Pan Bobr

• USA The Beaver (více)

Waltera Blacka (Mel Gibson) už dlouho trápí hluboké deprese. Vyzkoušel mnoho způsobů, jak úzkostné stavy překonat, nic však nezabírá. Jeho žena Meredith (Jodie Foster) si nezvládá se situací poradit a nakonec Waltera vyhodí z domu. Walter se toulá městem a - posílen alkoholem - se neúspěšně pokusí o sebevraždu. Během noční alkoholové procházky najde kdesi v popelnici maňáska s bobří hlavou. Bobr začne k Walterovi mluvit a stane se jeho prostředkem pro komunikaci s lidmi kolem sebe. Vše se začíná obracet k lepšímu avšak jen do chvíle, kdy bobr Waltrovo vědomí naprosto pohltí… (oficiální text distributora)

MM1979 odpad!

Mel Gibson je můj oblíbený herec.. Přesto jsem byl tímto filmem znechucen.. Nevím lidi, co berete, ale je to síla, že to má 66% :-( Ten matroš, co jste si před filmem dali bych chtěl mít doma.. Protože tohle je fakt pouhá ztráta času a ani tu jednu hvězdičku si to nezaslouží! ()

PORTER44

Moc vtipný mi to tedy nepřišlo,Gibson ze sebe dělal blázna,který mluví se světem prostřednictvím jakého si maňáska,ale byla to spíše otrava než zábava.Filmy s M.Gibsonem mám rád ale tento mezi ně patřit nebude. ()

Megahead

Dráma popisujúca psychické problémy hlavného hrdinu v podaní Mel Gibsona, ktorý sa ťažko vyrovnáva s realitou a životnými neúspechmi/problémami. Celkovo to je podarený film, aj keď na mňa trošku smutný/temný. Predsa mám radšej iný žáner a filmy kde sa môžem zabaviť a oddýchnuť si. Herecké výkony sú kvalitné. ()

Jodie Foster chce natočit sci-fi thriller

Jodie Foster chce natočit sci-fi thriller

23.03.2011

Zní to jako podivné spojení, ale už hrála v sci-fi i v thrilleru (nemusím snad připomínat ten nejslavnější), teď to jen zkombinovat. „Samozřejmě, nebude to o souboji s nějakým monstrem či ďábelským… (více)