Natočto!

(pořad)
všechny plakáty
Talk-show / Soutěžní
Česko, 1999, 30 min

Natočto je zábavný půlhodinový pořad moderovaný Petrem Rychlým od roku 1999 na TV Nova. V pořadu byly vždy promítnuty zábavné situace natočené domácí kamerou domácnostmi po celém světě a navíc byly vybrány tři, které vznikly v Česku. O tom, které z nich zvítězí, rozhodovalo publikum, a to podle toho, jaký udělá při jejich hodnocení hluk. Hlukoměr tak určil vítěze, který byl poté odměněn videokamerou. (Dawid199)

johhny007

Podle mého to bývalo dost dobré podle mě se to nemůže rovnat těm novým "Hustým nářezům" atd. a ještě P.Rychly :) škoda , že už to nejede ()

Berry0153 odpad!

Příšerný pořad. Nesnášela jsem přiblblé vtipy Petra Rychlého a z jeho převleků se mi dělalo špatně. Nezasmála jsem se ani jednou. A hodnocení vítěze podle stupně hluku? - absolutní stupidita. Kdyby to šlo, dám i mínus body...0% ()

anyonecek

Odpad dát nemůžu, až tak špatný to není, ale od odpadu to nemá daleko. Pořád stejně trapný vtipy a stejně trapný videa co posílají snad lidi bez smyslu pro humor. Pořád dokola nějaký malý děcka co si na svých 2. narozeninách sfouknou svíčku a mezitím buďto upadnou, něco zapálí, nesfouknou a nebo bůhví kolik dalších variací tu ještě bylo viděno. Pokud se tomuhle někdo směje tak asi neví co je opravdej prank. ()

eFOXsize

Vnímalo jsem to stejně jako Neváhej a toč, plus navíc byly vtipy, někdy dobré, někdy špatné. Petr Rychlý mi určitě přišel lepí než Hrubeš. Hodnotím jako Neváhej a toč třemi hvězdami (vůči své kategorii). Účel to splnilo, člověk se zasmál. ()

hepi_

Petr Rychlý, slabé vtipy, domáce video. Dnes zbytočný formát. Svojho času obľúbená rodinná zábava_Dalo sa na tom zasmiať 20% ()

bohhous22 odpad!

Vrchol trapnosti,v podobě rádoby humoru Petra Rychlého,mne dokáže maximálně vytočit.Tento diletantnský způsob humoru(respektive marný pokus o něj),ze kterého se zpravidla spolehlivě ve finále vyskytne(NEMOHU NAPSAT VYKLUBE,JELIKOŽ BEZ ZÁPLETEK NENÍ CO ROZMOTÁVAT) ubohá,směšná trapárna by měl poprávu nosit VÝSTIŽNĚJŠÍ název NASER MĚ!!!Jak tohle muže někdo hodnotit hvězdičkami....?Nikdy nepochopím.Kolik stupidity se nám ještě pokusí vymýt mozky prostřednictvím TV Nova,Prima,Barrandov atd???...Ani nechci domýšlet.Jsme skutečně tak primitivní národ?Národ Trošky,Soukupa,novodobého Vorlíčka či Tomáše Magnuska???Je mi z toho skutečně úzko.Ještě,že má člověk na výběr.Žít např. za bývalého režimu se stejným velmi vřelým vztahem ke kvalitní kinematografii jaký v sobě chovám nyní,jistě by mne neminul status Pochodně č.4 .Hnus hnusu!! ()

MFloyd

Příšerný a ultra lejno z dnešního pohledu. V té době jsem na to koukal, ale Petr Rychlý by neměl vystupovat před kamerou… ale na druhou stranu, konkurence Neváhej a toč je na stejné úrovni, tady možná padl alespoň někdy vtip, který mi lehce rozvibruje koutek ()

Rayen1

Rychlej a jeho vtipy - to bylo jediný, co bavilo. Home made klipy jsou stejně debilní jako v konkurenčním Neváhej a toč. A hlasování o nej video revem, to byl vrchol... ()

rafix

Pořad, který mě docela pobavil. Dobré scénky a hlášky Petra Rychlého byly dobré. Škoda, 6e to už nedávají. ()