Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

Bonaparte.

Památné házení obří kostkou a epické výhry v podobě drobných kamer. V roce 95 to bylo určitě vynikající, ale dnes vám již stačí zadat do youtube - fail compilation - a zasmějete se mnohem víc. ()

dee-key

Jeden z prvních tele výdobytků konzumní post-listopadové společnosti první poloviny 90. let patří neodmyslitelně k tomu, u čeho jsem jako malý prďola vyrůstal a v době, kdy jsme neměli internet, natož pak YouTube, to byl jediný způsob, jak se kouknout na epic fail držkopády, kočku na skateboardu nebo rodinné trapasy. ()

rakovnik

Ve své době jsem se díval na tento pořad pravidelně a slušně se bavil. Vyvinula se u mě typická česká vlastnost a součást povahy, a to škodolibost a poťouchlost. Protože tento pořad je víceméně o lidské nešikovnosti a nehodách. I když bych se dnes na tento pořad už nepodíval (i když jej reinkarnuje v jednodušší podobě jedna TV jako součást zpráv), nezastírám, že se mi líbil, takže nebudu ani hodnotit dnešním měřítkem. ()

cariada

Pořad, který běžel mnohem dýl než od roku 1999. Na rozdíl od Natočto si to drželo úrověn a nesnažilo se dělat tam blbosti a nechutnosti jako Rychlý, Hrubeš byl mnohem kultivovanější a nesnažil se dělat zbytečné vtipy. Sice postupně se tam taky něco objevovalo, ale pořád v únosné rovině. Za těch x let se pořad téměř nezměnil a jel si svojí lajnu. ()

Attta

Myšlenka a záměr pořadu dobrý, ale doba (kdy většinou trapné pořady střídaly ještě trapnější pořady) a moderátoři byli naprostou katastrofou a hlavně nepřinesli nic zásadního. Umělý smích a šíleně trapné chování Hrubeše bylo prostě protivné. ()

tomeek

Občas to bylo i dobré, většinou ale obrovský vopruz. Hrubeš jako moderátor nijaký a soutěž domácích videí zbytečná. Nechápu, proč takové pořady potřebují uvaděče! ()

otík

Ve své době tento pořad dokázal pobavit, navíc Eda Hrubeš je sympaťák, který pořad se svými hosty utáhne. Tento pořad se však hodnotí poměrně těžce, protože vždy o úspěchu pořadu rozhodovaly domácí videa, která byla proměnlivé kvality. ()

ProfesorLotr

Jen škoda, že těch zábavných klipů, kde se někdo namlátí je tam tak málo ( já vím, že je to morbidní, ale mě tyhle držkopády opravdu bavěj ). :-) 50% ()

LiborGondek

Když jsem byl ještě malý, koukali jsme na Tak neváhej a toč! celá rodina a hrozně se nám to líbilo. Sledovali jsme ho pravidelně a dokonce myslím, že se pořad tehdy vysílal i v primetimu. Po hodně dlouhé době jsem to viděl právě dnes a říkám si jen, čemu jsme se to tehdy tak smáli??! ()

uiu

Pořad po mnoha letech vrátili na obrazovku a nestačím se divit, kam až může spadnout ucházející humorný pořad, na který jsem se za mlada i ráda dívala. Vedle Eduarda Hrubeše přibrali na moderátorskou pozici Veroniku Žilkovou, která má být takovou humornou vložkou a dělat ze sebe totálního idiota. Do toho se nedočkáme žádných nových videí, nýbrž těch starých, ještě točených na ruční kameru. Tři hvězdy dávám za originální pořad z roku 1999. Ten z roku 2010 si zaslouží tak jednu hvězdu. ()

sskrblik

Určitě lepší než Novácké Natočto, ale vesměs je to na stejné brdo. Převážně americké videa z rozbitím držky a podobně. Pár českých a tím to haslo, soutěžící si odnesl kameru a za týden zase. ()