Takže asi takhle: "Ježyyššš, to byl ale rozkokošný filmeček! " Dál už tolik vážný a seriózní nebudu! Až na ten nechutný heavyend xblití veskrze příjemná záležitost, prostá tolik populárního fekálního tumoru a akutní debility, kterými soudruzi z Ameriky poslední dobou dochucují vše s nálepkou komedie, aby si nezletilí retardi poprskali obrazovky. Kevčovy tepláky si nepochybně zaslouží titul Outfit roku a bylo milé vidět, že kozy Grahamové Hedr ani po jednačtyřiceti letech nezměnily tvar a velikost a nevydaly se na strastiplnou cestu k pupíku. Ani se nedivím, že to Čokokink nedokázal docenit, ve filmu se totiž vyskytují výhradně heterosexuální páry a ani jeden z herců není Fin!(11.11.2011)

 • Lewisek
  ***

  Kevin Spacey, kterého mám opravdu rád, v roli "televizního prodejce" není zrovna to pravé ořechové. Naštěstí je ten film o trochu více o rodině, ale bohužel je to podáno tak typicky americky (a to mám Spojené Státy opravdu rád), že film spadá do těžkého průměru. Nejlepší jsou na něm tedy ti herci Heather Graham má skvělý charakter, Camilla Belle pěkný pohled a Kevin Spacey tak iritující image, že to snad ani není možný. Příběh si budu pamatovat maximálně rok, ale je to celkem nenáročné a místy snad i vtipné či úsměvné.(2.1.2012)

 • ScarPoul
  ***

  Obyčajná komédia s morálnym posolstvom, ktorá je živnou pôdou mnohých amerických tvorcov a nejeden dobrý, alebo zlý herec sa v nej s času na čas objaví. Dôvod je jednoduchý. Takéto filmu sú totiž skvelé oddychovky. Cooper priniesol vcelku zaujímavý príbeh do filmovej podoby, ktorý by nefungoval keby tam nehrali Spacey, Graham a Belle. Títo traja sú neuveriteľným obohateným celého príbehu. Ich vzťahy sú uveriteľné a ak sa vyskytne nejaký slabší moment - či už zaváňajúci sentimentalitou , alebo typickým hollywoodskym klišé, nebije vďaka nim do očí tak ako je tomu u iných filmoch. Dokonca aj ten záverečný prejav pred Amerikou bol omnoho únosnejší ako zvyčajne. Po dlhom čase je tiež veľmi vtipné vidieť Johnny Knoxvilla v nejakej filmovej úlohe mimo zoskupenia Jackass. Tento film som si užil a ocenil som mnohé konvenčné výdobytky tohto žánru, ktorý ma hádam nikdy neprestane nudiť. Lebo tieto rozprávky pre dospelých, hlavne ak sú tak príjemné ako bola táto, si užívam všetkými svojimi zmyslami.(7.3.2012)

 • KOZEL84
  ***

  Příjemný filmeček se sympatickým obsazením.Například taková Camilla Belle je mi tak sympatická až bych ji ojel.Sem rád za ten konec,a že sem si mohl taky konečně někdy s ''a kurva'' ublinknout,páč poslední dobou bych si mohl oči vyplakat dojetím (jako včera u filmu roku,kdy Hardy tak dojemně rozmasakroval toho dvoumetrového pankáče!).Je fakt,že to působí trochu uměle,ale v celku mi to nevadilo.(4.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace