Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

see_sawandrew

Treevenge je komedie, a to myslím smrtelně vážně. Mírný úsměv během první poloviny snímku nahradí záchvaty smíchu u poloviny druhé, nabité tím nejjednodušším gore. Závěrečná scéna masakru na ulici, to už je naprostý zabiják bránice. Neskutečně zábavná hororová taškařice, po jejímž zhlédnutí jsem si dával set sakra pozor na smrky v zahradě. 80% ()

borec999

Vraždiace stromčeky mstiace sa ľuďom za ich barbarské vytínanie v období Vianoc? Prečo nie, je to dostatočná šialenosť aby to zaujalo, plus konečné zúčtovanie stromčekov s ľuďmi z hľadiska krvavosti a gore naozaj stojí zato. Vianočný hororový večerníček. 85% ()

Stružák

4 hvězdy za tu první dramatickou část, odpad za tu závěrečnou hororovou. Tak si to zprůměrujte. Kdyby bylo ve filmu méně krve a křiku, mohlo být hodnocení vyšší. Ale ten konec je zbytečně amatérskej a ubohej. ()

TERRORDROME

Najlepší film aký som tieto vianoce videl. Nasraté vraždiace vianočné stromčeky čo rozdupávajú miminám hlavy, to nevymyslí hocikto. Skvelá kamera, šialené ksichty, podarené gore efekty a hudba s Cannibal Holocaust. Ešteže my máme umelý... ()

iampatrik

Tohle tak pustit o Vánocích. A hlavně dětem.. zajímala by mě reakce :) ..Určitě bych uvítal třeba variantu na kácení deštných pralesů, to by z toho mohla být klidně hodinu a půl trvající epická bitva v centru Rio de Janeira. ()

Ještěřák

No, no, no, I just wanna fuck on Christmas! _____ Tvrďárna. Zajímavé, že se mě YouTube zeptal na věk, až když vánoční stromek vyšukal dřevorubce přímo do análu, jen aby o pět metrů vedle přišlo kompletně o hlavu fajně růžovoučké novorozeně... P.S. ten italskej la-la-la Oplodňovák je samozřejmě z filmu KANIBALOVÉ, který bych rád dal letos POD STROMEČEK;-) mámě, a to myslim, že konkrétně ze scény, kde italský reportér vášnivě mrdá italskou reportérku na poražené kokosové palmě; užitím ve "filmu" TREEVENGE se jeho odborný status nicméně mění na Zasouvák. KONEČNĚ JSEM LETOS VIDĚL NĚCO DOOPRAVDY ZAJÍMAVÉHO:-) _____ Viktooorka: netrojči, nebuď blbá, lesní smrková monokultura, to není žádná příroda, nýbrž bu$ine$$. Člověk dal, člověk vzal... ()

orkadimenza

Velmi povedené a originální pojetí hororu. A to z obou dvou pohledů. V první polovině horor z pohledu stromků, v té druhé z pohledu lidí. Takhle vypadá pořádná Treeevenge. Už jsme viděli spoustu zkažených filmových Vánoc, třeba v Grinchovi nebo Ukradených Vánocích. Ale tohle bylo opravdu vtipné (hlavně v druhé půlce) a smrti byly nejen že nechutné, ale nanejvýš originální. Tolik zakrváceného sněhu jsem ještě neviděl. Super kraťas. ()

sona123

Uuuuuuf! Skvělý nápad, drsný zvrat, nechutný až běda, vtipné momenty (ale nejsem sadista!). Technická stránka už je horší, ale ničemu to zvlášť nevadí. ()

Andresito

My, vánoční stromky, máme hodně trpělivosti. Rok co rok nás kácejí, unášejí od našich rodin, urážejí a nadávají nám v obchodech že jsem moc křiví, moc malí, nebo moc zelení. A když už si na tomhle novodobém trhu s otroky jednoho z nás milostivě vyberou, ještě nás ve svých příbytcích mučí osekáváním, ořezáváním a hrubým štelováním do stojanů. A když už vytrpíme všechny ty útrapy, přijdou ti malí, pomstychtiví caparti a věší na nás trapné a potupné ozdoby, v kterých beztak vypadáme jako maškary. Letos to ale takhle nedopadne. Naše trpělivost je u konce. Jednou se někdo musel postavit na odpor. Jednou někdo musel říct dost. Vánoce už nikdy nebudou jako dřív. A jestli vám bude připadat, že náš příběh má pomalý rozjezd, tak vězte, že jeho druhá polovina je prostě masakr. Doslova. ()

Venous666

Ze začátku genocida vánočních stromečků, po pár minutách páchána těžká brutalita na první příčku potravinového řetězce... Originální nápad, efekty libové a taky se dočkáme lehkého gore. Už nikdy si nepůjdu uříznout stromek do lesa ()