• Tyler

Pokud budu tvrdit, že "Těžce zamilován" je ta nejdivnější romantická komedie, kterou jsem kdy viděl - věřte mi. Rozhodně si nemyslím, že bratrům Farrellyovým šlo o nějaké morální poselství a že by svou poměrně nechutnou komedií nastavovali pověstné zrcadlo módně-anorektickému symbolu ženské krásy (což je imho sám o sobě totální nesmysl - bavíme-li se o normálních chlapech). Podle mého si bráškové jednoduše dělali ze všech zúčastněných bohapustou legraci. Od tlusťochů, přes inteligencí neobdarované, až po lidi těžce tělesně postižené. A rozhodně si to užívali... já ne. Ovšem abych nelhal - několikrát jsem se zasmál. Tak nějak se za to ale stydím.(20.2.2007)

60%(27.5.2007)

• kleopatra

Zprvu se to zdálo jako velmi dobrý nosný nápad, vsugerovat hlavnímu hrdinovi myšlenku, že krásá lidí je uvnitř, takže krásné mohou být i ženy, které nejsou podle jeho obvyklých měřítek (playmate 90-60-90 na 170), ale postupně se vkrádá otázka, že to vnitřní krásno si tvůrci představují přesně tak, jak on to vnější povrchno, takže tím tu původní bohulibou myšlenku vlastně shazují. Každopádně Jack Blackova komika a jeho ležérnost, s jakou si dělá šoufky sám ze sebe ...... to mám ráda.(20.2.2005)

Jako vždy ujetý Jack Black :-D . Žeru ho a jeho filmy. Tenhle film patří celkově mezi ty lepší a nejvíc se mi líbí scéna jak se diví, že pod ní praskla židle. Super film pro odpočinek - člověk toti nemůže pořád koukat na ty složité filmy u kterých musí pořád přemýšlet.(21.7.2011)

Docela vtipný film s Jackem Blackem a Gwyneth Paltrow. Ona je prostě tlustá, ale Jack ji vidí jako hubenou. :D(29.4.2015)

• - Potom, ako si Gwyneth Paltrow (Rosemary) prvýkrát obliekla svoj latexový oblek, strávila zvyšok dňa chodením na verejnosti. Nikým nepoznaná vnímala reakcie ľudí, aby pochopila charakter svojej postavy a myslenie obéznych žien. (misterz)

• - Gwyneth Paltrow musela na natáčení údajně chodit o čtyři hodiny dříve než všichni ostatní herci. Právě tak dlouho jí totiž trvalo, než se nasoukala do svého obřího lataxového obleku. (Karlos80)