Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Halovi je devět a reverend Larson, jeho otec, umírá. Žádá syna, aby mu slíbil, že se nikdy v životě nesmíří s průměrností a najde si hezkou ženu. Když obtloustlý a málo přitažlivý Hal dospěje, navštěvuje s přítelem Mauriciem zábavní podniky, kde loví krásné ženy. Dvakrát se mu nedaří. Jeho současná přítelkyně Jill, se kterou měl jen jedno rande, mu řekne, že ji nepřitahuje. Ani v práci není povýšen, jak očekával... Když odchází od nadřízeného, setká se se známým guruem Tonym Robbinsem, který pomáhá lidem s problémy spojenými s důstojností a odvahou. Uvíznou ve výtahu a Hal mu vypráví o svých snahách získat krásnou ženu. Robbins mu řekne, že takové jednání je povrchní, a zhypnotizuje ho. Od tohoto okamžiku bude Hall hledět jen na vnitřní krásu. Mladík ztratí schopnost rozeznávat fyzický vzhled žen, ale neví o tom. Jednou se na ulici seznámí s krásnou štíhlou dívkou Rosemary. Její otec je ředitel firmy, kde Hal pracuje. Rosemary se svěří, že se přihlásila do zahraničních mírových sborů. Zatímco čeká na povolávací rozkaz, vypomáhá v dětské nemocnici. Hal stále nemůže pochopit, proč o sobě Rosemary tvrdí, že je tlustá. A také ho udivuje, kolik jídla spořádá. Rosemary nemá přítele, a když jí Hal řekne, že je štíhlá, myslí si, že se jí vysmívá. Zanedlouho pozve Rosemary Hala k sobě domů. Seznamuje se s ředitelem Stevem Shanahanem a při obědě mu nastíní své nápady, jak zlepšit činnost firmy… (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (259)

Sobis87 

všechny recenze uživatele

Jacka Blacka a starší filmy bratří Farrellyových zbožňuji, ale tohle je humus vážení. Z těch moralisticky zdvihnutých prstů, co se na vás sypou po celý film, se mi udělalo nevolno a těch pár celkem dobrých vtipů můj výsledný dojem z Těžce zamilován napravit rozhodně nemohlo. Ať se herci snaží jak chtějí, tentokrát si hrají na špatném písečku....velmi špatném. 40% ()

Rousse 

všechny recenze uživatele

Jasně, jasně, je to děsná chujovina - co si budeme vykládat, ALE... kdo si pustí film bratrů Farrellových a očekává nějakou, alespoň trochu, normální komedii, tak je asi blázen anebo Marťan. Já nejsem ani jedno z toho, takže jsem od toho nečekala VŮBEC NIC. A díky tomu nejsem ani zklamaná, ani naštvaná, ani nic. Prázdných 113 minut ve mě nechalo jedinou stopu a to pozastavení nad faktem, že z filmu vyplývá nové znění Pythagorovy věty: inteligentní 2 + hodná ženská na druhou = odporná hnuska na druhou. A to je mi krajně nesympatické. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Spatny to neni, ale jak Farrellyovi, tak Black maj spoustu lepsich filmu. Problem je, ze by to chtelo napad vic rozvest. Dost casto se totiz tvurci spokojily jen s tim, ze Black vidi sexy kocky a ostatni vidi prisery a spolehaj na to, ze to je vtipny, jenze se to casem omrzi, rozhodne to chtelo vic foru, protoze napad to spatnej nebyl. Taky skoda dojemnejch zaverecnejch 15 minut, skoda, ze Farrellyovi nemeli koule na to, udelat spravne nehappy-endovej konec, dokazu si predstavit, jak by se Black vsem vysmival a mohla to bejt parada. Nicmene i pres tyhle vytky se porad jedna o prijemnou romantickou komedii s par paradnima forkama, sexy Paltrow (kdyz je hubena) a sympatickym Blackem, akorat jako partaka bych mu spis dal Kylea Gasse, kterej tu je naprosto nevyuzitej, nicmene Alexander spatnej neni. ()

D28 

všechny recenze uživatele

Myslím,že zvlášť pri tomto filme veľmi záleží na tom, divák akej kategórie ho pozerá.Dojmy totálne iné musia zavaliť muža, iné ženu, iné chudého,iné tučného,iné postihnutého...A nie som si istá,či je toto tá správna sranda pre ktoréhokoľvek z nich.Ja som jej tam našla máličko, ani zasa až tak originálne mi to neprišlo. ()

kinej 

všechny recenze uživatele

Komedie od této dvojice považuji většinou za vydařené. Vyhovuje mi na nich nekompromisní frackovský humor, který nešetří nikoho. Zde se mi ale zdá, jako by si tvůrci nasadili bílé rukavičky aby byli k objektům svého výsměchu co možná nejšetrnější. Jenomže, půvab jejich humoru spočívá v hrubosti, která je tak nějak spravedlivá tím, že zesměšňuje všechy bez vyjímky. Zde jsem ale vycítil náznak lítosti, či umírněnosti, jejíž přítomnost možná může obézní lidi urážet více než ostrý vtip. Navíc oproti předešlým filmům jsem zaznamenal úbytek nejen na kvalitě, ale i kvantitě vtipů. Tento nedostatek navíc zdůrazňuje přiblbá romantika, do které film upadá. Jack Black také nejspíš není komik takového formátu jako Jim Carrey, či Ben Stiller. ()

Galerie (52)

Zajímavosti (6)

  • Po záverečných titulkoch nasleduje ešte jedna scénka. (figis20)
  • Ve scéně, kdy si Rosemary (Gwyneth Paltrow) ukrojí kus dortu na oslavu Halova (Jack Black) povýšení, si můžeme všimnout, že velikost zbývajícího dortu se s každým jiným záběrem mění. Od celé půlky až po tři čtvrtiny. (Timak)
  • Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)

Související novinky

Wrestler Jack Black

Wrestler Jack Black

22.11.2005

Herec Jack Black už sice za pár dní vstoupí na plátna kin jako filmař dobrodruh v očekávaném hitu King Kong, ale v současnosti již pracuje na další filmu, který jej vrací k jeho hereckým kořenům,… (více)

Reklama

Reklama