Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

Pilda17

Tak to byl brutus. Vraždící stromky, to tu ještě nebylo. Poslední scénky stáli za to, hlavně ta s malým dítětem. Neskutečné nápady, ale svůj účel Treevenge splnil... 8/10 = 80% ()

misterz

Nápad dobrý a natočenie tiež ušlo. Dejovo to bolo síce trocha uťahané, ale to by až tak nevadilo. Horšie to bolo s tým dieťaťom, keby nie toho, tak dám možno lepšie hodnotenie. Takéto veci jednoducho neviem prekusnúť, ale zase dať tomu jednu-dve hviezdy sa mi zdá nespravodlivé. 50/100 ()

pornogrind

Tohle musel natočit nějakej zapálenej ochránce přírody nebo prodejce umělých stromků.Vtipnej,krvavej,gore snímek kterýmu nelze nic vytknout.Originální nápad,perfektní kamera,skvělý gore efekty,dobře zahraný,hodící se hudba to vše napráskaný do 16 minut.Jeden z nejlepších kraťasů co jsem kdy viděl.Hned od začatku drsná jízda,která se na konci změní na totální invazi pichlavých zabijáků a zeleno.červený gore jatka.Nadšenost. ()

Okara

Každý má právo na trošku krve. I vánoční stromky, no. Oko za oko, zub na zub. Teda špatně, oko za jehličku, nohu za větev. Velmi vtipně a dobře zpracované, jako hororový titul se to určitě brát nedá, ale jako odrelaxování s nadcházejícími Vánoci určitě. Dřevorubci na začátku jsou fakt naprosto liboví, každý z nich by si zasloužil svůj vlastní slasher! A kdo ví, třeba o zítřejším konci světa stromy povstanou a jako tajga-armáda nás rozsápou. 70% ()

Campbell

No začátek mě dostal když jsem slyšel Theme od Kanibalů, a navíc když do lesa vběhne banda pošahanců co nemají slitování s žádnou větví. Zabíjí všechno!!! Smrky, modřany. Žádný strom před nimy není v bezpečí. A tak se jednou stromy pěkně naserou a pomsta bude sladká. Film je spíše hororovou komedií. Protože ta řeč stromů mě dostala. Ale překvapilo mě gore, Eisener se s ničím nesral a zabíjel všechno, batolata, děti. No prostě všechno. ()

AGAMENON

Úchylné, šílené, křečovité, originální a sakra zábavné. Konečně někdo další, kdo se nebojí zabíjet kojence. ()

Bachy

Tohle jsme si zasloužili! Krátká vánoční šílenost. Ovšem pozor, i za 16 minut mi to přišlo poněkud zdlouhavé. Celé je to čekání na posledních pár minut masakru, který ale opravdu kope. ()

panjosef

Brutál. Dokonale vyšpikovanej krátkej horrrror, navíc s myšlenkou, o vykořisťování přírody, zhovadilejch farmerech se sekerama a motorovkama a konzumujících domácnostech. Mimochodem zvrhne se to v neskutečny jatka, fakt nářez. Třešničkou na dortu a další přidanou hodnotou je pak použití jedné krásné melodie...kterou z jednoho filmu všichni znáte (ono vůbec těch paralel a spojitostí s ním je tu mnohem více), ale vánoční koledy to nejsou :-) . ()

korbitch22

Jelikož jen málo lidí nesnáší vánoce tak jako já,asi dokážete pochopit jak upřímně sem se nad pomstou nebohých stromečků neskonale bavil.Eisener je budoucnost amerického gore béčkového žánru a já se velice tešim na jeho další kousky.Treevenge má sice pomalejší rozjezd a plných 11 minut si buduje pomalu atmosféru,od luxusně podaných tupých stád lidí jenž kvůli zkurvený tradici najednou vědí o existenci lesa,aby ho mohli patřičně vyštípat,až po skvěle ujeté pojetí oživlých stromečků,se zvuky ve stylu Gremlins a Critters :-) no a pak plné 3 minuty můžete sledovat totálně necenzurovanou vykosovačku se vším všudy,která je nejenže kurevsky vtipná,ale i dost brutální a ve finiši i absolutně šokující a nekorektní :-) Perfektní nápad,slušné zpracování,ve finále nadprůměrný kraťas.Přiznám se,že jednu vánoční hvězdici přihazuju do čela malému dítěti za to,že nemám rád tyhle svátky.80%. ()

Arsenal83

Nie je nič lepšie ako si na Vianoce pustiť pokus o horor, ako zažívate smrtonosný útok vianočných stromčekov. Ale pravdupovediac, nočné mory z toho mať nebudem. ()

heyda

Vánoční stromečky vrací úder. Bláznivé nápady mám rád, ale tohle byla až příliš velká amatéřina. Bohužel. ()

Oktavianus

Krutě zábavná historka o vánočních stromečcích, No, nejsem si jist, zda až budu za pár měsíců zdobit svůj strom, přiblížím se k němu se stejnou bezstarostností jako v předchozích letech. První holocaustovská polovina, ač dlouhá jen pár minut, se začala zbytečně natahovat, druhá půlka to ale bezchybně vynahradila. Perfektní zábava. Jen víc zašláplých kojenců! ()

jonyyy

Škoda, že to bylo tak uřvané. Stromečkům se nedivím, že povstali proti genocidě. Ještě, že máme umělý. Příští rok se přidaj i kapři a krocani a to bude teprv masakr. 60% ()

Deschain

Odporúča desať z desiatich vianočných stromčekov. A ja. Tu sa dá fandiť jedine tým stromčekom, polovica hercov hrá naspeedovaných Kdovíkov z Grincha (v hejtovaní Vianoc by mu mohli zdarne stromčeky robiť sidekickov) a tá druhá, spoločenstvo drevorubačov, ako takí nepodarení Wolverinovi bratranci z piateho kolena. Zaslúžili ste si to! ()