El Loco

Farrellyovská komédia, ktorá pôsobí na prekvapenie trochu decentne. Nie je však extra vtipná, ani originálna. Dej je vlažný, čo tvorcovia sem-tam oživia nejakým „milým záberom“, ako napr. pricviknutá kožka z mužských genitálií, obnažené zvráskavené prsia 60-ročnej odpornej ženy alebo spermat hompáľajúci sa na uchu Cameron Diaz. Viac som očakával aj od Bena Stillera, ktorý tu ešte úplne neodkryl svoj nepochybný komediálny talent. ()

kdosizrosy

Ujeté, trapné, nechutné, dost stupidní...ale přesto neskonale vtipné. Dokonce i já, komediální ignorant, jsem se smála! Někde na hranici mezi 3 - 4. ()

AndreyCSFD

Milá, vtipná a svižná komedie, kterou nezkazil ani dabing (geniální překlad písniček - Láska to je bol, teskná písen v moll). Štavnatá Cameron Diaz a sympatický looser Ben Stiller jsou ideální volbou. Farellyovi mají zkrátka talent dělat si legraci z postižených, looserů, důchoců a přitom to není nevkusné nebo trapné. Současně ocenuju, že se nebojí poukázat na skutečnost, že i tito lidé mají špatné vlastnosti. Etuda Matta Dillona s pejskem Puffym a výslech Bena Stillera dělají z tohoto filmu klenot mezi moderními komediemi. ()

Richie24

Mezi "blbými" americkými komediemi - oddychovkami - existují i ty s myšlenkou (např. Zbouchnutá) nebo alespoň ty, kde množství humoru onu blbost vyváží (např. Když si Chuck bral Larryho). To ale není případ Něco na té Marry je. Zde to několik zábavných scén zkrátka nedokázalo. Za ně však alespoň ty 2 **. ()

tyna97

„Chudinka, je na vozíčku..“ „To je jen puchýř, zahojí se to.“ Výborná komedie! Miloučká Cameron, docela vtioný Ben a hlavně za mě špičkový komediální výkon v podobě tance s berlema od Lee Evanse. ()

Mattezs

Super komedie, která mě vždy pobaví, navíc s mou oblíbenkyní Cameron Diaz, přesto nemůžu dát plný počet bo to bych musel dát úletu Blbý a blbější 6 hvězd... ()

zelda82

Nejlepsi pocin bratru Farreliovych hned se dvema nezapomenutelnymi scenami - nehoda se zipem a gel na vlasy patri do zlateho fondu:) ()

Krchy

Gagy neuvěřitelně nabouchaná komedie. V té kadenci se lehce ztratí i občasné záblesky nechutnosti. Stiller válí jako obvykle, ale mým favoritem v tomto díle je Dillon, ten prostě nemá chybu :) ()

DHDV

Dle mého názoru je to tohle poslední dobrá americká komedie, než došla móda Prcičky apod. Tento styl komedii mi celkem chybí. Možná už scénáristům dochází náměty, ale očekávám do 10ti let remeak této komedie. Velmi vyvážená komedie s originálním námětem, a s opravdu dobrým humorem. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů