poster

Higuraši no naku koro ni: Rei

 • Japonsko

  ひぐらしのなく頃に礼

 • Japonsko

  Higurashi no naku koro ni Rei

Animovaný / Drama / Komedie / Mysteriózní

Japonsko, 2009, 5x30 min

 • Starletka
  **

  První a poslední díl jsou pouhé odpadní fillery, které doporučuji rovnou přeskočit. Druhý až čtvrtý díl má překvapivě rozumnější děj, ale ve výsledku je to stejně jen zbytečný dovětek k druhé řadě aka nastavovaná kaše. Animace je ještě roztomilejší než předtím, pěkný opening a ending. 4/10(9.4.2015)

 • Sokka_
  ***

  1. díl byl strašně hloupej, ale dokázal někdy pobavit. 2., 3. a 4. díl mě bavily strašně moc. Nový svět mě strašně napínal.. A 5. díl byl už zase divnej:D(25.2.2015)

 • Campbell
  *

  Nejsem zastánce ani obdivovatel anime, či jak se tomu říká. Občas se mi dostane do ruky kvalita jako Ichi animated. Abych to hned poté naprosto zkazil třeba touhle příšerností. Nad příběhem a rozvojem jsem nijak neuvažoval a bylo mi šumák co se kde děje. K žádný postavě jsem nic necítil a každá mi byla protivná. Seriál jsem zkoukl na jeden zátah a to byla síla. Téměř 3 hodiny dlouhá blbost. Navíc kreslený obří kozy mě nechávaj chladným.(21.3.2012)

 • DaweForeman
  **

  No co čekat od OVA. Jak je tu psané většinou, tak první a pátý díl úplný odpad, který k tomu vůbec nesedí a kazí celkový dojem. Naopak díly 2 - 4 jsou opravdu výživné, ale ani ne v původním hledisku, jako spíše z filosofické debaty. Každopádně za tu filosofie jedna hvězda a druhá za určitou mystérioznost o tom, jak to ve skutečnosti bylo - zda sen, pravda nebo přechod mezi životem a smrtí. Každopádně se tu člověk alespoň dozví něco historii Riky a hlavně pozadí Hanyuu.(9.3.2014)

 • Subjektiv
  **

  Higurashi no naku koro ni rei je nastavovaná kaše se všemi negativy, které k tomu patří. Otevírat uzavřené je zhůvěřilost a hovadina, jenže penízky zřejmě lákají a tak se do toho tvůrci dají. Nejdříve předhodí fanservisový díl z plovárny, protože holky v plavkách prostě táhnou. Pak doplní mytologii světa novým příběhem, o kterém si ke své smůle uvědomují, že nezapadá a tak veškeré jeho reálné dopady vymažou. Nakonec vyplodí tupě komediální díl. Zbytečnost.(18.9.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace