poster

Herkules 3D

 • Česko

  Malý Herkules

 • USA

  Little Hercules in 3-D

 • Slovensko

  Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

Scénář:

Robert Boris

Kamera:

Mateo Londono

Hudba:

Mark Denis

Scénografie:

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Drnqonovic
  odpad!

  Přiznám se: z Herkula 3D jsem viděl pouze 12 minut a 37 sekund. Dál už jsem se koukat nevydržel, prostě to nešlo. To už je zábavnější dokola sledovat teleshopping s Horstem Fuchsem, který má oproti Sandrakovi alespoň nějaké charisma. Upřímně nechápu, proč tyto filmy vznikají. Kdo je takový blázen, že je ochoten nalít peníze do takové šílenosti, jako je moderní Herkules, který chce poznat americký způsob života (???). Nemá cenu rozebírat jednotlivé stránky filmu, všechny jsou jednoduše špatné (alespoň v první čtvrthodině, ale pochybuji, že zbytek je lepší). Jestli peklo existuje, je tam rezervované místo pro Hulka Hogana. Jestli ne, spravedlnost neexistuje.(10.7.2011)

 • DmKK
  odpad!

  Jestli se má americká kinematografie za něco stydět až do konce věků , bude to právě toto. U svatého Herculese! Horší film opravdu snad není. Pro děti to rozhodně není , není to ani pro dospělé , není to pro nikoho. Z tohodle vám bude ledový mráz po zádech běhat ještě hodně dlouho. Každá zhlédnutá sekunda tohohle filmu = mínus 1 IQ. Na konci filmu z vás zůstane jenom vymaštěný debil , asi tak jako hlavní hrdina tohohle filmu. Tento film je opravdu tak moc kriplovský a debilní ,že se to opravdu těžko popisuje. Hulk Hogan , co to sakra je , měl by se vrátit do ringu na dalších 20 let , než šaškařit tady. Kolik mu asi zaplatili to nechápu , a ani si to nedovedu odhadnout. Jestli tenhle film vidělal více jak 1 dolar , je to krádež a mělo by to být nahlášeno na policii. Jednoduše , než vidět tenhle film znovu , to radši vypiju půllitr ředidla.(12.6.2016)

 • Estrellita
  ***

  Upřímně nechápu, na co si tu všichni stěžujete. Hercules je nízkorozpočtové béčko s extrémně vtipnými (nebo možná spíš směšnými) efekty, debilním scénářem, hroznou kamerou i exteriéry a vůbec celé je to dost na h..houby. Zároveň je to ale sice nechtěná, přesto geniální parodie na všechny ty americké "rodinné" kraviny s děsivě otravnými dětmi v hlavních rolích, kterým dvě třetiny z vás odpad nedají, protože nejsou první v žebříčku nejhorších filmů. V originálním znění Hercules má i pár relativně silných momentů, bavila jsem se dobře a vzhledem ke všem těm odpadům tady mám chuť i nadhodnotit.(19.9.2012)

 • FiliPP
  odpad!

  Jestli se mě někdo zeptá, jaký nejhorší film jsem kdy viděl, vždy řeknu Herkules 3D. Popravdě nechápu, jak mohla tahle sračka vzniknout. Také nechápu, co to má být za žánr. To má být akční film nebo komedie nebo horor nebo fantasy nebo co. Mě osobně přijde, že všechny tyhle žánry spojili a udělali tuhle sračku která má příšerný scénář, příšernou kameru, příšerný herce a režisér Mohamed Khashoggi ať už radši nikdy nic netočí a ať se už Hulk Hogan nikdy nesere do dalšího filmu. Tenhle film je úplně, ale úplně o hovně. Už jenom když jsem viděl prvních 10 minut tak mi bylo úplně na píču jako fakt FUUUUJ. Já fakt nechápu co tímto snímkem chtěli tvůrci dokázat, ale podle mě má film jenom jediný úkol a to je udělat z co nejvíce lidí debili.(14.6.2016)

 • Mafian
  odpad!

  To se fakt nikomu nezdá divný, že dítě běhá nadzvukovou rychlostí? Tenhle film je sbírkou různých klišé, která vedou až k tomu, že se malý superhrdina musí rozhodnout mezi životem v nebi a životem na zemi. To vyřvávání, že si vybral, nebo co křičel, mě skoro nutilo vypnout televizi. Herci přehrávají, jako by jim někdo hrozil smrtí, snaží se dělat film vážným. Kdyby se brali trochu s nadhledem, dopadlo by to líp. Aspoň z toho Hogana mi nekrvácely oči...(18.4.2013)

 • - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace