Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

honajz

Netová videa mají své kouzlo v tom, že jsou netová. Lidi si je posílají v mejlu, nebo jen odkazy, videa jsou krátká, má to svou přitažlivost. Ale dát k tomu omáčkoidní kecy a minutové video rozpitvávat dalších pět minut, navíc nijak vtipně, to se úplně míjí účinkem. ()

jonyyy

Videa jsou, ačkoli je jako zástupce internetové generace skoro všechny znám, parádní, to jen ti dva debilové jsou úplně trapní. Když se zrovna nic nepromítá, je to jasný odpad. ()

SOLOM.

Jedna hvězdička za některá videa z internetu, které Nova nasbírala, aby měla co dávat po večerech v TV. Jako herce mám Mádla rád, ale jako moderátor je stejně trapný, jako ten druhý kašpar vedle něho. ()

fleker odpad!

akta xicht - agent mádl a dejna vymaštěnej kotec dostali od tévé nova, zřejmě jako svatební dar, vlastní televizní šou; pořad stejně užitečnej jako mrkev zabodnutá v oku a stejně inteligentní jako dřevěný kamna ()

duklak2 odpad!

Zbytečný pořad, který si zaslouží horší hodnocení než odpad. I když, existuje? Vždyť každý má doma net a videa si můžeme pouštět kdy se nám bude chtít. Je rok 2010 a tento pořad ještě nevysílali. Že by ho zrušili? Vlastně ne, teď běží v telce upoutávka že bude stahovák od února znova běžet. A máme se prý na co těšit. Jelikož vysílací čas bude po desáté večer, tak prý vidíme i lechtivá videa. Ale bude to už beze mě, protože já se dívat nebudu. ()

prome odpad!

Pořad o ničem, ale u některých videí jsem se zasmál (asi proto, že jsem je neznal). Kotek opět ukázal svoji trapnost, Mádl se snížil na jeho uroveň. Nebýt komentářů u některých videí, tak bych možná dal 2*. EDIT: Po druhém díle snižuji hodnocení, protože oni některé videa zkracují a ty nejlepší záběry neukáží ... ()

Handle

Náhodou nápad pořadu není až zas tak zlý, občas tam jsou zajímavá videa. Avšak to moderování je opravdu strašné, myslím, že pořad hodně brzo skončí.. ()

Caszidy

Dvě hvězdy za to, že při přepínání kvůli reklamě jsem natrefil na to, jak pánové představují Rémiho Gallairda. ()

Tommassi3 odpad!

Stažené novácké kalhoty a zároveň vystrčená řiť směr myslící divák ukazující negativa televize i jůtůbíčka v jednom supervtipném balení.. Díky bohu, či bůh ví komu, že se cesty těchhle dvou jantarů se skutečně vražedným smyslem pro humor rozešly.. ()

Martinibaby odpad!

Tohle bylo fakt špatný - nejen, že na většině videí nešlo pořádně nic vidět, ale kdyby ti dva aspoň (s odpuštěním) drželi huby, jenže oni těma trapnýma kecama zruinovali i tu jednu hvězdičku, kterou bych možná byla bývala dala. ()

JohnCZ

Nebylo to úplně špatné, občas jsem na to očkem mrknul. Některá videa byla dobrá, ale často dost stará. Kotek s Mádlem mě nevadili, ale snažili se být až moc vtipní, což pořadu spíš ubližovalo... ()

Skrk odpad!

Strašný shit tento pořad. Mádl s Kokotkem ze sebe dělají ještě větší čůráčky než jsou... ()

Andersis

Ty dvě sou za videa které někdy stojí zato. Odpad by byl za moderátorskou dvojici Kotek, Mádl. Bože ty jejich kecy sou vrcholem trapnosti. ()

zdepapepa odpad!

Pro lidi bez internetu možná dobrý, mě stoletá videa bez možnosti výběru, bez možnosti přeskočení otravných komentátorů, bez možnosti znovupřehrání jasný odpad. To i já bych vybral lepší (a nejspíš i necopyrightovaná) videa moderoval bych to lépe. Schválně koukněte na YT kanál Rocketboom, kde se zabývají původem a cestou ke slávě podobných virálních videí. Úplně jiné kafe než tohle zesměšnění všeho. ()

Paxxx.cz

Kotek s Mádlem vlezli do projektu, který jak odhaduju brzy nenápadně zmizí ze scény. Jediná věc, která mě rozesmála jsou videa, která jsem neznal... ()

ivishka odpad!

Nyní již celkem pohaslé mladické duo nikde díky bohu nepůsobí... A tak můžeme poděkovat opět nově za "zábavný" a "vtipný" pořad.Zase je to jeden z řady nevtipných a zbytečných pořadů ale jak říkám jsou i horší věci bohužel bych se za jednu hvězdu k tomuhle pořadu musela studem propadnout do země takže lepší než odpad tomu nedám. ()