Herkules 3D

Malý Herkules

Rodinný / Komedie

USA, 2009, 92 min

• orkadimenza

Je to asi pěkně šílený, ale tu hvězdičku dám z jednoho prostého důvodu. U filmu jsem se smál, a tak byl žánr komedie zčásti splněn. Je však nutno dodat za jakých okolností, protože bych byl blázen, kdybych se smál vážně. Není totiž lepší nápad si pustit Herkula bez 3D brýlí o půl třetí ráno se skupinkou zhruba 10 lidí. Ze začátku se na vás sice zjeví špatné efekty (na které by byly 3D brýle sebevražda, a které půlku osazenstva v takovou noční dobu zaručeně uspí) a zhruba půlku stopáže si říkáte co jste to kurva pustili, ale když vás v půlce chytne největší únava a řeknete si, že by byla škoda to už nedokoukat, tak se rozhodnete pro udržení pozornosti Herkula parodovat. A ono to nebylo vůbec špatné! Když pomyslíte, že Herkulův meč je vlastně obří oboustranný robertek, o který se všichni hádají, tak je chování postav, efektů a všeho okolo celkem vtipné. Takže asi tak za tu jednu. Zas bych byl sadista, kdybych dal 2*, ale aspoň jde vidět, že i u nejhoršího filmu na csfd se jde nezabít.(3.9.2016)

• Eterninox

Potom, co se Hoganův Zeus objevil v záchodové míse, mi došly síly. Suveréně nejhorší do kin distribuovaný (a pravděpodobně i jakýkoliv jiný) film, co jsem kdy měl tu smůlu vidět. Mladý Sandrak by měl přestat děsit filmové diváky a zjednat si dlouhodobou lékařskou pomoc, dokud ho ty steroidy ještě nezabily. 0%(2.7.2011)

• bobeczech

Tak sem se na to podíval a moje stanovisko je jasný... Natočte druhej díl! A v tom druhym díle, ať dá někdo tomu nesympatickýmu malýmu spratkovi do držky, klidně vezmu i roli komparzisty a taky si kopnu. Tenhle film ve mně vzbuzuje nekonečnou nenávist ke všem aktérům. Jak někdo může mít takovou drzost, aby tohle myslel vážně a doopravdy na to nutil lidi dívat? Vsadím se, že ani Satan nebude v pekle chtít zkažené duše lidí, co se na téhle hovadsky zkur*ené pí*ovině podíleli. Jíst uschlé h*vno z Čubakovi chlupaté pr*ele je stokrát příjemnější věc.(15.1.2013)

• JamesMalat

Na začátek, bych rád že jsem se na tento film podíval, jen proto abych mohl dát lepší hodnocení než je tu převažující, ale dopadlo to katastrofálně. Další film který nestojí za to aby jste shlédli ůvodní titulky, i když opomenu šíleně trapné efekty a otřesné herecké výkony, zbyde přede mnou oprav du velmi trapný a tuctový příběh, dokonce ani ta kamre nebyla dobrá a ať se snažím sebevíc nemůžu na filomu najít nic kladného, rád bych řekl že je mi to líto ale není 0 %.(24.12.2012)

Upřímně nechápu, na co si tu všichni stěžujete. Hercules je nízkorozpočtové béčko s extrémně vtipnými (nebo možná spíš směšnými) efekty, debilním scénářem, hroznou kamerou i exteriéry a vůbec celé je to dost na h..houby. Zároveň je to ale sice nechtěná, přesto geniální parodie na všechny ty americké "rodinné" kraviny s děsivě otravnými dětmi v hlavních rolích, kterým dvě třetiny z vás odpad nedají, protože nejsou první v žebříčku nejhorších filmů. V originálním znění Hercules má i pár relativně silných momentů, bavila jsem se dobře a vzhledem ke všem těm odpadům tady mám chuť i nadhodnotit.(19.9.2012)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (Elwanelyn)