Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • -soch-

Neodvážil som sa ešte tento film pozrieť a trailer ani vidieť nechcem. Pozorne púť tohto filmu tuná CSFD.cz sledujem a darí sa mu podobne ako AVATARu. (Ibaže naopak.) Navyše, nečakal som, že práve herec John Heard, ktorý hral vo filme Sám doma a bolo to v poriadku, prijal ponuku na takúto kravinu. Veď už len ten plagát...(12.1.2010)

• Charlie.Harper

Ani neviem ako mám začať je toho toľko. Rozhodol som sa že si to pozriem pretože fakt že tam hra Hulk Hogan Gréckeho pána bohov bol pre mňa mocný argument. Zavolal som kamarátov pripravil jedlo a pitie ako na najväčší trhák a na to všetko som si to pustil na nových reprákoch.. nech to ma šmrnc. A teraz k filmu PO ZASIAHNUTÍ VYPLÁCHNITE OČI ČISTOU VODOU... aneb pohľad na Hulka Hogana v záchode vo mne zanechal silný dojem do konca života. Tie únavné rozhovory boli zaujímavejšie ako "akčné" scény. Pohyby hercov počas bitiek a vizuálne efekty.. nad tým sa mi rozum pozastavuje že či to vôbec mysleli vážne. A zvlášť teraz mi je ešte viac do smiechu keď si všímam tie rozdiely medzi Zeusom s tohto filmu a Zeusom zo Súboja Titanov čo sa teraz natáča.. zo Zeusa čo hra Liam Neeson mi už len čo som videl z traileru padajú sánky zatiaľ čo Hulk Hogan tam iba praktizoval svoje wrestlerské úchylky. Ešte keď som išiel večer na záchod tak som sa bal či na mňa nevyskočí Hulk Hogan s olivovým vencom na hlave a nespláchne ma. Tento film ma dostal do úplne inej dimenzie.. pretože som si myslel, že už som videl všetko a oni prídu s niečím takýmto čo totálne valcuje ľudské hranice chápania. Po technickej stránke je toto najhorší film aký som kedy videl. Na zaver už len stačí dodať, nech nás režisér uchráni od natáčania Little Hercules in 3-D 2: Späť v akcii.(13.1.2010)

• Dzvandzi

Je to šílená blbost,ale odpad nedám z jednoho prostého důvodu a to je,že mě ten film nenasíral tolik jako ostatní ,kterým jsem dal odpad a nebo jsem je třeba ani nedokoukal.Tady jsem se občas i zasmál,ale pouze tomu jaká je to blbost,takže vám asi i tak poradím aby jste se nato ze zvědavosti nedívali opravdu o nic nepřijdete :D :D...10 %(3.9.2016)

• drankeryth

Vobec nemozem pochopit, co ma donutilo pozriet tento megashit. Strata casu a hlavne mozgovych buniek, co som to videl za hrozu na monitore. Rodinny film? Urcite ano. Komedia? To snad nemyslia vazne, ze tento smradlavy zvratok zaraduju medzi komedie. Urcite niieeeee. Je to skor pokus urobit film, co bohuzial moc nevyslo.(3.6.2015)

• BeranSon

Je to celkem pocta to komentovat. Tady ale nepíšu o tom jak je to příšerné, NE!!! Tady píši o tom že tvůrci byli géniové a to byli. ,,V tom co děláš musíš být nejlepší" a tento film je nejlepší nejhorší film. Opak Shawshanku, jeho naprostý protiklad ve všem. Titul NEJHORŠÍ FILM VŠECH DOB získává Malý Hercules. Je mi ctí dát ODPAD. 0/10 JSEM NADŠEN!!!(17.12.2013)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)