Risk je zisk

Taking Chances

Komedie / Romantický

USA, 2009, 96 min

• ARI50

Tohle prostě fakt byl risk jse podivat a zisk jsem stoho žaden neměl KATASTROFA :-D(22.8.2011)

• Richard_Ba

Tak strašne silený film som už dávno nevidel. Od hudby po hercov - odpad! (1. hodnotenie a komentár -4.1.10)(4.1.2010)

• Korbitch

Justine, už nemáš důvod hrát v nablblých komediích. Natočil jsi past s Willisem, pamatuješ????!!(17.8.2010)

• merigieren

Otázka zní, chcete mít kasíno na posvátném bojišti severu proti jihu, nebo ne. Pro celé město (pro některé víc) je to ekonomická spása, jen "malý" kluk se postaví proti a začne organizovat antikampaně se svými přáteli. Doprovází ho celkem pohledná dívka a kámoš z práce (muzea). Indiánská záštita kasína je jen na bonus. Ten film má jen jednu podstatnou vadu, je to děsná nuda s hodně hloupými pokusy o vtip.(25.5.2010)

• eraserhead666

Tohle táhne vážně jen herecké obsazení. Ono jako člověk i chápe, co chtěl film říci (a po všech těch příbězích o navrácení do rodné hroudy a filmech o tom, jak je to doma, tam, kde je rodina fajn je příběh o tom, že je skvělé vypadnout z rodného města, všechny poslat do prdele a prostě odjet docela svěží námět), ale že by k tomu potřeboval celovečerní stopáž? Pár světlých okamžiků se najde, další položka z filmografie Justina Longa a Emmanuelle Chriqui odškrtnuta, ale že bych se k tomu někdy chtěl vracet....(5.8.2018)