Rora.

Včera jsem to viděl už tak po stopadesáté a musím jen potvrdit,že je to super komedie, kde některý scenky jsou fakt legendární :) Děj má spád a po celý film se člověk nenudí. ()

Bigwave

Jedna z prvních střeštěných komedií, která na filmová plátna přivála novou vlnu komedií. Něco na té Mary je má jedinou chybu a to svoji délku. V celém ději se střídá vtip z trapnem, ale právě přes svojí stopovou délku vyčnívají trapné hluché scény, které s filmu vytváří podprůměr. Film nezachrání ani roztomilá Diaz po boku hereckých es. ()

PAVLIS

Jedna z klasik devadesátkových teen úchylně zlých komedií s trochou "romantiky". Doporučuju o deset minut prodlouženou verzi s vystřiženými scénami. ()

zuzzuli

Po dlouhém váhání dávám 2 hvězdy, protože tento film je blbost. Přestože jsou tam chvíle , kdy se zasmějete, převažuje nuda a trapné a nechutné scény. Osobně mám ráda Bena Stillera ale preferuji ho v jiných filmech než jako "smolíčka pacholíčka". ()

ostravak30

Ona to nebyla vůbec špatná komedie. Vlastně to byla komedie s větším potenciálem než na mě nakonec působila. Hlavně je třeba říct, že můj názor je silně neobjektivní, protože platonicky miluju Cameron Diaz a Bena Stillera, ale o tom druhém to na mě neříkejte...raději. Každopádně B. S. je klasický komediální herec a každá komedie s ním je prostě o mnoho procent lepší. Má to už napsáno v obličeji. C. D. je sice trochu komediální herečka, ale výborně se hodí i pro romantické filmy. Každopádně jsem ji viděl už i v lepších komediích. Mě se nelíbil místy těžkopádný scénář a hlavně hudba. I když chápu, že obojí je ve stylu bratrů Farrellyových. A bohužel je v jejich stylu i trocha té nechutnosti. Na mě jí už ale bylo místy dost. Vrcholem bylo sperma ve vlasech Cameron. Kdyby to nebylo tak nechutné, dal bych o hvězdu víc, ale večeřet by se u toho prostě nedalo. Ne že bych při pohledu na C. Diaz chtěl vůbec něco jíst. Každopádně oba hlavní herce mám rád, io vtipné momenty nebylo nouze, ale některé věci v mých očích byly nedotažené a jiné naopak moc silné na můj žaludek. ()

Berry0153

Hodně divná záležitost. Úchylná, zhulená, no prostě řádný bizár. Ale oči jsem z toho nemohla spustit, jak mě zajímalo, co dalšího jeblého se tam stane. Pít u toho, tak se možná i směju. ()

cinema_cz

Při sledování filmu Něco na té Mary je na otázky po logice příběhu není naštěstí čas. Takže vám dobře radím, pokud se na Mary podíváte, neklaďte intelektuální odpor, nekrčte povýšeně čelo a nechte se prostě strhnout. Při troše dobré vůle se můžete hodně nasmát. A o to u komedie jde. 60 % (Tomáš Hoffman, Ci 11/1998, str. 74) ()

JosefTomas

Filmu nepřeje moc velká délka, protože by šel odvyprávět v klidu v kratším čase. Naštěstí Diaz i Stiller jsou super a scénář má dobré fóry, že je až obtížné se nudit. Občasnou vadou může pro někoho být trochu slabší příběh, ale je naštěstí funkční, tudíž se to dá zvládnout. ()

PlayEasy

I přes některé (pro Farrellyovic bratry charakteristické) přešlapy se nakonec jedná o bezvadný úlet, který pro americké diváky bezpochyby musí nabývat ještě jiných rozměrů. A navíc, jaký další film obsahuje milostný pětiúhelník?! ... :) 70% ()

Efreeti

Nevím proč, ale dobře sem se bavil. Nechybí Stillerův trapný humor. Cameron Diaz je fakt dobrá, jen kvůli ní jsem byl ochotný připustit "reálnost" situací, které se ve filmu odehrávají. ()

Daves97

Scéna kdy si Cameron Diaz vetře do vlasů to, co si tam vetře...je opravdu kultovní a docela nezapomenutelná. Jinak průměrná romantická komedie. Mám pro Cameron slabost, proto 4*. :-) ()

megajalec

Pre niekoho vtipné, pre druhého trápne. Ja som niekde tak uprostred. Niektoré fóriky boli super (odpočívadlo), pri niektorých som zas kýval nepochopiteľne hlavou (bitka so psom). Spojiť romantickú komédiu s takýmto druhom humoru znamená narobiť si buď problémy alebo fanúšikov. Cameron je klasicky krásna a Stiller je jeden z najväčších smoliarov vo filme ()

papuchalk

Viděl jsem to po patnácti letech, a rád jsem si zavzpomínal na tu dobu. I jak tehdy celé kino lehlo smíchem, když si Cameron namazala ejakulát do vlasů. Další 2 minuty nebylo přes ten řev a smích slyšet ani slovo z plátna :) Takže dnes konečně vím, o čem se spolu v tom baru bavili. Bohužel se tahle komedie hodně rychle okouká, takže vidět ji znovu můžu za dalších 15 let. Asi to bude ještě nostalgičtější vzpomínaní ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů