Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

Cortesz

Další z řady teenage hororů, který je po hororové stránce jedním z těch slabších na krev, napětí a především atmosféru, ale na druhou stranu má poměrně solidní děj s dvěma překvapujícími zvraty, první překvapí, ikdyž je až příliš předvídatelný a druhý zvrat je spíše směšný, než překvapivý. Vyzdvihnul bych i slušně hrající herce. Ale i tak jde o jeden z těch hororů, na který se brzo zapomene. ()

vieriX

Nemůžu říct, že by tam nebylo napětí. Postupně mi začalo být jasné kdo je kdo, ale nelogický konec mě opět vrátil na začátek. Na víc než 40 % to nemá ()

ktzc

Nejdřív jsem se asi hodinu nudil a čekal, až se začne něco dít, a ouha, když se to "rozjelo" bylo to nudnější, než ten ultranudnej začátek. Tohle má do hororu daleko. ()

Mamlas

Otravní adolescenti lezou do baráku nasranému dědouškovi. Nemohou se pak divit, že je odživotní kulka, sekyra či palice. Tak jak to píšu, to zní dobře. V reálu to je slaboučká teenageří vykecávačka s lehkým vánkem slasheru, ale bez gore, bez krve, bez atmosféry i bez herců. (14%) ()

mark9th

More a spooky thriller than a scary horror, but that doesn't make it bad. Quite the opposite. It's got a good script and average, but not bad acting. And when with other teenage horrors you mostly hate cliches and predictable scenes, I didn't mind them in this one. Now without spoilers, the ending is not predictable at all and it will surprise you. A bit underrated here so do not put an attention to a bad reviews. Overall, worth watching. 6.5/10 ()

oliveros

Nevhodné pre čo i len menej náročných jedincov s priemerne rozvinutou schopnosťou uvažovania a vekom nad 15 rokov. Tu predstavený námet je maximálne domrvený a pýši sa slušnou frekvenciou prihlúplych okamžikov. Opäť jeden smutný zápis roku 2009 v žánri, ktorý sa vďaka podobným skvostom stáva hanbou kinematografie. ()

CrazymanM

No,ze začátku jsem měl sto chutí to okamžitě vypnout,prostřední část mě celkem zaujala,ovšem konec už byl zase slabší.Prostě slabej film,i když mě trochu zaujal,za což dávám dvě *. ()

Pitryx

Velmi dobře uděláno, skoro bez hluchoty, ale na druhé podívání to není. Děj je v podstatě jednoduchý, bez hloupých odboček a kliček. Chybí kapečke gore. Štvalo mne uhýbání kamerou tam kde se něco děje, však to není film pro děti. Průměrné béčko. Přidávám něco málo za překvápko na konci. 201205287732/8151 ()

Mustaffa

Tento majstrštyk jsem viděl před pár dny a tak se sám sebe ptám co si z něho pamatuji? Určitě to, že tvůrci měli malý rozpočet, hodně malý rozpočet. Nejméně určitě dostal scénárista, pro herce to asi taky nebyl žádný vývar a zbytek to asi dělal zadarmo. Pak si ještě vzpomínám na tu blondýnku a potom nemůžu nezmínit ten stupidní konec, taková třešnička na dortu nebo spíš poslední hřebík do rakve, nevím, já sto% nedoporučuji. ()

Facerr

Slabší hororovej "průměrňák". Docela fajn obsazení a celkem svižně utíkající děj. Flashbacky, který během filmu ukazovaly už dopředu jasnou pointu, vyplňovaly děj docela stylově. Škoda, že tvůrci závěrečnou masakr část vyloženě odflákli a aby v divákovi aspoň něco zůstalo, přidali tečku, která měla představovat analogii celýho tragickýho příběhu. To nakonec bylo asi jediný překvápko celýho filmu. ()

wowylgu313

A je to tu... Jakožto výjimečný jednohvězdičkář to prostě jednou přijít muselo. A to už je v mém případě co říct. Takže.... Wau! Tohle je katastrofální. Musím zřejmě brát ohledy na ten rok vydání. Což samozřejmě beru, viděl jsem z toho roku aj i starší mnohem mnohem mnohem lepší kousky. Tohle je od scénáře až po herecké výkony absolutní hrůza. Upřímně jestli toto dostalo kolonku horor tak já jsem včera přiletěl z Jupitera a zítra odlétám na Venuši. Nevím, jako pokud chcete hodně rychle usnout a nebo zdemolovat svojí natěšenou náladu na film, tak prosím, zapínejte... 20-25% a to je. Za to že tam hrál mladý Dave Franco a za tu námahu a snahu vytvořit prostě nějaký film. Jsem hold dobrá duše. ()

sAreOn

Velmi laciná americká produkce plná amaterismu. Je to bez tempa a bez nápadu. Dva zvraty, který první je víceméně hned jasný a druhý, no jak to říct, je pitomý, snímek ještě více shazují. Když k tomu přidáte špatné herecké výkony a velmi průměrné zpracování, tak je jasné, že žádný zázrak se nekoná. ()

kishi_SO

Jezisi Maria:-D Herci asi vyhrali rolu v tomto filme v krabicke od cerealii!! A scenarista to napisal asi ked triezvel po tyzdnovej chlastacke!!!! Ale videl som aj horsie voloviny:-) ()

brasek

Na začiatku mal tento film našliapnuté na oveľa viac... čakal som niečo mystickejšie ako starého nevrlého dedka. Vycítil som, že ten nevrlý dedko nebude vraždiaci psychopat... a ten záver? Film uvidia vaše deti a rána sa nedožijete... trošku uletení koniec. ()

bulawaio

2/10. Co k tomu říct, prakticky to celej film hrozivě drhne. Většina věcí je naprosto nedotažená. Když už se však objeví scéna,ve které by mohla trochu stříkat krev, je umě skryta kamerou. Závěrečný fail už nemá ani smysl komentovat. ()