zdepapepa

Další z řady odpočinkových komedií - nijak extra nezaujme, nijak extra neurazí, pokud člověka nepohoršují normální tělesné funkce. Hezká vzpomínka na smysl pro humor přelomu tisíciletí. Ben Stiller už měl lepší role. Toto však byla hezká brána k nim, protože většina byla až později. ()

Adman

Toto je taková komedie spíše na nižší úrovni. Ale rozhodně se nehrabe někde pozadu za těmi lepšími... Jde tam o romantický příběh Mary a jejich přátel, přičemž dochází ke spoustě vtipných scén... Nejznámější je ta jask si ho mladý muž honí na záchodě u katalogu spodního prádla (ženského :)), a když je po všem tak jasi neví kam se "to" podělo, ale nechal to být. Poté otevře dveře Mary, a zeptá se "to je gel?", a on vůbec nětušíc o co jde, "jó jasně" a Mary si z jeho ucha "to" dá na ruku a jako gelm si je "nageluje", střihem se dostíváme asi o 5 minut vpřed, jak oba s polu sedí u baru a Mary stojí vlasy tam, kde si je "nagelovala"... Toto je také mimo jiné důkaz o vulgárnosti snímku... Vulgární je to opravdu dost, jako třeba polodetail až detail (velikost záběru) na skřípnutý pytel (šourek) v poklopsi atd. ()

MartinezZ

Zase další přešvihnutá émerická romantická komédie, která sice obsahuje pár vtipů, ale taky pár naprostých trapáren, které ve výsledku převažují. Ben standardně na facku, kupodivu ne na zabití, ~~~ 1,5* ()

mysiak

Klasa čierna komédia, kde som si zanechal skvelé vtípky, uletené songy a samozrejme krásnu Cameron Diaz v hlavnej roli a Bena Stillera, ktorý tu má jednú z najlepších úloh svojej kariéry.... ()

ArsenalEagle

Opravdu váhám s bodováním. Celkový dojem je jako z průměrné komedie, ale několik až kultovních scén ("gel",...) prostě volá po lepším hodnocení. Je to milá romantická kravinka, u které ani ten typický Farrellyovský humor není tak úplně fekální, a tudíž se u ní dá docela nenuceně nasmát. ()

Davson

Cameron Diaz a pár vydařených vtípků vytahuje tento trapný pokus o romantickou komedii z naprostého bahna. Jinak mnoho vtipů a scének se minou účinkem a vypadají trapně až ultratrapně. Horší je to s příběhem. Člověk, který příběh vymýšlel se do něho neustále zamotával a pak těžce rozmotával. Výsledkem je poněkud překombinovaná, nesmyslná variace na příběh, která vyústila do ne moc vydařeného konce, kde tvůrcům už očividně došel dech a já málem uvažoval o odpadu. ()

blackrain

Všechno začíná velmi romaticky, ale pak nastane peklo na zemi. Teda, ne do slova, ale rozjede se kolotoč bláznivých situací, kterému s přehledem vévodí Cameron Diaz a Ben Stiller. Nesmím opomenout psíka, protože ten za zmíňku stojí. Už jste viděli psa celého v sádře? Ne, tak máte možnost v této bláznivé komedii. ()

topi

Vtipná komedie s Cameron Diaz, které to tady opravdu sekne! Ostatní postavy jsou taky skvěle zahrané a některé scény velmi vydařené! Tenhle tip amerických komedií mám rád (kterých je bohužel poskrovnu). ()

decouble

Ted: Z Japonska? Co dělá v Japonsku? Co, co, co, proč je v Japonsku? Pat Healy: Slyšel jste o korespondenčích svatbách? To je něco podobnýho. Ted: Mary je, dyť...copak jsou na hlavu? Vždyť je tlustá! Pat Healy: Nezapomínejte, to je kultura sumo. Tam platěj za každý kilo. Asi jako u tuňáku. ()

MATADOR

Překvapivě jsem dostal něco úplně jiného, než jsem si původně myslel. Zábavné a svižné, skvělé obsazení! ()

*Elfík* odpad!

Například? Obecně nemám v lásce Cameron Diaz ani Bena Stillera, takže nemám pocit, že by na ní něco bylo. A film v celku? Ben je tu nechutnější než obykle, Cameron se přetvařuje jako obvykle, scénář a vlastně celý příběh je absolutně o ničem, romantika je na konci asi tak deset vteřin a komedie? Kde? Že jsem ztrácela čas..... ()

Aleee89

Je fakt, že je tenhle film někdy dost přitroublý a nereálný, ale na druhé straně je zase docela mile prdlý... Herce vybrali dobře a tady je v pohodě i Cameron Diaz, dobře se k sobě ti dva hodí. Komedie to je vcelku dobrá, nasmějete se a přitom budete kroutit hlavou nad tím, jak někdo vůbec mohl takovou ptákovinu vymyslet. Taky je ale fakt, že je to typicky americké, a to já moc ráda nemám, u mě to filmu sráží body. A v tomhle žánru tu už asi všechno bylo, pořád se tu něco opakuje... ()

fmash

Nebýt nechutné doslovnosti Bena Stillera (proč se boha musím doopravdy dívat na pytel v zipu a honění u umyvadla?), byla by to dost dobrá romantická komedie. 2¾. ()

mahler

První komedie hrubšího zrna co jsem viděl v kině. Sice je to už skoro deset let ale na řadu scén jako je oživování psíka nebo sperma ve vlasech jsem nezapoměl. ()

BoredSeal

I po 20 letech je drzý a vulgární humor osvěžující a řada scén i vypointování je prostě zabijácká, všichni si budou pamatovat gel na vlasy, ale film toho nabízí mnohem víc. Je zajímavé, že to dokáže při vší té drzosti zároveň fungovat jako nepatetická romantická komedie. Chválím super obsazení nejen ústřední dvojky (Keith David a Matt Dillon jsou super). Slabinou snímku je, že občas nedokáže servírovat zábavu plynule, jinak bych napálil hodnocení na plno. Vážně je doba takových komedií pryč? Škoda. ()

Chen

Scény, ve kterých si půlka sousedství s policí a hasiči prohlíží přískřípnuté kulky se nezapomíná. Je to sice docela drsné, ale mně osobně se to zdá velmi zábavné. Trapnosti minimálně, gagů dost a dost. ()

balba

Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála jako u tohoto filmu.Film obsahuje skvělé scény , které pro někoho můžou být velice nechutné a pobuřující.Nejlepší scéna je Tedova masturbace. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů