Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • -soch-

Neodvážil som sa ešte tento film pozrieť a trailer ani vidieť nechcem. Pozorne púť tohto filmu tuná CSFD.cz sledujem a darí sa mu podobne ako AVATARu. (Ibaže naopak.) Navyše, nečakal som, že práve herec John Heard, ktorý hral vo filme Sám doma a bolo to v poriadku, prijal ponuku na takúto kravinu. Veď už len ten plagát...(12.1.2010)

• zzzzzjjjjj

Tohle má být nejhorší film na světě. No to mě pos*r. Když jsem viděl hodnocení, tak jsem čekal, že to do 10 minut vypnu. Film nebyl vůbec žádný zázrak, o tom žádná, ale 35% dávám. Chci jen říct, že jsem viděl i větší kinematografické ztroskotání. Komedie to úplně nebyla, spíše rodinný sportovní film. Ale opravdu maximálně na jedno shlédnutí...(25.8.2015)

• DmKK

Jestli se má americká kinematografie za něco stydět až do konce věků , bude to právě toto. U svatého Herculese! Horší film opravdu snad není. Pro děti to rozhodně není , není to ani pro dospělé , není to pro nikoho. Z tohodle vám bude ledový mráz po zádech běhat ještě hodně dlouho. Každá zhlédnutá sekunda tohohle filmu = mínus 1 IQ. Na konci filmu z vás zůstane jenom vymaštěný debil , asi tak jako hlavní hrdina tohohle filmu. Tento film je opravdu tak moc kriplovský a debilní ,že se to opravdu těžko popisuje. Hulk Hogan , co to sakra je , měl by se vrátit do ringu na dalších 20 let , než šaškařit tady. Kolik mu asi zaplatili to nechápu , a ani si to nedovedu odhadnout. Jestli tenhle film vidělal více jak 1 dolar , je to krádež a mělo by to být nahlášeno na policii. Jednoduše , než vidět tenhle film znovu , to radši vypiju půllitr ředidla.(12.6.2016)

• Tuskík

Dokonale příšerné po všech stránkách. Ze zvědavosti jsem si to pustil (navíc s českým dabingem, který tomu nasadil korunu) a nevycházel z údivu. Tvůrci 3D místy vypustili, a tam kde mělo zapůsobit (všelijaké střepy, létající trosky, pěsti) působí nanejvýš trapně. Některým komentářům zde jsem nebyl ochoten uvěřit, ale jsou bohužel pravdivé. Kameramani ve většině záběrů opravdu zabírají jen části postav, čas od času kameraman třeba uteče za sloup nebo mu postavy ze záběru utečou skoro úplně. Jediný plus je, že to netrvá moc dlouho. Od plácání na čelo a kroucení hlavou by mi upadla ruka nebo hlava, kdyby to trvalo déle.(26.7.2011)

• Deimos

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 0/10 Efekty 0/10/// +ten jeden bod za zelenýho Hulka, pardon za Hogena, nejzábavnější na tomhle filmu je ten film sám o sobě -ale to že se bere vážně je smutné, Richard Sandrak právě získal titul největší slyzák v dětské roli, efekty jsou... pardon nejsou/// Jasně s Bollem to nemá nic společného. Nebo snad jen to, že tento večer patřil Uwemu a jeho filmům. Jako třešničku jsme si dali tento film, aby jsme po sléze zjistili že Boll není největší břidil na světě a že netočí ty nejhorší filmy. Na obhajobu tohoto filmu musím ale říct, že nás pět jak tam bylo a sedělo, popíjelo pivo a koukalo, tak jsme se u tohoto ehm zybtečného filmu bavili daleko víc, než u mnohým rádobyvtipných komedií. Těd ještě k postavě Hercula. Bylo mi asi 13 když jsem viděl seriál Hercules poprvé. O pár let později jsem procitnul a zjistit že Hercules není Hercules, ale že to je Sorbo. No a Sorbo je ....ehm po tomhle filmu bůh./// Celkem 5%/// PS: chce to potlesk za odvahu dát v jeden večer, takové čtyři unikáty.(19.8.2011)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus".

• - Predstaviteľ Herkula, ukrajinský herec Richard Sandrák, trénoval pod dohľadom svojho otca Pavla. Získaval neskutočnú postavu a v šiestich rokoch zdvíhal na bench presse 80 kilogramov. Ešte než mu bolo osem, mal brušné svaly a bicepsy, aké nemajú mnohí dospelí športovci. S tým prišla aj sláva s jeho menom a prezývka Malý Herkules. Ale tiež kritika, že v tak útlom veku je tréningová záťaž, ktorú na neho otec kládol, nevhodná. (Raccoon.city)

• - V záverečných titulkoch je nesprávne napísaná Hulk Hoganova postava ako „Zues“ namiesto „Zeus“. (Raccoon.city)