Reklama

Reklama

Herkules 3D

  • Česko Malý Herkules (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (264)

Skejpr odpad!

všechny recenze uživatele

Absolutně do nebe volající koncentrát špatnosti, demence, tvůrčí neschopnosti a guilty pleasure v té nejčistší možné formě, korunovaný nejhorším českým dabingem za hodně hodně hodně dlouhou dobu. Ten film je postavený na hlavu a smysl v něm nedává snad VŮBEC NIC (ať už technicky, nebo obsahově). Kameraman musel být buďto nedoceněný génius, nebo na drogách (popř. nedoceněný génius na drogách), protože herci v půlce záběrů prostě MAJÍ UŘÍZNUTÉ HLAVY! 3D efekt se plně projeví asi 4x, všechno na začátku a celý tenhle filmový omyl korunuje Hulk Hogan v záchodové míse! Aby bylo jasno, já v tom kině umřel. Akorát tomu doteďka odmítám uvěřit :))) Ale nestěžuju si. Dostal jsem PŘESNĚ TO, co jsem chtěl. P.S.: Malý Herkules mi neuvěřitelně připomíná současného přítele mé bejvalky. Enjoy, holka :) ()

J*A*S*M odpad!

všechny recenze uživatele

Nervy drásající bitva nejvyššího boha Řeků Dia s nejvšším bohem Akkadů Mardukem se odehrává na pozadí citlivého komorního příběhu malého chlapce, jenž se ocitl v neznámém prostředí a musí překonat sám sebe. Originální pohled na řeckou mytologii skloubený s každodenními životy běžných amerických středoškoláků nabízí unikátní zážitek, jenž nelze zapomenout. Bohužel jsem samým natěšením nevydržel počkat až do kina a (celý!!!) film zhlédnul v dostupném DVDRipu. Tematicky podobný Souboj Titánů to letos v dubnu bude mít každopádně velmi těžké. A teď vážně, Little Hercules je s velkou pravděpodobností tím nejhorším snímkem, který se kdy objevil v české kinodistribuci, a současně nejspíš i nejhorším snímkem, který se kdy ocitl v jakékoli jiné kinodistribuci. Proto jsem si jej vlastně sehnal. Guilty pleasure potenciál je ovšem tak ohromný, že jsem vážně uvažoval o jedné hvězdičce, nakonec mi ale bylo líto narušovat ten zcela černý sloupec napravo. Vzhledem k tomu, že se čas od času setkávám s amatérskou bezrozpočtovou hororovou tvorbou, nebyl pro mne Hercules 3D takovým šokem, jakým musí být pro většinu ostatních uživatelů. Těm bych návštěvu kina snad i doporučil, neboť další příležitost vidět něco doposavad absolutně neznámého na velkém plátně se asi hned tak znova nenaskytne. To zas jednou budou na českých filmových serverech vtipné recenze, už se na ně těším... :-D ()

Reklama

Asia_Power 

všechny recenze uživatele

Já čekala kolosááááální sračku a ono to bylo jen lehce debilní :-D Ale že se tohle dostalo do kin to mi rozum nebere :-D AKTUALIZACE : Bylo mi řečeno respektive napsáno, že jsem odflákla koment. Jelikož mě nesmírně mrzí, že jsem zklamala svou fanouškovskou základnu, rozhodla jsem se to napravit a přidat několik řádků k tomuto filmu, aby bylo vše v pořádku. Chvilku jsem dumala, u běžího porna, co bych k tomuto filmu dopsala, ale zrak mi pořád pošilhával na to péčko a v tom se to stalo !!! Cuklo mi ve voku!!! Takže nejen, že je mám šikmé, ale navíc teď tvrdě šilhám a vypadám jako zhulenej chameleon a to jen proto, že jsem ve své neskonalé dobrotě chtěla koment vylepšit . Mrdám to a jestli se mi to voko nesrovná tak srovnám konkrétně jednoho z Vás (ty víííš koho myslím Proceso...ééé..ty víš) . ()

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

Zvědavost mi nedala - trailer byl příšerný naprosto nepředstavitelným způsobem. Nyní můžu s čistým svědomím říci, že pokud by někdo ve svých dětech chtěl úmyslně vyvolat trvalou demenci, Herkules 3D nemusí být úplně marným nástrojem. Vrhací disk explodující na kousky po nárazu do DRÁTĚNÉHO plotu je tady tím nejméně nápadným prvkem. Vždyť ty kousky jsou přeci tři dé!!! Nutno podotknout, že zelenočervený 3D efekt tu hraje roli jen v několika (podobně dementních) scénách. Rozmluva Herkulese se Zeusem skrze záchodovou mísu je nezapomenutelná, stejně jako závěrečný běžecký závod. Triky, připomínající PC hry ze začátku milénia, dosahují největší dráždivosti při souboji Marduka se Zeusem. Ještě musím zmínit kameramana, jehož jediným předchozím počinem bylo pravděpodobně home video z dovolené, takže obraz filmu připomíná nejvíce druhořadé péčko. Ostatně při pohledu na herce permanentně čekáte, kdy si to konečně někdo s někým rozdá. Šokující porce kreténismu. ()

Deimos odpad!

všechny recenze uživatele

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 0/10 Efekty 0/10/// +ten jeden bod za zelenýho Hulka, pardon za Hogena, nejzábavnější na tomhle filmu je ten film sám o sobě -ale to že se bere vážně je smutné, Richard Sandrak právě získal titul největší slyzák v dětské roli, efekty jsou... pardon nejsou/// Jasně s Bollem to nemá nic společného. Nebo snad jen to, že tento večer patřil Uwemu a jeho filmům. Jako třešničku jsme si dali tento film, aby jsme po sléze zjistili že Boll není největší břidil na světě a že netočí ty nejhorší filmy. Na obhajobu tohoto filmu musím ale říct, že nás pět jak tam bylo a sedělo, popíjelo pivo a koukalo, tak jsme se u tohoto ehm zybtečného filmu bavili daleko víc, než u mnohým rádobyvtipných komedií. Těd ještě k postavě Hercula. Bylo mi asi 13 když jsem viděl seriál Hercules poprvé. O pár let později jsem procitnul a zjistit že Hercules není Hercules, ale že to je Sorbo. No a Sorbo je ....ehm po tomhle filmu bůh./// Celkem 5%/// PS: chce to potlesk za odvahu dát v jeden večer, takové čtyři unikáty. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus". (ČSFD)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)
  • Predstaviteľ Herkula, ukrajinský herec Richard Sandrák, trénoval pod dohľadom svojho otca Pavla. Získaval neskutočnú postavu a v šiestich rokoch zdvíhal na bench presse 80 kilogramov. Ešte než mu bolo osem, mal brušné svaly a bicepsy, aké nemajú mnohí dospelí športovci. S tým prišla aj sláva s jeho menom a prezývka Malý Herkules. Ale tiež kritika, že v tak útlom veku je tréningová záťaž, ktorú na neho otec kládol, nevhodná. (Raccoon.city)

Reklama

Reklama