Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

ssfan odpad!

Sice je to občas trochu vtipné, ale hlavně je to moc trapné. Do Vánoc to podle mě utnou. 12.11.2009 ()

skinny

fakt nevím, na co si ti dva tady hráli, a ještě k tomu nebyli ani vtipní, 1* za občasná videa, kterým jsem se sem tam zasmála ()

Lukoboss

Úroveň napařovací žehličky vytažené ze zásuvky. Některý videa dobrý, ale jinak pořad úplně k ničemu. Do televize vůbec. A jak se tady objevuje - zlatý Eso! ()

NICOX

Což o to... ty videa vesměs vtipný jsou, ale k tomu mi stačí youtube a nemusí kvůli tomu vznikat tv pořad. A Kotek s Mádlem... debilové. 15 % ()

Roby odpad!

Otřesné, odporné no prostě totální sračka i když od Novy se nic jiného ani čekat nedá 10%. ()

wosho

Něco jako Neváhej a toč! bez nýmanda Hrubeše s Kotkem a Mádlem. Nápad postavit pořad o videí na netu je buď geniálním tahem producenta (za málo peněz hodně muziky), či důkaz tvůrči krize dramaturgů z novy (čím nahradit pořad Eso pro teen). Tak jako tak, každý díl Stahováku je na jiné úrovni kvality, která zavisí na zajímavosti videí a schopnosti dua moderátorů .A to má obří rozpětí od nejhlubší debility, po akceptovatelnou ujetost k normálnímu moderování pořadu pro puberťáky. Ale životnost tomu moc velkou nedávám. ()

Benemiro odpad!

Jirka Blbádl spolu v Vojtou Kokotkem se opět ukazují ve "skvělé" formě. Velmi těžko se mi hledají slova, která by vyjářila, o jakou nervydrásající strašidelnost se jedná. ()