• ZoltanCZ

Nápad to není vyloženě špatný, ale film je roztahaný a nudný a vtipných momentů je v něm jako šafránu. Jinak štíhlá Gwyneth Paltrow je fakt kočka a to jak ji namaskovali jako tlustou, to je docela mazec a to si zaslouží pochvalu...btw Farrellyové mě přesvědčili opět v tom, že nejsou nijak extra vtipní...(27.12.2006)

• D28

Myslím,že zvlášť pri tomto filme veľmi záleží na tom, divák akej kategórie ho pozerá.Dojmy totálne iné musia zavaliť muža, iné ženu, iné chudého,iné tučného,iné postihnutého...A nie som si istá,či je toto tá správna sranda pre ktoréhokoľvek z nich.Ja som jej tam našla máličko, ani zasa až tak originálne mi to neprišlo.(5.9.2010)

Malý, obtlstlý Jack Black nepatrí zrovna medzi mojich obľúbených hercov. Ale v mysterióznej, romantickej komédii "Ťažko zamilovaný" bol dobrý. Tak isto aj jeho filmová partnerka Gwyneth Paltrow. Je to zjednodušené, hollywoodske posolstvo o tom, že ozajstná krása človeka sa skrýva v jeho srdci. Očarujúca tvár, nádherné vlasy a dokonalá sexi postava nie sú to najdôležitejšie. ***(17.8.2010)

• GOREGASM

Pokud máte rádi Jacka Blacka a jeho adrenalinem nasáklé vystupování dostanete se v hodnocení stejně jako já na 40%. Každopádně je to s na chrupavky odřenýma ušima. Farrelly brothers pokud neměli to štěstí, že jim na roli kývl Jim Carrey, vždy balancovali na hranici diváckého vkusu. Nerozumím, co herce první ligy láká na scénářích těchto amerických prasáků. Těžce zamilován se nám snaží předat poselství, že se nemáme řídit tím, jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř. Převedeno do praxe, JB sice vidí a miluje ubersexy Gwyneth, ve skutečnosti si pohrává se 120 - tikilovým macíkem. Pár scén vás sice opravdu rozesměje, ale zároveň odkrývá v plné nahotě nedomyšlenost konceptu, který ke konci zmutuje v pokrytecký žvást. Kdyby šli Farrellyovi do extrému po celou stopáž jako v Já, Mé druhé já a Irena, měla by tato recenze úplně jinou náladu. 40%(21.1.2012)

Romantická komedie pro děvčata, která si myslí, že nejsou pro kluky moc hezký a trápí je to. Ne všem klukům, záleží jen a jen na vzhledu své přítelkyně. Po prvním zhlédnutí tak 70%, po druhým trošku horší. Zajímavej nápad, kdy má Hal paranoiu, že vidí děvčata, jaké jsou uvnitř. Povrchnost, lakotu, pyšnost, to žádná dívka před ním neskryje.(8.6.2007)

• - Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího lataxového obleku. (Karlos80)

• - Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)