Elvis Presley zpívá na závodním okruhu coby úspěšný závodní jezdec Steve Grayson. Všechno je báječné, dokud finanční úřad nezkontroluje daňové přiznání, které předložil Bill Bixby (Stevův manažer). Bude Elvis schopen získat 145 tisíc dolarů, aby zaplatil daňový výměr? Bude úspěšný ve své snaze o sblížení s daňovou inspektorkou Nancy Sinatrovou? Nebude to s jeho písněmi ještě horší? (oficiální text distributora)

Jara.Cimrman.jr

Elvis závodí, olizuje místní missky, pěje, dělá charitu a za svou dobrotu musí být náležitě potrestán. Tomu rozumím. Rozumím i tomu, že Elvis i Nancy přitom hodně zpívají, romantika je tradičně naivní a automobilové závody snad nudněji ani nemohly být natočeny. Přesto je Elvisův styl dostatečně sympatický na to, aby utáhl celý film, ale přiznám se, že kdyby mi kazišukoval tak, jako svému příteli Kennymu, tak jeho peníze roztočím ještě daleko svižněji. ()

Muf911

Čekal jsem víc. Muzikál s Elvisem a auta z 60. Let zní dobře. Bohužel scénář o ničem a ponaučení taky nic. Závody nezaživné a archaická zpětná projekce při závodech. A skončilo to tak nějak divně, bez uzavření. ()