Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • turboviking

Sláva! Volejte sláva ! Máme tu film který v žebříčku největších sraček překonal i Playgirls, Kdyby toto viděl Kevin Sorbo tak se asi zblije, jeho Herkules (na kterého se v pohodě vždy po nějaké době podívám) je oproti tomuto výtvoru 5hvězdičkovou sérií. Odpad všech odpadů, a aby to nebylo málo tak nám to ještě servírují ve 3D.(25.5.2012)

• -bad-mad-wolf-

Zvědavost mi nedala - trailer byl příšerný naprosto nepředstavitelným způsobem. Nyní můžu s čistým svědomím říci, že pokud by někdo ve svých dětech chtěl úmyslně vyvolat trvalou demenci, Herkules 3D nemusí být úplně marným nástrojem. Vrhací disk explodující na kousky po nárazu do DRÁTĚNÉHO plotu je tady tím nejméně nápadným prvkem. Vždyť ty kousky jsou přeci tři dé!!! Nutno podotknout, že zelenočervený 3D efekt tu hraje roli jen v několika (podobně dementních) scénách. Rozmluva Herkulese se Zeusem skrze záchodovou mísu je nezapomenutelná, stejně jako závěrečný běžecký závod. Triky, připomínající PC hry ze začátku milénia, dosahují největší dráždivosti při souboji Marduka se Zeusem. Ještě musím zmínit kameramana, jehož jediným předchozím počinem bylo pravděpodobně home video z dovolené, takže obraz filmu připomíná nejvíce druhořadé péčko. Ostatně při pohledu na herce permanentně čekáte, kdy si to konečně někdo s někým rozdá. Šokující porce kreténismu.(22.3.2010)

• JamesMalat

Na začátek, bych rád že jsem se na tento film podíval, jen proto abych mohl dát lepší hodnocení než je tu převažující, ale dopadlo to katastrofálně. Další film který nestojí za to aby jste shlédli ůvodní titulky, i když opomenu šíleně trapné efekty a otřesné herecké výkony, zbyde přede mnou oprav du velmi trapný a tuctový příběh, dokonce ani ta kamre nebyla dobrá a ať se snažím sebevíc nemůžu na filomu najít nic kladného, rád bych řekl že je mi to líto ale není 0 %.(24.12.2012)

• Jana548

Zkoukla jsem 30minut. 30minut=1800sekund. Mých 1800sekund za tohle. A proč? Pro nic! To to jako má být, občas se sice zasmějete ale jak tohle může být ve 3D. Škoda 3D na tohle. Fakt je to celkem hovadina a to jsem myslela že žádný film až tak hrozný není :)). Český dabing tomu vůbec ale vůbec nepomáhá :D.(13.3.2015)

Pro mě druhý nejhorší film jaký snad existuje. Šokovaně sedíte a křečovitě se smějete. Absolutně neuvěřitelné! Efekty snad dělané ve flashi (voda v záchodové míse, blesky, ohnivé koule...). Navíc ultraantipatický hlavní hrdina (mimochodem mi připomíná jednoho podobného kluka často zobrazovaném v českém bulvárním tisku), který byl snad opravdu pro tento snímek hledán. Naprostá bomba byla Hera s ruským přízvukem u které jsem prostě musel vždy vybuchnout hysterickým smíchem. Řeknu vám, že když jsem nervózní koušu si nehty, ale u tohohle jsem málem přišel o první články. Čiře doporučuju, je to matroš :-D(23.7.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)