lobo87

Kult mojej puberty. Pamätám si, ako som to x-krát pozeral na požičanej VHS od kamaráta, ktorý mal ako prvý HBO. Pre kariéru Cameron aj Bena asi prelomový snímok. Zaslúžene. Stiller si tu zahral týpka, akého hrá počas celej svojej kariéry, ale ktorý neomrzí a musíte mu fandiť. Diaz príliš nemám v obľube, ale tu bola fakt rozkošná. NIekoľko skvelých vedľajšákov ešte zvyšuje úroveň... 70% ()

Hawkeyep

Neříkám, že je to bůhví, jak dokonalé. Je to v celku blbost, ale svůj účel pobavit splnila...já se bavil. A Cameron Diaz.... už aby přijela na návštěvu. :-P ()

david666

Myslím, že minimálně za začátek s přiskřípnutím si film zaslouží ***. Ale tady se člověk baví celý film. prostě "Něco na tom filmu je". ()

Já jsem se strašně nudila, přestože to asi o něčem bylo, bylo to hrozně uspávající a místy trapné, na druhou stranu tam (hlavně ze začátku) bylo pár pěkných záseků, které měly ambice mne probrat. ()

Kalda69

Rozhodne po Blby a blbejsi druhy nejlepsi film od bratri Farrellu. Dobry vyber hercu a opravdu smesny scenky, ktery me trhali branici. Rozhodne daleko lepsi nez novodobe radoby komedie ktere sazi hlave na nechutnost. ()

HennessyVSOP

Solidní komedie, jako menší jsem ji měl rozhodně radši. Cameron Diaz je kočka a rozhodně ve filmu působí sympaticky. Ostatní herci hrají již jen průměrně. Vtipy a gagy jsou sice hloupý, ale vtipný. Rozhodně ty v romantické rovině. Když to shrnu tak se jedná po všech stránkách o průměrnou komedii z Ameriky, která ALE je skutečně vtipná narozdíl od většiny svých amerických konkurentů. ()

Holusacek

Asi tak jediná romantická komedie,která mě skutečně chytla a pobavila.Začátek určitě nemá chybu,uprostřed filmu to trochu skřípe a chvílemi přijdou slabší scénky,ovšem najdou se i skvělé momenty jako pokus o oživení psa a agresivní boj se psem.=75% skvělá oddychovka.Jen pro příště by Farrellové nemuseli používat tolik vulgárních slov,na romantickou komedii to bylo přespříliš.-jestli chcete romantickou komedii na nějaký večer,hledejte jinde. ()

misul96

Přišlo mi, že to nemělo žádný děj ani pointu. Dvě hvězdičky za Cameron Diaz a Bena Stillera, protože ty role hráli opravdu přesvědčivě. ()

marrrrian

Kedysi som to fakt mohol, dnes ale prevraciam očami, len keď si na to spomeniem. Zhrunul by som to tak, že to je film pre istú vekovú kategóriu, ktorú keď človek prerastie, dokáže sa zaobíst aj bez snímkov tohto typu. Hlavná postava padá z trapasu do trapasu, až je trápny aj celý film. ()

Misterioso

Ale jo, je to celkem příjemný filmeček, který je možná lepší než většina toho sajrajtu, která v tomhle žánru vzniká dnes, ale stejně to nebyl úplně tak můj šálek kávy. Některé scénky sice zaručeně pobaví, ale celkově je tenhle humor z kategorie, která mi nic moc neříká. Pár momentů či nápadů ale své kouzlo má. Cameron to sluší (ale to je tak asi vše) a Ben Stiller je furt stejný (takže nic extra). Jako celek ne úplně uchvacující, ale vcelku fajn. ()

racing666

Komedie? Určitě ne. Jedna dobrá scénka, jak si Stiller skřípne penis a to je vše. Potom jen pár vydařených vtipů, víc trapnosti a hlavně nuda. ()

jessic

Romantická komedie s několika vtipnými místy, kde Farrellyovi udrželi svůj fekální humor na hranici snesitelnosti. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů