• kingik

Bavič by měl být sympatický. Plešatý ohava Zdeněk Izer se ve svém zaniklém pořadu vysmíval, ale kdyby jednou jedinkrát byl k sobě soudný, tak nepřijde strašit svým zjevem a nevtipem na tv obrazovky. To nejlepší si odbyl už s Markem Dobrodinským. Invence humoru vyschla a v bazaru není k mání. Mé hodnocení: 0%(8.8.2013)

Myslím, že Telebazar, Kinobazar a pípšoubaraz byly tři různý pořady. Dal bych tak pět hvězd, protože telebazar byl výbornej, vtipný scénky a vtipný videa (reklamy). Kinobazar měl vtipný scénky, ale videa ze starých filmů už ztratily nějak tu šťávu. Do třetice pípšoubazar trochu přitvrdil a byl o něco vtipnější a taky tomu nechyběly vtipné scénky a docela nudné videa (jejichž pointa byla o tom, že se někdo vysvlékl). Takže taková troječka :-)(3.10.2010)

Co se přetvářet? Já se u Telebazaru vždycky bavil. Scénky byly občas geniální občas trapný, ale vždycky to mělo ten Izerův humor. Takovou scénu s Nedělní partií můžu sledovat pořád a budu se tomu smát jak dement. Takže nevím v čem je problém, že to lidé tak shazujou. Musím se ale pochlubit, že jsem ho v době, kdy Izerovi běžel Telebazar, potkal osobně v jedné restauraci v Brandejse a víte co? On je pořád stejnej, jdete si s ním sednout na obídek, po ruce těhotná manželka, čekáte klídek, ale to né. On zase vypráví příběh o cikánce bezzubý a všichni se tomu smějou. Tomu se řiká komik od narození a ne z donucení.(18.12.2009)

Celkem slušná parodie své doby. Tenkrát aktuální i vtipné, dnes vyšumělé a dost mimo mísu, za což pořad nemůže. Samozřejmě. Díky bohu, že v dnešní době už nejsou reklamy táááák trapné a jsou i někdy celkem zábavné a koukatelné. Ale když vidím z dnešního pohledu Telebaraz a vzpomenu si na ty časy trapných a šílených reklam, tak se přece jen musím sem tam zasmát.(10.9.2014)

Izer mě vždycky uměl parádně pobavit a některé jeho scénky jsou pro mě nezapomenutelné (Pražák na návštěvě, Nedělní partie, Vietnamec, Brněnský policajt). Myslím, že Izer je ikona zábavných pořadů, která dosud nebyla dostatečně doceněna. Všichni mluví o Genzerovi a Suchánkovi, ale na Izera si nikdo moc nevzpomene a přitom tyhle dva komedianty shrábne svým přehledem a nadhledem do hrsti. 75%(16.1.2011)