Frankie a Johnny

Frankie and Johnny

Komedie / Romantický

USA, 1966, 87 min

Klasická Elvisovka, ale pozerateľné s celkom dobrými songami.(12.2.2018)

Jak jde o Elvise, jsem nekritický. Já se u toho bavil, pohodárna na nedělení odpoledne, kde ty songy nejsou umělě našroubované jako v jiných Presleyho filmech.(20.8.2014)

• Chajimwitz

Elvise jako zpěváka uznávám a občas si i pustím nějakou tu jeho hitůvku,ale jako herec stojí za starou Belu.Nevzpomínám si,že bych s ním kdy viděl nějaký film,který by mě zaujal.Bohužel ani tento není výjimkou.(8.12.2011)

Nejsem fanda ani znalec Elvise jako zpěváka, ani jako herce, ale řekl bych, že tento film patří k těm jeho lepším. Děj je to prostý, až kýčovitý, ale najde se tam docela dost vtipných dialogů, a proto bych řekl, že je to za tři hvězdičky. Ovšem nevím, co by mě přinutilo podívat se na to znovu.(1.11.2007)

• kaylin

Taková blbina z výletní lodi, kde bylo prostě největší atrakcí to, že se hlavní role ujal Elvis Presley. Ten zde sem tam zazpívá, což je docela fajn - vlastně film je nejlepší, když se v něm zpívá - ale dějově je to celkem nuda, kterou nic moc nezachrání. Technicolor barvy jsou zde ale parádní. V tom je to příjemně retro.(27.2.2018)