Druhá světová válka vrcholí a Spojenci se právem obávají, že by Třetí říše mohla použít jadernou zbraň, na jejímž vývoji prý nacističtí vědci intenzivně pracují. Proto také Američané vysílají přepadové komando do Francie, kde by v jedné z tamějších starodávných citadel měla být ukryta supertajná laboratoř s rodícími se hlavicemi. Na místě ale jednotka vedená kapitánem Malloyem nachází něco mnohem horšího. Něco, s čím nepočítali ani ve svých nejstrašlivějších nočních můrách. Němci zde totiž nepracovali s jádrem, nýbrž s lidským genomem. A podařilo se jim vytvořit dokonalého vojáka, napůl člověka a napůl monstrum, jehož vysazení do první linie by mohlo dokonale ovlivnit průběh celého válečného konfliktu. Je proto jasné, že übersoldat musí být stejně jako celé výzkumné středisko okamžitě zničen. Už brzy ale vojáci zjistí, že právě oni se nyní stávají lovnou zvěří. Stojí proti nim totiž soupeř, který nezná slovo porážka. Napínavý mysteriózní horor, který byl celý natočen v Bulharsku, má na svědomí americký televizní režisér David Flores. (oficiální text distributora)

POciSEM

Cim sem starsi tim vic se mi tyhle odpadovy filmy zacinaj libit. Figurka supervojaka vyrobena v Poseru na notebooku pana rezisera se prohani po zakopech a kdyli emericky vojaky. Nic vic netreba vedet. Mozecek ven a super amatersky triky sem ()

Gulde

No, čekal jsem že to bude tragičtější. Kdyby nebylo vyloženě tragické animace, a pár úplných nesmyslů, byl by to vcelku dobře koukatelný béčkový film. ()

arcticsky odpad!

Opravdu bláznivý film o tom, jak v závěru války nacisté vyvinuli "neporazitelné" příšeráky, kteří sice dokáží v pohodě vykropit své vlastní spolubojovníky, ale s partou víceméně demoralizovaných amíků mají neskutečné problémy. Nestojí to ani za jeden ironický bodík....nejsem odborník na vojenskou techniku, ale ten oprýskaný "německý" tank zřejmě vypůjčený z nějakého venkovního muzea - nebyl náhodou ruského původu? A účast Bena Crosse, což je poměrně slušný herec, nedokážu pochopit už vůbec. ()

molcan2 odpad!

Najdôležitejšia "vec" v tomto filme je monštrum. Ale toto vyzerá akoby ho vyrobilo 5 ročne dieťa. Nechcem už týmto filmom strácať čas a radím vám, aby ste ho nestrácali ani vy. ()

Johny M.

Nic moc jsem o esesáckym supervojákovi nevěděl, ale i tak jsem se na to docela těšil. Bohužel je to jen další laciná podívaná plná trapnejch efektů v čele s hnusnym digitálnim monstrem, neschopnejma rádobyvojákama alá tucet špinavců a snůžkou blbejch keců... 1,5* ()

mutace odpad!

Tento film by měl být postaven mimo zákon a jeho tvůrci popraveni. Ještě bych si rozmyslel, jestli bych ušetřil jejich rodiny. Při sledování tohoto kusu, mi akutně hrozilo, že se zadusím vlastními zvratky. Hádám, že můj měsíční příjem přesahuje rozpočet tohoto filmu. Tomu odpovídá úplně všecho. Příšerný příběh s nepromyšlenými zápletkami. Ubohé efekty. Hrdinové, jejichž tupost nebyla slučitelná se životem. ()

helraiser

Tak tohle si už dělaj srandu ne? Je to opravdu jedna velká tragédie od hereckých výkonů až po příšernou podobu supervojáků. Působí to celé až směšně, ale dokážu pochopit, že se to může někomu líbit, mě ovšem ne. ()

Laca1313 odpad!

Jediné pozitivum tohoto veledíla bylo, že jsem si zavzpomínal na krásné chvíle prožité při hraní Return to Castle Wolfenstein (jedné z mých nejoblíbenějších her). Hlavní monstrum jakoby z oka vypadlo (což bylo asi i cílem) těm "zmrdům" Übersoldaten, které bylo někdy hodně těžké sejmout (hlavně toho v laboratoři, co používal "elektrickou pušku"). ()

Thrain

Hvězdička za nehorázně stupidní hlášky. U jedné sem se fakt málem pochcal smíchy. "Co se to tady k sakru děje, ta věc ho klidně zabila!" ()

merlinovic

Zajímavé, ale nezvládnuté téma. Já teda nejsu expert přes vojenskou techniku, ale mám pocit, že autoři rovněž neměli žádného poruce. Jinak by takhle nemohli proházet zbraně jednotlivým zemím. Rovněž balík sena nebo děravý stůl těžko zastaví střelbu z těžkého kulometu.... no a tak bych mohl pokračovat až do konce filmu, jedna blbost za druhou. Jednoduché počítačové efekty, naprosto debilní dialogy . Bylo tak strašné, až to místy bylo směšné a za to aspon jednu *. ()

Aildrin

A jéje, tady někdo hrál Wolfensteina. :-) Ve hře vypadá realističtěji než v tomhle groteskním výtvoru. Výkony herců tragické, grafika katastrofální, děj o ničem. Bráno jako parodie na hru je to docela zábava. Ovšem nikoli za střízliva. ()

Pitryx odpad!

Páni, já myslel, že spím! Když jsem viděl supervojáka jako prostě kreslenou obludu z komiksu. Mohl jsem, pravda, čekat koninu, ale až takovou? No v tom okamžiku bylo hodnocení zcela jasné, ani zbytek „efektů“ nestál za nic, nemluvě o primitivním ději. Prostě mne to vůbec nebavilo a stálo to za prd po všech stránkách. Takže odpad. CI 28112010 8416/8605 ()

LukyValient odpad!

Tenhle film dáva slovu "špatný" úplně novej rozměr.. nebo by se dal ve válce použít při shazování místo bomb.. pač nebozí diváci určitě zváží sebevraždu, stejnětak jako já :D První film, kterej byl tak špatnej, že jsem ho musel zapít, abych ho alespoň částečně vypudil z hlavy. Superzmatený scény a samotný dialogy alespoň v český verzi nedávaj smysl - jednou mě sice dohnaly smíchem k pláči, ale celkově.. mentální klystýr :D ()