Herkules 3D

Terrence Foster

Kostýmy:

Nicole Beckett
  • Vabr

Strašně jednoduchý, na tom si mohli dát zaležet. Místy jsem se zasmál, ale spíš to působí špatně a trapně. Nechápu, jak jim tohle mohlo připadat normální. 3D efekty působí hodně vnuceně do scén. Dabing je fakt špatněj, zvlášť u šikanátorů :D. Na 2 minuty jsem usnul, a pak mi to přišlo takový zmatený. VYHODNOCENÍ: TOHLE OPRAVDU NENÍ NEJHORŠÍ FILM(16.5.2020)

• (mOnkey)

„A tohle si zapamatuj: až budeš připravený, použij meč pro získání nejvyšší síly. Jestli ale meči zalžeš, meč to pozná a ty budeš navždy vyhoštěn z Olympu,“ promlouvá ze záchodové mísy Zeus Hulk Hogan k Herkulovi zrovna ve chvíli, kdy ten na sobě umotává tuniku z toaleťáku. A podobné scény nejsou v Malém Herkulovi vůbec ojedinělé. Že jde i za přítomnosti geniálního českého dabingu, v němž se role vypravěče ujal člověk, který na Nově namluvil upoutávky na Megafilmy, o nejhůře hodnocený film na csfd, mi nejde na rozum už z toho důvodu, že ze scenáristického hlediska se jedná o relativně věrné vyobrazení reality, aspoň tak jak ji známe z dochovaných materiálů. I proto může snímek posloužit jako nenásilný prostředek k historické vzdělanosti dětí školou povinných. Že Sokrates během svého života pobýval s bohy na hoře Olymp není až takovým tajemstvím, ale že byl učitelem samotného Herkula ví dnes jen málokdo. Takže jděte s kamarády do hospody, pár hodin tam poseďte a pak si společně užijte toto veledílo. Neměli byste odcházet zklamáni.(8.3.2012)

• Trinculo

Normální dětský televizní film o malém Herkulovi. Si pamatuju, že jak jsem byl malý, tak v Polské televizi v neděli po kreslených diesneyovkách, vždycky běžela hraná, v níž nás krmili nečím této úrovně. Hodně často to bylo o zvířátkách. Dohromady by to nebylo nic zajímavého a uražlivého, kdyby tu neexistovala záhada zařazení do kinodistribuce a 3D zpracování. Holt jsou na světě věci, nad kterými zůstává rozum stát.(7.3.2012)

• Forsberg11

And the winer iiiiiiiis ......... Hercules 3D. Congratulation, the worst movie in history!!! Tak toto som nemal vidieť. Neviem či sa mám smiať alebo plakať. Ale každopádne už som dlho žiadnemu titulu neudelil odpad, takže treba trochu prevetrať smetisko. A tento "film" tam rozhodne patrí. Aj keď si myslím, že ani jeho tvorcovia to nemohli myslieť vážne ... 0 %!(30.12.2014)

• Deimos

DivX-Večer s Uwe Bollem/// Obsazení 1/10 Děj 1/10 Hudba 0/10 Efekty 0/10/// +ten jeden bod za zelenýho Hulka, pardon za Hogena, nejzábavnější na tomhle filmu je ten film sám o sobě -ale to že se bere vážně je smutné, Richard Sandrak právě získal titul největší slyzák v dětské roli, efekty jsou... pardon nejsou/// Jasně s Bollem to nemá nic společného. Nebo snad jen to, že tento večer patřil Uwemu a jeho filmům. Jako třešničku jsme si dali tento film, aby jsme po sléze zjistili že Boll není největší břidil na světě a že netočí ty nejhorší filmy. Na obhajobu tohoto filmu musím ale říct, že nás pět jak tam bylo a sedělo, popíjelo pivo a koukalo, tak jsme se u tohoto ehm zybtečného filmu bavili daleko víc, než u mnohým rádobyvtipných komedií. Těd ještě k postavě Hercula. Bylo mi asi 13 když jsem viděl seriál Hercules poprvé. O pár let později jsem procitnul a zjistit že Hercules není Hercules, ale že to je Sorbo. No a Sorbo je ....ehm po tomhle filmu bůh./// Celkem 5%/// PS: chce to potlesk za odvahu dát v jeden večer, takové čtyři unikáty.(19.8.2011)

• - Predstaviteľ Herkula, ukrajinský herec Richard Sandrák, trénoval pod dohľadom svojho otca Pavla. Získaval neskutočnú postavu a v šiestich rokoch zdvíhal na bench presse 80 kilogramov. Ešte než mu bolo osem, mal brušné svaly a bicepsy, aké nemajú mnohí dospelí športovci. S tým prišla aj sláva s jeho menom a prezývka Malý Herkules. Ale tiež kritika, že v tak útlom veku je tréningová záťaž, ktorú na neho otec kládol, nevhodná. (Raccoon.city)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - V závěrečných titulcích je u jména postavy Hulka Hogana "Zues" namísto "Zeus".