• Pavlínka9

Téma - skvělý, Jack Black - pro mě nechutný jako vždy a Gwyneth Paltrow - v této roli dost umělá a přišla mi dost napjatá...Je to vážně super vidět lidi podle jejich "vnitřní" krásy, o to větší šok to poté byl, když byli viděni podle jejich pravé "krásy". Bylo tam pár vtipných momentů, hodně obézních lidí, hodně krásných lidí a hodně nechutných situací. Ale měla jsem toho dost a bylo to na mě dost "těžké", abych to viděla ještě někdy.(25.11.2014)

Farrellyovy rozhodně můžu. Neznám jiné tvůrce, kteří dokáží svým krajně blbým humorem zlepšit okamžitě náladu, kdykoliv člověk potřebuje. Jejich smysl pro humor narozdíl od většiny zdejších uživatelů neodsuzuju. Možná to není intelektuální hitparáda v jejich filmech, ale já mám pro jejich filmy slabost. Shallow Hal je zcela určitě jejich slabší kousek, ale své silné chvilky nabídne i on. Jack Black se pro tuhle roli zřejmě hodí více než Jim Carrey. Nicméně názor na tohoto herce jen tak nezměním. Blacka moc nemusím. Gwyneth krásná jako vždy. 50%(27.9.2017)

Romantická komedie pro děvčata, která si myslí, že nejsou pro kluky moc hezký a trápí je to. Ne všem klukům, záleží jen a jen na vzhledu své přítelkyně. Po prvním zhlédnutí tak 70%, po druhým trošku horší. Zajímavej nápad, kdy má Hal paranoiu, že vidí děvčata, jaké jsou uvnitř. Povrchnost, lakotu, pyšnost, to žádná dívka před ním neskryje.(8.6.2007)

Film jako takový si ty 4 * nezaslouží, ale co mě přimělo k vyššímu hodnocení, byl kupodivu velmi dobře zvládnutý psychologický vývoj Jacka Blacka. Někde po půlce to sklouzne do temnějšího odstínu, který řeší dost častý lidský problém - pokrytectví. A to, jak to bylo řešeno a vyřešeno, se mi moc líbilo. 70%(29.7.2016)

Náhodou to byla dobrá komedia, která jak pobavila, tak promluvila do duše všem těm idiotům, kteří znaj jenom obecně uznávaný archetypy krásy, modelky a vyzábliny. Ale kdyby nebylo Jacka Blacka, tak by to byla poloviční sranda. Ale aji ta druhá polovina, která obstáravala fórky, byla dobře vymyšlená a kolikrát sem se poprskal, jak sem se začal chlámat.(7.1.2014)

• - Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího lataxového obleku. (Karlos80)

• - Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)