Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Halovi je devět a reverend Larson, jeho otec, umírá. Žádá syna, aby mu slíbil, že se nikdy v životě nesmíří s průměrností a najde si hezkou ženu. Když obtloustlý a málo přitažlivý Hal dospěje, navštěvuje s přítelem Mauriciem zábavní podniky, kde loví krásné ženy. Dvakrát se mu nedaří. Jeho současná přítelkyně Jill, se kterou měl jen jedno rande, mu řekne, že ji nepřitahuje. Ani v práci není povýšen, jak očekával... Když odchází od nadřízeného, setká se se známým guruem Tonym Robbinsem, který pomáhá lidem s problémy spojenými s důstojností a odvahou. Uvíznou ve výtahu a Hal mu vypráví o svých snahách získat krásnou ženu. Robbins mu řekne, že takové jednání je povrchní, a zhypnotizuje ho. Od tohoto okamžiku bude Hall hledět jen na vnitřní krásu. Mladík ztratí schopnost rozeznávat fyzický vzhled žen, ale neví o tom. Jednou se na ulici seznámí s krásnou štíhlou dívkou Rosemary. Její otec je ředitel firmy, kde Hal pracuje. Rosemary se svěří, že se přihlásila do zahraničních mírových sborů. Zatímco čeká na povolávací rozkaz, vypomáhá v dětské nemocnici. Hal stále nemůže pochopit, proč o sobě Rosemary tvrdí, že je tlustá. A také ho udivuje, kolik jídla spořádá. Rosemary nemá přítele, a když jí Hal řekne, že je štíhlá, myslí si, že se jí vysmívá. Zanedlouho pozve Rosemary Hala k sobě domů. Seznamuje se s ředitelem Stevem Shanahanem a při obědě mu nastíní své nápady, jak zlepšit činnost firmy… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (258)

tron 

všechny recenze uživatele

„Čo je to za stoličku? Z akého materiálu to vyrábate!?“ – „Z ocele.“ Divák by musel byť asi s prepáčením blbec, aby nepochopil, čo nám chcú režiséri (nerealisticky sa zo sprostých fórov na dobrú vieru obrátiaci bratia Farrellyovci – BLBÝ A BLBŠÍ, NIEČO NA TEJ MARY JE) povedať: nezáleží na tom, ako človek vyzerá, ale aké má srdce. Viem si predstaviť, že aj takáto myšlienka sa nemusí podať vyložene tupo. To ale nie je prípad tohto filmu.O originalitu tvorcovia tejto nevydarenej snímky nestáli a vyšmarili von oknom ako sympatického Jacka Blacka, tak masku Gwyneth Paltrowj. Snímka nie je ani dostatočne vulgárne zábavná, ani inak zábavná a určite nie je nakrútená „precítene“. ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Zprvu se to zdálo jako velmi dobrý nosný nápad, vsugerovat hlavnímu hrdinovi myšlenku, že krásá lidí je uvnitř, takže krásné mohou být i ženy, které nejsou podle jeho obvyklých měřítek (playmate 90-60-90 na 170), ale postupně se vkrádá otázka, že to vnitřní krásno si tvůrci představují přesně tak, jak on to vnější povrchno, takže tím tu původní bohulibou myšlenku vlastně shazují. Každopádně Jack Blackova komika a jeho ležérnost, s jakou si dělá šoufky sám ze sebe ...... to mám ráda. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

No, klobouk dolů před Farrellyovic bratrstvem, že natočili další komedii plnou pěkných holek a přitom to zaonačili tak, aby to o pohledných holkách nebylo. A dokonce nechali hlavního hrdinu, aby se do těch svých halucinací zaplétal a měl z toho konflikty s "normálním" okolím, což má v sobě víc logiky a reality než všechny telenovely (a že jich je) s programem KSČM dohromady. Problém je v tom, co řekla kleopatra - díky tomu jak je Shallow Hal podán se ta pěkná myšlenka jaksi ztrácí. To víte, podvědomí je mocná čarodějka:) Nebylo to zlé, ale smutná kukadla Gwyneth Paltrow k sobě s poskakováním a ksichty Jacka Blacka moc nepasují. Dávám tři hvězdy, ale z filmu si nepamatuju nic...takže šeď průměru a 50%. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Největším handicapem této komedie je její přístup k dané „problematice“. Pokud se bratři snažili říct, že všichni tělesně postižení jsou duší dobráci (což sice není pravda, ale budiž), pak nechápu, proč naprostá většina vtipů pramení právě z jejich zesměšňování. 50% Zajímavé komentáře: JohnnyD, Slarque ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Spatny to neni, ale jak Farrellyovi, tak Black maj spoustu lepsich filmu. Problem je, ze by to chtelo napad vic rozvest. Dost casto se totiz tvurci spokojily jen s tim, ze Black vidi sexy kocky a ostatni vidi prisery a spolehaj na to, ze to je vtipny, jenze se to casem omrzi, rozhodne to chtelo vic foru, protoze napad to spatnej nebyl. Taky skoda dojemnejch zaverecnejch 15 minut, skoda, ze Farrellyovi nemeli koule na to, udelat spravne nehappy-endovej konec, dokazu si predstavit, jak by se Black vsem vysmival a mohla to bejt parada. Nicmene i pres tyhle vytky se porad jedna o prijemnou romantickou komedii s par paradnima forkama, sexy Paltrow (kdyz je hubena) a sympatickym Blackem, akorat jako partaka bych mu spis dal Kylea Gasse, kterej tu je naprosto nevyuzitej, nicmene Alexander spatnej neni. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (6)

  • Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího lataxového obleku. (Karlos80)
  • Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)
  • Gwyneth Paltrow v roce 2020 řekla, že lituje své role v tomto filmu, kde hrála v tzv. „fat suit“ a film nazvala „katastrofou“. (hansel97)

Související novinky

Wrestler Jack Black

Wrestler Jack Black

22.11.2005

Herec Jack Black už sice za pár dní vstoupí na plátna kin jako filmař dobrodruh v očekávaném hitu King Kong, ale v současnosti již pracuje na další filmu, který jej vrací k jeho hereckým kořenům,… (více)

Reklama

Reklama