Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • Ilicka

Napůl jsem poslechla Františka Fuku. Prozkoumala jsem 3D efekt ve 2D. Prožila jsem úchvatné epické dobrodružství. A stále jsem si říkala, jak by bylo krásné natočit si 3D domácí video, neboť kamera a herecké výkony byly na hranici home production. Speciální dík za Heru, díky ní se mi i Hulk Hogan zdál snesitelný.(9.1.2010)

• -bad-mad-wolf-

Zvědavost mi nedala - trailer byl příšerný naprosto nepředstavitelným způsobem. Nyní můžu s čistým svědomím říci, že pokud by někdo ve svých dětech chtěl úmyslně vyvolat trvalou demenci, Herkules 3D nemusí být úplně marným nástrojem. Vrhací disk explodující na kousky po nárazu do DRÁTĚNÉHO plotu je tady tím nejméně nápadným prvkem. Vždyť ty kousky jsou přeci tři dé!!! Nutno podotknout, že zelenočervený 3D efekt tu hraje roli jen v několika (podobně dementních) scénách. Rozmluva Herkulese se Zeusem skrze záchodovou mísu je nezapomenutelná, stejně jako závěrečný běžecký závod. Triky, připomínající PC hry ze začátku milénia, dosahují největší dráždivosti při souboji Marduka se Zeusem. Ještě musím zmínit kameramana, jehož jediným předchozím počinem bylo pravděpodobně home video z dovolené, takže obraz filmu připomíná nejvíce druhořadé péčko. Ostatně při pohledu na herce permanentně čekáte, kdy si to konečně někdo s někým rozdá. Šokující porce kreténismu.(22.3.2010)

• Vojtas12

Dávám ČSFD za pravdu, horší film jsem snad v životě neviděl. I když bych tomu radši neříkal film, ale mozek devastující sekvence obrázků, které je větší nuda sledovat, než nedělat absolutně nic. Paradoxně, pro osvětové účely vynikající. Sám se přiznám, že jsem film vypl po půlhodině, další sledování by už hraničilo se sebepoškozováním. Takže doporučuji masochistům (obzvlášť 3D verze bez 3D brýlí je dokonalý zážitek) a naopak důrazně nedoporučuji sebevrahům. A jestli to někdo viděl až do konce, milerád zatleskám tomu, co z něj zbylo.(6.4.2013)

• turboviking

Sláva! Volejte sláva ! Máme tu film který v žebříčku největších sraček překonal i Playgirls, Kdyby toto viděl Kevin Sorbo tak se asi zblije, jeho Herkules (na kterého se v pohodě vždy po nějaké době podívám) je oproti tomuto výtvoru 5hvězdičkovou sérií. Odpad všech odpadů, a aby to nebylo málo tak nám to ještě servírují ve 3D.(25.5.2012)

• bobeczech

Tak sem se na to podíval a moje stanovisko je jasný... Natočte druhej díl! A v tom druhym díle, ať dá někdo tomu nesympatickýmu malýmu spratkovi do držky, klidně vezmu i roli komparzisty a taky si kopnu. Tenhle film ve mně vzbuzuje nekonečnou nenávist ke všem aktérům. Jak někdo může mít takovou drzost, aby tohle myslel vážně a doopravdy na to nutil lidi dívat? Vsadím se, že ani Satan nebude v pekle chtít zkažené duše lidí, co se na téhle hovadsky zkur*ené pí*ovině podíleli. Jíst uschlé h*vno z Čubakovi chlupaté pr*ele je stokrát příjemnější věc.(15.1.2013)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)