Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • haffen

Čo sa dá zmysluplné napísať o tomto najväčšom hnoji všetkých hnojov čo uzrelo svetlo sveta? Čo konkrétne má niekoho zaujať na tomto hovne (to sa ani filmom nedá nazvať, len zlepencom pohyblivých obrázkov)? Steroidmi nabúchaný malý panghart menom Richard Sandrak, ktorého IQ sa pohybuje niekde na úrovni januárových teplôt? Či "smotánka" D-čkových hercov, ktorých sem tam vidieť v ich celoživotných dielach, ktoré nemá odvahu odvysielať ani jojka, ktorá sa sama topí v stoke podpriemernosti? Nechápem ako sa tomu mohol prepožičať Jonh Heard. Kto do čerta je ten Mohamed Khashoggi? Je to snáď moslim ktorý ako prvý našiel spôsob ako zabíjať ľudí bez použitia násilia? Tak potom sa mu ten džihad podaril na výbornú. Naivne som si myslel, že už nič horšie neuvidím ako je Jak ukrást Dagmaru: http://www.csfd.cz/film/8597-jak-ukrast-dagmaru/ A vidíš ho potvoru. Každý sa môže mýliť. Myslím, že vzniká nová úroveň filmov, ktorým ani tá Dagmara nesiaha po kolená. Toto je suverénne najhorší film aký uzrel svetlo sveta. Vypisovať zoznam chýb a hrôz ktoré sú páchané na divákoch nemá zmysel, lebo by to boli niečo ako Leninové spisy. A ja tým nechcem nudiť. Tak spíšem aspoň klady tohoto filmu. Prvým kladom sú záverečné titulky, po ktorých si divák môže povedať, že mučenie je u konca. Aj keď si nemyslím, že sa k ním vôbec niekto dopracuje. Ja som na to nervy nemal a film som vypol v cca necelej polovici filmu (v tom čase som už bol vytočený do nepríčetnosti). Kto to dokáže má u mňa veľký obdiv. Ďalším kladom sú herci. Majú môj veľký obdiv. Aj keď sú výrazne podpriemerní už len kvôli svojej úžasnej filmografii, dokázali predsa len najsť spôsob ako sa potopiť ešte viac. A na toto treba mať skutočný talent. Ďalším kladom je možnosť vypnúť film a vyhodiť ho do koša bez akejkoľvek ľútosti. Ideálne je pri tom nakresliť na zem pentagram a vyzývať sily zla, aby si zobrali späť k sebe toto dielo skázy. Žiadné iné klady ma nenapadajú. Takže, vyhnite sa tomuto hovnu veľkou okľukou a nedajte sa zmiasť nejakými reklamami, alebo prehováraním niekoho, aby ste to pozerali. Pokazíte si deň a žalúdok. Moje hodnotenie je jasné: odpad! (0%) A určite zaslúžene najhorší film na CSFD.(9.7.2011)

• Ilicka

Napůl jsem poslechla Františka Fuku. Prozkoumala jsem 3D efekt ve 2D. Prožila jsem úchvatné epické dobrodružství. A stále jsem si říkala, jak by bylo krásné natočit si 3D domácí video, neboť kamera a herecké výkony byly na hranici home production. Speciální dík za Heru, díky ní se mi i Hulk Hogan zdál snesitelný.(9.1.2010)

• Dampfer

Jsou filmy, které jsou skvělé a geniální, filmy které jsou dobré, tak tyhle velmi rychle opustíme, tady Herkules patřit nebude. Dále filmy, jež ujdou, bohužel, tady taky ne. Nakonec filmy blbé, které ale v některých případech neberou vážně a někdy mají až tolik nadhledu, že je to katapultuje výše. Skoro cíl. No a teď tu máme skupinu snímků, které jsou ubohé, tupé a naprosto odpadové! Herkules 3D patří právě do této skupiny a vyloženě mi u něj bylo špatně, jak se film dokáže zamotat a vytvořit nelogismy i v tak mělkém ději! Navíc se nedostavoval ani úsměv z naivity tvůrců, jen občasné sarkastické uchichtnutí, no, ani jako odpad to není geniální a jedná se o čistočistý filmový šmejd!(8.2.2012)

• StanislachKo

Hrdo som capol odpad!. Ten však má v sebe niesť pozitívnu konotáciu... Niečo ako podsta filmu, v ktorom je všetko (ale do bodky VŠETKO!) robené úplne nesprávne. A to svojím zvráteným spôsobom čaruje úsmev na perách. Svojím spôsobom tomu filmu fandím a moje hodnotenie má prispieť k upevneniu prvenstva najväčšej sračky v dejinách. :)(22.3.2013)

Pro mě druhý nejhorší film jaký snad existuje. Šokovaně sedíte a křečovitě se smějete. Absolutně neuvěřitelné! Efekty snad dělané ve flashi (voda v záchodové míse, blesky, ohnivé koule...). Navíc ultraantipatický hlavní hrdina (mimochodem mi připomíná jednoho podobného kluka často zobrazovaném v českém bulvárním tisku), který byl snad opravdu pro tento snímek hledán. Naprostá bomba byla Hera s ruským přízvukem u které jsem prostě musel vždy vybuchnout hysterickým smíchem. Řeknu vám, že když jsem nervózní koušu si nehty, ale u tohohle jsem málem přišel o první články. Čiře doporučuju, je to matroš :-D(23.7.2010)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)