poster

Risk je zisk

 • USA

  Taking Chances

Komedie / Romantický

USA, 2009, 96 min

 • ARI50
  *

  Tohle prostě fakt byl risk jse podivat a zisk jsem stoho žaden neměl KATASTROFA :-D(22.8.2011)

 • Richard_Ba
  odpad!

  Tak strašne silený film som už dávno nevidel. Od hudby po hercov - odpad! (1. hodnotenie a komentár -4.1.10)(4.1.2010)

 • Korbitch

  Justine, už nemáš důvod hrát v nablblých komediích. Natočil jsi past s Willisem, pamatuješ????!!(17.8.2010)

 • merigieren
  *

  Otázka zní, chcete mít kasíno na posvátném bojišti severu proti jihu, nebo ne. Pro celé město (pro některé víc) je to ekonomická spása, jen "malý" kluk se postaví proti a začne organizovat antikampaně se svými přáteli. Doprovází ho celkem pohledná dívka a kámoš z práce (muzea). Indiánská záštita kasína je jen na bonus. Ten film má jen jednu podstatnou vadu, je to děsná nuda s hodně hloupými pokusy o vtip.(25.5.2010)

 • eraserhead666
  **

  Tohle táhne vážně jen herecké obsazení. Ono jako člověk i chápe, co chtěl film říci (a po všech těch příbězích o navrácení do rodné hroudy a filmech o tom, jak je to doma, tam, kde je rodina fajn je příběh o tom, že je skvělé vypadnout z rodného města, všechny poslat do prdele a prostě odjet docela svěží námět), ale že by k tomu potřeboval celovečerní stopáž? Pár světlých okamžiků se najde, další položka z filmografie Justina Longa a Emmanuelle Chriqui odškrtnuta, ale že bych se k tomu někdy chtěl vracet....(5.8.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace