Risk je zisk

Taking Chances

Komedie / Romantický

USA, 2009, 96 min

Taková ta americká komedie co na jedno podívání udělá radost. A nevím proč, ale film se mi líbij ještě o něco víc. Nějak na mě příjemně zapůsobil. Justin Long mě sice v roli podivínského Chase moc neoslovil, už jsem od něho viděl lepší výkony. Ale Emmanuelle Chriqui se mi v tom filmu líbila.(8.8.2011)

• Richard_Ba

Tak strašne silený film som už dávno nevidel. Od hudby po hercov - odpad! (1. hodnotenie a komentár -4.1.10)(4.1.2010)

• Korbitch

Justine, už nemáš důvod hrát v nablblých komediích. Natočil jsi past s Willisem, pamatuješ????!!(17.8.2010)

• ARI50

Tohle prostě fakt byl risk jse podivat a zisk jsem stoho žaden neměl KATASTROFA :-D(22.8.2011)

• merigieren

Otázka zní, chcete mít kasíno na posvátném bojišti severu proti jihu, nebo ne. Pro celé město (pro některé víc) je to ekonomická spása, jen "malý" kluk se postaví proti a začne organizovat antikampaně se svými přáteli. Doprovází ho celkem pohledná dívka a kámoš z práce (muzea). Indiánská záštita kasína je jen na bonus. Ten film má jen jednu podstatnou vadu, je to děsná nuda s hodně hloupými pokusy o vtip.(25.5.2010)