Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

Milda003

Abych hodnotil opravdu objektivně musím sve vědomí přenést do mého deseti letého já před 25ti lety, kdy nebyli žádný internety, PC, Smartphone a nešlo si pustit každé vtipné video světa kdykoliv a kdekoliv - ano, možná se budete někteří divit, ale i tak jsme žili. Proto když každou neděli běžel tenhle pořád seděli jsme u něj celá rodina a smáli jsme se věřte nebo ne... Člověk to nemůže opravdu úplně posoudit dnes a dát tomu odpad i když to vidí třeba ze záznamu.. dřív byla prostě jiná doba, asi i jinej humor trošku.. Těžko říct .. Já hodnotím za dobu kdy jsem se tomu opravdu od srdce smál... ()

Elkesar

Jedna hvězdička za to, že tam občas byly i vtipné videa. Druhá hvězdička za to, že uvádí brácha mého bývalého učitele.:) ()

Arccos

Některé z domácích videoscének skutečně můžou být vtipné. Naopak katastrofální je celé zpracování tohoto pořadu, Hrubešem počínaje a hraným smíchem publika konče. V nové (2010) sérii se ke Hrubešovi přidala ještě Žilková a oba společně posunuli laťku nevtipnosti a topornosti ještě výš. I ty nejzábavnější scénky (tedy tak 5% ze všech) oželím, než bych měl sledovat tu moderátorskou trapnost mezi nimi. ()

brzozin

Hrubeš není bavič a toto nebyl moc zábavný pořad. bylo vidět, jak se zoufale snaží nějak glosovat ta vtipná i rádobyvtipná videa, ale nešlo mu to. Bylo to hrozně těžkopádné a nakonec jsem se na to raději nekoukal. ()

eFOXsize

Jako děcko jsem to měla ráda. Prostě pořad, kde pouštěli vtipná videa. Hrubeš mi nevadil. Podle mě v pohodě. Často jsem se zasmála. ()

borohub

Já nevím čumět na to jak se lidi mrzačej a ještě se tomu smějou? Dřív jsem to ale docela žral tak proto za 3 ()

Rayen1 odpad!

Naprostá debilita. Hrubeš vtipnej asi jako hemeroidy na koktejlovy party. A sledovat pablby, jak padaj na zadek za doprovodu nesnesitelnejch pazvuku, to nás mohlo bavit v devadesatkach, když nebylo YT a net. ()

Mitch196156 odpad!

Pokaždé, když vidím kousek tohoto pořadu si vzpomenu na Cizince v cizí zemi od R.A.Heinleina, kde hlavní hrdina nechápe lidský humor. Nakonec pochopí, že se lidé smějou téměř jen a pouze pokud se něco nemilého stane druhé osobě- upadne, zakopne, někdo ho kopne, spadne na něho dort, téměř se utopí, dítě spadne na zem a řve... Pokaždé si říkám, jestli je lidstvo tak hloupé, ubohé nebo obojí. Prostě mi to přijde jako trapná "zábava" pro hloupé. ()

Neklan006 odpad!

"legendární" Eda Hrubeš, nevtipná - většinou naaranžovaná - videa a dlouhé záběry na tlemící se diváky ve studiu. Brrrrr ()

Reiner

Ve své době prostě dobré.  Z dnešního pohledu samozřejmě katastrofa ;) Hodnotit se musí "ve své době" ;) ()