Architekta bývajúceho v rozľahlom dome práve opúšťa priateľka a ostáva sám. V jeden večer na jeho dvere zaklope neznámy muž, ktorý si potrebuje zavolať. Dopraje mu chvíľku súkromia, no keď sa vráti, muža nevie nájsť a čo je podozrivejšie, nevidel ho ani odchádzať.
Časom dostáva pocit, že v dome sa okrem neho nachádza aj niekto iný... (petero)

Ewík

Miluju španělské horory. Nápadité, jedinečné a až najdu dostatečně vystihující český výraz pro slovo "creepy", tak to sem taky napíšu! (zhlédnuté šp. horory: REC, REC 2, Mientras duermes) ()

Něrpa

První polovina filmu mě opravdu bavila, ale ta druhá se zbytečně natahovala a trochu mě otrávila. Chtělo by to vyliskat střihače a udělat pár razantních střihů. Jinak konec je jasný od půlky. Takové horší tři hvězdy. ()

pepino

První půlka super, pak se to ale začalo vyvíjet špatným směrem. Navíc s Lynchem bych to nesrovnával (jako někteří zde), protože ten je někde úplně jinde. ()

Mr.Roman

Veľmi rád by som dal plný počet, pretože je to film ozaj veľmi atmosférický a diváka dokáže svojou hravosťou ľahko nadchnúť. Tomu mi žiaľ bránia niektoré situácie, kedy sa postavy chovajú iracionálne, hoci je to ospravedlniteľné zvoleným žánrom.. ()

uodevr

Přímo ďábelsky divnej film. První půlku se plynule střídá ryzí horror s fajn romantikou a solidním thrillerem, kdežto druhá půlka je v podstatě taková komorní komedie o tom, jak je v jádru úchylný stalking vlastně krásné a láskyplné gesto. Částečně silně předvídatelný konec to sice uzavírá sebevědomě, ale jak se tak nad tím jako nad celkem zamýšlím, vlastně nějak nevím, o co v tom filmu vůbec šlo. Musím ale uznat, že jsem se hodně bavil po celou dobu, i když co chvíli z úplně jiných důvodů. Žánrovej guláš jedna báseň. ()

Mr.nachos

První půlka perfektní, napětí, lekačky, atmosféra, paráda. Druhá půlka průser, nuda, fraška. A konec? Co na to říct, představovala jsem si něco duchaplnějšího. ()

Lukaso02

U první poloviny jsem ani nedutal a třásl se strachy, s druhou půlkou už to ztrácelo hororové napětí, až do scény, kdy zjistí, že se v domě skrývá ještě někdo, to mě zalil horký pot a možná škoda, že to nakonec dopadlo jinak, ale mystický závěr se i osobně docela líbil, měl trochu Lynchovský nádech a dává ten strašně silný "pocit, že si o tom filmu s někým musím pohovořit a sdílet své myšlenky a pohledy," což by se při vševysvětlujícím závěru asi nestalo. ()

Heyyy

SPOILER... Kdo je zraněný člověk na půdě a co "tají" před Felixem, to s kým mluvil, bylo hned jasné, ale proč sakra ta osoba nepromluvila, nevykřikla něco při tom napadení, to nechápu doteď. Další věc, proč dvě hlavní hrdinky hrála stejná herečka...? Na závěr, ten Martin, proč si chtěl zavolat od Felixe a proč pak beze slova odešel? (v domě podle závěru nezůstal) A ta druhá polovina jedno velký zklamání, příšerný a nezajímavý. Mám připravený další a lépe hodnocený film od tohoto režiséra, tak snad si zlepší reputaci... ()

darebacek

Opět španělé nezklamali, po skvělém La Cara Oculta snímek, v kterém se pořád něco děje, nečekaný konec, z kterého běží mráz po zádech. Doporučuju 95 %. ()

Taron

Každý vysvětlení, který mě napadne, má nějakej nedostatek. Lidi tady píšou, jak je vysvětlení jasný, ale ani v diskuzi film nikdo vysvětlit nedokáže. Možná film skutečně má nějaký vysvětlení bez chyb, ale já ho nevidím, a proto musím děj brát jako nedomyšlenej. Co se týče atmosféry a napětí, tak se jedná o velkou kvalitu. Zhlídnutí určitě každýmu doporučím ať už proto napětí nebo proto, aby se konečně našel někdo, kdo děj opravdu vysvětlí! :D ()

necrosrandist

O pomyslný vlas slabší než Julia's Eyes, ale stále hodně originální. Byl jsem vystrašený, zasmál jsem se i udiveně koulel očima… ()

mullpavel

Tak u tohoto filmu jsem byl po celou jako přikovaný. Film jako celek je žánrově neukotvitelný. Horor? V první části ano. Potom se však film ubírá naprosto jinou cestou. Tahle změna mě však oslovila. Ten, který se bál, že v jeho domě je nezvaný host, se sám stane nezvaným hostem v cizím domě? Výborné! Co však nejvíce překvapilo, byl závěr. Čekáte, že se vše vysvětlí, že přijde to rozuzlení. Najednou se však objeví titulky a vy nechápete. Nevadí, aspoň bylo o čem přemýšlet... ()

Venceslao90

Teda tolik nevyjasněných otázek jsem po jednom shlédnutém filmu ještě neměl. První polovina filmu je výborná. Druhá ze začátku ujde, ale pak úroveň klesá. Především vůbec nejsou zřejmé motivace hlavního hrdiny, což mi dost vadilo. No a nakonec se první a druhá část filmu spojí a vy nevíte už vůbec nic :) Muselo mi asi něco uniknout, ale nepochopil jsem z toho nic. Film je to bezesporu zvláštní, ale víc jak dvě hvězdy dát nemůžu, protože ve mě nezanechal žádný dojem a z důvodu jeho nejasnosti bych ho ani nedoporučil jiným. ()

Kalidor

Za prvních cca 50 minut jasný 4 hvězdy. Napěti by se dalo krájet. Ale to co se dělo po 50 minutě byla nehorázná blbost. Kdyby celý film byl jako prvních 50 minut tak na 4 hvězdách zustanu. Ten konec to totálně posral. ()

bezprezdivky

Obávám se, že autoři si poněkud spletli pojmy nelogický a mysteriozní. Na tom, že se postavy chovajní nelogicky, není absolutně nic mysteriozního. Atmosféra se tomu upřít nedá, ale na celý film to nevystačí. Celý to působí dojmem, že scénárista nevěděl, co budou hlavní figury dělat na další stránce scénáře. ()

nuwer

Tesila jsem se ,ze se konecne budu zase bat,ale po skonceni jsem byla vazne zklamana...P.S: Chci moc,kdyz nechci zadne mrtve deti,i ty nenarozene??:/ ()

belinko

Tá hustá atmosféra, ktorá by sa dala krájať je v tomto filme priam znateľná... zo začiatku som sa bál, čo to bude za hlúposť, ale musím povedať, že od polovice ma to bavilo (neičo ako v prípade Los Ojos De Julia) ... Skvelý príklad toho, že dobrý horor sa dá natočiť i bez hektolitrov krvi :) radšej sa bojím zo psychického deptania ako z potrhaných končatín ;) Morales, máš u mňa ďalšie + ;) ()

bonovox

Starší mysteriózny thriller zo Španielska. Má svoju kvalitu, ale miestami mi to prišlo až príliš divné, hlavne v druhej polovici. 60% ()