Izer mě vždycky uměl parádně pobavit a některé jeho scénky jsou pro mě nezapomenutelné (Pražák na návštěvě, Nedělní partie, Vietnamec, Brněnský policajt). Myslím, že Izer je ikona zábavných pořadů, která dosud nebyla dostatečně doceněna. Všichni mluví o Genzerovi a Suchánkovi, ale na Izera si nikdo moc nevzpomene a přitom tyhle dva komedianty shrábne svým přehledem a nadhledem do hrsti. 75%(16.1.2011)

Co se přetvářet? Já se u Telebazaru vždycky bavil. Scénky byly občas geniální občas trapný, ale vždycky to mělo ten Izerův humor. Takovou scénu s Nedělní partií můžu sledovat pořád a budu se tomu smát jak dement. Takže nevím v čem je problém, že to lidé tak shazujou. Musím se ale pochlubit, že jsem ho v době, kdy Izerovi běžel Telebazar, potkal osobně v jedné restauraci v Brandejse a víte co? On je pořád stejnej, jdete si s ním sednout na obídek, po ruce těhotná manželka, čekáte klídek, ale to né. On zase vypráví příběh o cikánce bezzubý a všichni se tomu smějou. Tomu se řiká komik od narození a ne z donucení.(18.12.2009)

Vybrané reklamy bývaly výborné a vtipné. Málokrát se nějaký výběr reklamy nepovedl. Zbytek pořadu záležel na tématice, takže jak kdy. Pokud bych měl hodnotit Telebazar zaměřený na reklamy, bylo by to i za 4. Jeho potomek Kinobazar byl však výběrem z filmů jen ubohým příbuzným tak za 2. Celkově mi pasuje ta trojka.(Reklamy 85%), celek 50%(17.8.2010)

Izerovy pozdní pořady zdaleka nedosahují lehkosti jeho scének s Markem Dobrodinským, ale nelze upřít, že tenhle plešoun umí pobavit na sto způsobů. Obdivuji, že dokáže psát zábavné scénky rychlostí dvě za týden a přitom si udržet určitou kvalitativní úroveň. Ano, jeho výstupy jsou občas velmi vulgární, ale právě Zdeněk Izer je jedním z těch, kteří dokáží vulgarizmus správně použít a umístit. (540.)(22.12.2009)

Izer se tehdy už nezřídka opakoval, ale jeho skeče mě stále pobavit dokázaly (a dokážou i dnes, na prahu plnoletosti). V Bazarech obecně taky záleželo na tom, co bylo druhotní náplní pořadu - a ty reklamy jako jediné mě dovedly uspokojit, narozdíl od ukázek z českých filmů nebo převlékacích kabinek. Tyto spoty byly pro mě jakýmsi oživením po pravidelné dávce od komerčních stanic, a narozdíl od většiny českých se dalo u těch zahraničních i pobavit.(24.9.2009)