Izer se tehdy už nezřídka opakoval, ale jeho skeče mě stále pobavit dokázaly (a dokážou i dnes, na prahu plnoletosti). V Bazarech obecně taky záleželo na tom, co bylo druhotní náplní pořadu - a ty reklamy jako jediné mě dovedly uspokojit, narozdíl od ukázek z českých filmů nebo převlékacích kabinek. Tyto spoty byly pro mě jakýmsi oživením po pravidelné dávce od komerčních stanic, a narozdíl od většiny českých se dalo u těch zahraničních i pobavit.(24.9.2009)

Izerovy pozdní pořady zdaleka nedosahují lehkosti jeho scének s Markem Dobrodinským, ale nelze upřít, že tenhle plešoun umí pobavit na sto způsobů. Obdivuji, že dokáže psát zábavné scénky rychlostí dvě za týden a přitom si udržet určitou kvalitativní úroveň. Ano, jeho výstupy jsou občas velmi vulgární, ale právě Zdeněk Izer je jedním z těch, kteří dokáží vulgarizmus správně použít a umístit. (540.)(22.12.2009)

Jestli mám vedle Willise dalšího oblíbenýho plešouna, tak Izer je jasná volba! Měl jsem období, kdy jsem se učil jeho hlášky nazpaměť, kdy jsem vytvářel na ksichtě stejný grimasy a kdy jsem kopíroval jeho vtipy. Dnes už jsem svůj, sám svým pánem bavičem, ovšem krapet nádech Izeroviny ze mě nikdy nevyprchá! Toho borce žeru a jen mě mrzí, že už není tolik vidět! Třeba se to Zdenymu jednou zase podaří. Držím mu pěsti... Telebazar byl nejlepší! 95%(23.9.2014)

Myslím, že Telebazar, Kinobazar a pípšoubaraz byly tři různý pořady. Dal bych tak pět hvězd, protože telebazar byl výbornej, vtipný scénky a vtipný videa (reklamy). Kinobazar měl vtipný scénky, ale videa ze starých filmů už ztratily nějak tu šťávu. Do třetice pípšoubazar trochu přitvrdil a byl o něco vtipnější a taky tomu nechyběly vtipné scénky a docela nudné videa (jejichž pointa byla o tom, že se někdo vysvlékl). Takže taková troječka :-)(3.10.2010)

• kingik

Bavič by měl být sympatický. Plešatý ohava Zdeněk Izer se ve svém zaniklém pořadu vysmíval, ale kdyby jednou jedinkrát byl k sobě soudný, tak nepřijde strašit svým zjevem a nevtipem na tv obrazovky. To nejlepší si odbyl už s Markem Dobrodinským. Invence humoru vyschla a v bazaru není k mání. Mé hodnocení: 0%(8.8.2013)