Dnes vás baví Senzi Senzus (TV pořad)

Hudební

Slovensko, 2008, 75 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (18)

• genetique

Minule som prepol na STV a v hlavnom vysielacom čase sa na obrazovke objavilo pár tlstých postavičiek, ktoré mi pripomínali starých dobrých senzusákov. S domnienkou, že ide o nejaký krátky šot starých archívnych záberov som to chvíľku minút sledoval, ale keď ma to po cca desiatich minútach začalo unavovať, pozrel som do programu a takmer som odpadol. Staré senzusácke zábavy začala totiž STV ponúkať každý týždeň ako hlavný programový ťahák. Rád by som vedel, koľko ľudí z vedenia by si tento typ programu večer zapli. 15%.(26.11.2009)

• Le_Chuck

S Golonkom do útoku.(21.2.2010)

• Aky

Nerad, ale lepší hodnocení by bylo pokrytecké.(22.11.2011)

• Smok

Pozmenil by som slovíčko "baví". Za aké, to už nechám na predstavivosti jednotlivých užívateľov.(28.9.2009)

• BigDeal

Slovenská televízia dostáva peniaze od štátu, z reklám a z koncesionárskych poplatkov a ja sa pýtam, kam tieto peniaze idú? Veď neprodukujú žiadnu vlastnú tvorbu- žiadny seriál a TV relácie sú na tom tiež biedne. Potom sa však pozriem do programovej ponuky a mám jasno. STV odkúpila a nadabovala najnovšiu sériu Dr. Housa (v USA mimoriadne úspešný seriál a dovolím si povedať, že aj u nás), no nevysiela ho o ôsmej večer, kedy je najvyššia sledovanosť, ale až o nejakej desiatej. Prečo? Pretože o ôsmej predsa beží senzi senzus z archívu, na ktorý už pár rokov nie je nikto zvedavý!(3.11.2009)

• Martin741

absolutne dno zumpy bolo uspesne dosiahnute, gratulujem. 0 %(8.12.2019)

• Natabar

Jak někoho může bavit senzus?!(4.1.2010)

• sellsakul

1* za tie megamixy...(spomienka na chaty, BEZOVEC, heh)(7.10.2009)

• chalp

Za tie desaťročia televíznej šikany sa konečne môžem revanšovať odpadom, lenže tú hlbokú stopu zanechanú na mojej detskej psychike zrejme už nevymažem nikdy.(26.11.2009)

• Horak

Ein Kessel Buntes na slovenský způsob, možná spíš lidová estráda vzor ARD, každopádně kýč kýčů, hrůza hrůz, párkrát jsem zachytil a koukal s otevřenou pusou, co všechno je možné předvádět jako televizní zábavu.(23.9.2009)

• tančísvlky

Banda úchylov,ktorá pokazila vkus časti slovenských dôchodcov...(8.10.2009)

• desolator6

Hudba, humor na katastrofálnej úrovni. Ako to mohlo chodiť o 20:00 ???(10.12.2009)

• Mire

Úbohý "humor" a hudobná produkcia (ako aj tie "vtipy") potešia naozaj len ľudí s vekom 60 a viac.(6.5.2010)

• oasismanik

Trápne a úbohé, ale o 100% lepšie ako Dríšlakoviny..(29.1.2011)

• Zeldur

Na tohle se opravdu někdo dívá? Důchodce nepočítám.(19.7.2012)

• Nightmare89

Bez Dušana Hergotta je to skutočný ODPAD!(7.9.2012)

• B.C.B.P.

Mám na vás, chlapci, ťažké srdce.(1.7.2012)

• brasek

Hudba z počítača, Senzusáci boli na konci svojej kariéry leniví aj káble natiahnuť, aby to aspoň vyzeralo že niečo hrajú! Total gýč!(30.10.2009)