Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý šampion v bowlingu, Roy, objevil mladého génia jménem Ishmael a má za to, že tento chlapec je jeho vstupenkou do světa úspěchu a bohatství. Roy vezme Ishmaela na turnaj 'vítěz bere vše' do Rena, aby se pomstil svému dávnému rivalovi. Roy Munson se stal v roce 1979 národním šampionem v bowlingu. Bohužel brzy poté, co získal titul, přišel o ruku - zapletl se totiž s nesprávnými chlápky a snažil se je podvést. Posledních sedmnáct let bylo pro Roye velmi neradostných, s gumovou rukou se živil jako prodejce bowlingového vybavení. Jednoho dne se však setká s Ishmaelem, mladým Amišem, jenž má přirozený talent pro bowling. Roy chlapce přesvědčí, aby s ním odjel na profesionální bowlingový turnaj, kde má šanci díky svému nadání vyhrát slušnou finanční sumu a zachránit tak rodinnou farmu. Netrvá dlouho a Ishmael začne vyhrávat jednu soutěž za druhou... Drsná a vtipná komedie však na konci velmi zvážní. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (91)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Výživná komedie, která má velmi hezky našlápnuto k plnému počtu. Hlavní čtveřice lidí se povedla na výbornou. Náserový mistr v bowlingu Woody Harrelson s hákem místo pravé ruky, Amiš Randy Quaid, jemuž zvyky i tradice ve všedním světě jsou naprosto cizí a je tak slušný až je to úsměvné, překrásná Vanessa Angel, která se stará o pánskou erekci a hlavní záporák Bill Muray, který zde má svou životní roli, hraje toho největšího hajzla, který podrazí i největšího kamaráda. Gagy jsou naprosto perfektní, většina lidí ve filmu má IQ kolem 50, takže úplně každá scéna vyzní vtipně ( Přezout koně stylem,že místo odebrání podkovy se mu uřežou nohy byla síla i na mě). Doporučuji všem, zasmál jsem se jak dlouho ne. 85% ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Komedie, která mě zákonitě musela bavit, mají ji totiž na starosti bratři Farrellovy. Nakonec nemůžu říct, že by to byl jejich top, ale pořád se jedná o komedii, která byla ve všech ohledech moc fajn. Byly v ní scény, které jsem si maximálně užil, ale bohužel tu převládala průměrná sebranka záběrů na po dráze točící se bowlingové koule. Závěr už je vysloveně komediální nuda. Jasně ale, chápu to. Film je o bowlingu a tak to taky musím brát. Každopádně trojka Harrelson, Quiad a Vanessa Angel je důvod, který stojí za to spolu vidět v tomhle životě alespoň ještě jednou. ()

Reklama

Marius 

všechny recenze uživatele

Priemerná komédia o bowlingu. Má však niekoľko kladov - nikde inde neuvidíte ako sa hrá bowling s hákom miesto ruky a ani Billa Murraya s afrom v štýle 70tych. Keby sa film nesnažil mať nejaké mravné posolstvo, bol by omnoho lepší a tak najlepšou bowlingovou komédiou ostáva "Dude" Big Lebowski. 6/10 ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

To bol zase večer. Najprv som videl ťažkotonážne Libertine s Johnnym Deppom... a vzápätí farrellyovského Kingpina (prvýkrát v živote). Za iných okolností by som sa asi bavil lepšie, ale takto... Do postele som išiel s mozgom premeneným na totálny guláš... Harrelson a Quaid sú hnusní, vtipy staré (ten s dojením býka som už dokonca počul), celkové spracovanie štandardné. Znechutený som nebol, ale ani som sa ktovieako nepobavil. ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Hodně nudná kuželkářská komedie bratrů Farrellyových. Opravdu legrační je jen Bill Murray, ale moc se na něj netěšte (já jsem tu chybu udělal), protože se vyskytuje jen krátce na začátku filmu, aby napálil Woodyho Harrelsona, pak odjede a už o něm nikdy neuslyšíme. Zjevně trik, jak přilákat důvěřivé diváky na jinak slabý film s druhořadými herci. 40% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (11)

  • Zadné rady fanúšikov na Reno bowling štadióne boli vyrobené z kartónu. (misterz)

Reklama

Reklama