Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Knor odpad!

Film opravdu jen pro ženy, já to nepochopil a spíš mě to znechutilo, obvzlášť přítomnost V. Dyka, který prostě neumí hrát. Za mě nuuuuda - další film o ničem a takových filmů je víc a víc, prosím už ne. ()

Václavička

Velmi příjemné české filmové překvapení. Některé hlášky jsou opravdu povedené. A co nezastanou "ženy v pokušení" obstará Vojta Dyk. ()

Brodyman

Na to, že to opravdu není šálek mé kávy jsem se u tohoto filmu docela bavil. Není to trapné, ani přeromantizované. Je to prostě příběh ze života s kapkou fantazie. ()

hero_bk

První půlhodina je docela nesnesitelná, potom se to ale celkem slušně vyvine, až jsem byl překvapenej... Na českou komedii dost zdařilé! ()

Fiara

České filmy poslední dobou nějak nemusím, proto mě tento mile překvapil...výborná oddychovka s excelentní Balzerovou a Vlasákovou. ()

sunfreedom

Asi je na čase, abych si i já přiznal, že se mohu bavit u pokleslé zábavy. Ale také je třeba říci, že nebýt Elišky Balzerové, bylo to by úplně jiné hodnocení a úplně jiný komentář. Lenka Vlasáková dotahuje, ale netáhne a o výkonu V. Kubařové radši pomlčmím. ()

keka68

Příjemná oddychovka, která svým vkusným humorem, mnoha komickými situacemi a vynikající Eliškou Balzerovou určitě skvěle pobaví...navíc se dá vidět znovu a znovu. Pro mě výborná zábava. ()

Godhaj

,,Hraju závodně domino.“ ,,No, to se vždycky může hodit!“ Ženy v pokušení jsou pro mě to samé co Muži v naději. Nefungující film stavící na mizerných principech a chatrném scénáři. Naprosto nechápu význam toho neskutečného amorálního a přitom zdánlivě genderově korektního přístupu k látce. Ženy tak v tomto filmu vypadají jedna vedle druhé jako bezcitné děvky. Vtipy, pokud ve filmu nějaké byly (krom skutečného vtipu vyprávěného Macháčkem), mě vůbec nezasáhly, co mě však doslova odrovnalo, byla velká nuda. Tak pomalu plynoucí a nezáživný film jsem již dlouho neviděl. Závěrečná reklama na Baťu pak působila jako poslední hřeb do rakve tohoto filmu. ()

J.e.r.e.c

Musím přiznat, že v kině mě to celkem bavilo, nejspíš jsem se nechal okouzlit Kubařovou (echchch) a vlastně i roztomilou Vlasákovou, pobavit Macháčkem (opravdu dobrý hlášky a sympatická postava) a nenasrat Dickem. Jakmile ale vezmu do ruky skalpel a pustím se do pitvání, vyleze mi z toho klasická česká (pseudo)komedie z (nevímčího)života, kde není nouze o fatální dějové přemety, stokrát omleté stereotypy a lehce při ní nabydete dojmu, že s někým se scházet a rozcházet je stejně běžné, jako vynášet odpadky. Tady je to navíc vyšperkováno ještě o něco úchylnějším milostným troj(až čtyř)úhelníkem, než obvykle. V tom našem malém království neohroženě vládne Balzerová jako ukázková vychcandíra (nebo spíš vyšukdíra), která udílí rádoby odvázané rady a životní moudra, která jsou z velké většiny tvořena jen vykalkulovanými fintami zlatokopek. Jestli tenhle způsob prožívání mezilidských vztahů přijde někomu zábavný nebo happy, tak je asi z jiného vesmíru, než já. 65 % ()

hekla

Skvělý film, jeden z mála českých filmů, na které se ráda podívám několikrát. Výborná Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková a Jiří Macháček. Vtipné scény, doladěnný soundtrack, skvělé hlášky, zajímavá zápletka, pohodová komedie, ale i chvilky na zamyšlení, tak akorát všeho trochu. ()

joelly01

"Zeny" byly na hranici trapnosti, kterou jsem jeste schopna akceptovat a zkousnout, ba co vic, nekdy se u ni i zlehka pobavim a neurazi. Film stoji a pada s Balzerovou, kterezto postava me´docela bavila. Zbytek jen tak, aby se nereklo, pricmrndaval, navic nic moc. Vsichni ve filmu mi prisli jako karikatury sebe samych, bylo mi to proste nekdy az moc. Ale tchyne se pobavila prevelice a vo to nam slo (kdyz uz od nas to DVD dostala k vanocum). ()

IvonaK

Tento film jsem dlouhá léta milovala. Ale dalo se předpokládat že se nakonec nějak vše urovná a dopadne to tak že se mladí nakonec udobří. Ale je poněkud zvláštní že zrovna pohřbem dceřiny babičky. ()

ondey

Tak můžeme si sednout a položit ŽENY V POKUŠENÍ vedle JEZERO HROCHŮ nebo podobnou kejdu LÍBÁŠ JAKO BŮH a filmy porovnat. Vejdělkovo ŽENY jsou ve svým žánru za poslední dobu mimořádně vyvedený kousek. Ale vážně :) Skutečný fóry, zářící Eliška Balzerová, výborná Lenka Vlasáková. Od teď mi v každé následující české komedii bude chybět postava Vilmy :) ()

alpeew

Nevulgární, nebláznivá, neurážlivá, ale ani klišoidní, zkrátka k těm lepším patřící komedie nejen pro ženy. Není to dvouhodonový komediální nářez, ale o to víc si užijete nejrůznější jemosti a narážky. Tři ženy, tři generace a tři neokoukané herečky, prima hudba, pěkné lokace a pan režisér Vejdělek to (nejen) s ženami umí. Eliška Balzerová v její životní filmové roli, Lenka Vlasáková je velmi příjemným překvapením (a to byla už i v "U mně dobrý", kde její ujišťování "Jsem kurva! No vážně jsem kurva!" mne na dlouhý čas naprosto uzemnilo - roumíte z úst nejrůznějších hereček typu Brožové, by to nebyla taková pobaveníhodná hláška, jako u L.V.). Bavil se i můj manžel - rozhodně nebyl ve vyprodáném sále muž jediný....a ani mladá Veronika Kuchařová nezklamala, není okoukaná a velmi příjemně hraje. Pánská část obsazení - Jiří Macháček, Roman Zach a Vojta Dyk nejen příběh třech ženských generací téže rodiny podbarvovali, ale doslova tvrdili muziku. ()

Dinsberg

Eliška Balzerová v roli štabajzny a ještě k tomu po šedesátce? Lépe to zvládnout nemohla, i když si myslím, že na její postavu bylo soustředěno málo pozornosti. Její dvě následující generace byly jen přicmrdačky, zaplňující plátno. ()

george82

Začátek asi tak jako každého normálního člověka mi rozcvičil bránici a v tu chvíli jsem čekal, že se budu bavit až do konce. To se nestalo. Ke konci jakoby došel dech a škoda zahrání na vážnou notu. Jinak mě velice překvapil Vojta Dyk. Celkově mě film ale pobavil a odnesl jsem si z něj to, co by si měl návštěvník kina odnést. Určitý prožitek či pobavení. A děkuji, že to tu ještě někdo umí. ()

unrocker

Po Líbáš jako bůh jsem si říkal, že už snad na českou komedii nepůjdu. Ale naštěstí jsem byl přesvědčen že ženy za to stojí a je to pravda. Bez trapností postavená komedie, která chytne a pobaví snad každého diváka. Smálo se celé kino skoro celý film a já se ještě smál doma některým hláškám... :) Hláškující Balzerová, které to opravdu sekne... opravdu moc dobré jen tak dál Jirko Vějdělku!!! ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků