Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Že i reklama se dá dělat s humorem, ukazuje Telebazar. Diváci se při jeho sledování mohou pobavit a zasmát nad nejlepšími reklamními spoty ze světové produkce. Moderátorem a průvodcem pořadem je známý imitátor a komik Zdeněk Izer. V každém díle pořadu jsou uvedeny cca dvě desítky nejhumornějších reklam tak, jak byly vytvořeny různými tvůrci v různých zemích. V případě Telebazaru jde ovšem především o humor a provedení těchto televizních minidílek, ne o samotný výrobek, kvůli kterému byly vytvořeny – tak je Zdeněk Izer bude i prezentovat. Navíc pořad – za pomoci dalších hereckých kolegů a populárních osobností – doplní svými typickými scénkami na dané téma. Zdeněk Izer si vybírá hosty sám a vždy tak, aby šlo o někoho, kdo už má s reklamou nějakou zkušenost. Buď si sami v nějaké reklamě zahráli, nebo k ní mají určitý vztah, případně se můžou pochlubit historkou ze života, která by se dala jako reklama natočit. (TV Prima)

(více)

Recenze (62)

heyda 

všechny recenze uživatele

Izer mě vždycky uměl parádně pobavit a některé jeho scénky jsou pro mě nezapomenutelné (Pražák na návštěvě, Nedělní partie, Vietnamec, Brněnský policajt). Myslím, že Izer je ikona zábavných pořadů, která dosud nebyla dostatečně doceněna. Všichni mluví o Genzerovi a Suchánkovi, ale na Izera si nikdo moc nevzpomene a přitom tyhle dva komedianty shrábne svým přehledem a nadhledem do hrsti. 75% ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Bavič by měl být sympatický. Plešatý ohava Zdeněk Izer se ve svém zaniklém pořadu vysmíval, ale kdyby jednou jedinkrát byl k sobě soudný, tak nepřijde strašit svým zjevem a nevtipem na tv obrazovky. To nejlepší si odbyl už s Markem Dobrodinským. Invence humoru vyschla a v bazaru není k mání. Mé hodnocení: 0% ()

Reklama

Rosalinda 

všechny recenze uživatele

Celkem slušná parodie své doby. Tenkrát aktuální i vtipné, dnes vyšumělé a dost mimo mísu, za což pořad nemůže. Samozřejmě. Díky bohu, že v dnešní době už nejsou reklamy táááák trapné a jsou i někdy celkem zábavné a koukatelné. Ale když vidím z dnešního pohledu Telebaraz a vzpomenu si na ty časy trapných a šílených reklam, tak se přece jen musím sem tam zasmát. ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Izerovy pozdní pořady zdaleka nedosahují lehkosti jeho scének s Markem Dobrodinským, ale nelze upřít, že tenhle plešoun umí pobavit na sto způsobů. Obdivuji, že dokáže psát zábavné scénky rychlostí dvě za týden a přitom si udržet určitou kvalitativní úroveň. Ano, jeho výstupy jsou občas velmi vulgární, ale právě Zdeněk Izer je jedním z těch, kteří dokáží vulgarizmus správně použít a umístit. (540.) ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Co se přetvářet? Já se u Telebazaru vždycky bavil. Scénky byly občas geniální občas trapný, ale vždycky to mělo ten Izerův humor. Takovou scénu s Nedělní partií můžu sledovat pořád a budu se tomu smát jak dement. Takže nevím v čem je problém, že to lidé tak shazujou. Musím se ale pochlubit, že jsem ho v době, kdy Izerovi běžel Telebazar, potkal osobně v jedné restauraci v Brandejse a víte co? On je pořád stejnej, jdete si s ním sednout na obídek, po ruce těhotná manželka, čekáte klídek, ale to né. On zase vypráví příběh o cikánce bezzubý a všichni se tomu smějou. Tomu se řiká komik od narození a ne z donucení. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama