• liquido26
    ****

    Špionážní komedie z první světové války. Musím říct, že opravdu vtipné a povedené dílko, které funguje nejenom jako komedie, ale také jako solidní špionážní snímek. William Powell a Rosalind Russell tvoří opravdu ukázkově vtipnou romantickou dvojici.(3.9.2017)

  • Pohrobek
    ***

    Veselý novinář Bill Gordon (William Powell) se nemůže dočkat toho, až bude moci nasadit svůj život na frontě první světové války. Krátce než obdrží rozkaz k nástupu, pozná přitažlivou Joel Carter (Rosalind Russell) a stráví s ní příjemný večer. Aby jí zaimponoval, vydává se za autora pod pseudonymem publikované příručky k řešení tajných kódů. Netuší, že Joel je neteří Johna Cartera (Samuel S. Hinds), šéfa zpravodajského oddělení ministerstva války...Poměrně vtipná "špionážní" komedie. V hlavní roli osvědčený komik William Powell. Scénář podle knihy Herberta O. Yardleyho, skutečného šéfa zpravodajské služby USA za první světové války.(9.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace