Zabiják v masce, uříznuté prsty, litry krve, nahé ženy - to vše na Vás čeká v hororu, který kráčí ve šlépějích nejslavnějších vyvražďovaček. A jejich pověsti rozhodně nezůstává nic dlužen! Skupina punkerů se vloupá do opuštěného skladu, aby si tam uspořádala divoký mejdan. Netuší však, že v budově se nachází děsivá bytost, které se nelíbí, že narušili její teritorium! Zabiják ve svářečské masce, s kladivem v ruce a zombie rodinkou za zády se chce pomstít za staré křivdy a neváhá přitom odstranit jakoukoli překážku. A věřte - jeho metody rozhodně nebudou mírumilovné! (oficiální text distributora)

Pítrs85

Kdyby byl Sweatshop scénářem aspoň líznutej, mohla z něj být docela kultovní záležitost, no uznejte sami- stará ztrouchnivělá továrna, parta pankáčů, zombíci, jeden velkej maník s ještě větším kladivem, vymazlené vyhlazovací scény a do toho dunící klubová muzika. Jenže tohle je tak zoufale trapný, že se na to vcuku letu zapomene. Holt dívat se na to za střízliva asi nepřináší ten kýžený efekt... 2 hvězdy za fakt podařené gore (tady je jedna hvězda málo), půl hvězdy za dobrou hudbu a půl hvězdy za vychytané závěrečné titulky = 3* ()

SOLOM.

Pokud nejste příznivci ujetých slasherů, okořeněných pořádným masakrem můžu vám doporučit jediné! „Pořádně se zhulit či ožrat téměř do němoty“ a užít si tenhle film co to jen půjde. Sweatshop se stal obrovským milníkem v mé dosavadní hororové sbírce, který na jednu nenávidím a na druhou ho zase celkem miluji. Něco podobně tak šíleně dementního až ukázkově přitažlivého jsem snad ještě neviděl. Všechny „slabiny“ tohoto filmu jsou totiž zároveň i jeho velkou zbraní. Již po úvodních cca deseti-patnácti minutách jsem měl obrovskou chuť film vypnout, ale nakonec jsem rád, že jsem to neudělal. Skupina „punkerů“ jenž se vydává uspořádat párty do opuštěné továrny, byla přímo ukázkovou bandou nejrůznějších individuí, která se jen tak často nevidí. Máme zde šanci sledovat totálně vymaštěné típky, lesbičky, kurvičky, rádoby intelektuálku, kteří mají rádi drogy, sex a hudbu. Ostatně kdo z nás nemá rád alespoň jednu věc z toho že? Celý snímek je prošpikován černým humorem, lacinými hláškami, sexuálními narážkami, ale především i pořádnou dávkou krvavého masakru. Každý z těchto prvků v něčem film oslabil, ale zároveň byl i jeho „silnou stránkou“. Nejchutnější laskominka přichází úplně na závěr. Jak má vypadat správná slasher páry ve velkém stylu nám ukáže poslední zhruba pětiminutovka. Zde si přijde na své každý milovník pořádné brutality. Jen mě trochu mrzí, že jsem nějak nepobral, nebo lépe řečeno mi přišly zcela zbytečné ty ženské zombie, které se ve filmu párkrát objevily. Jejich make-up byl sice OK, ale jinak bych se bez nich klidně obešel. ()

eraserhead666

Wau, z tohohle jsem docela na rozpacích. Příběh skoro žádný, zápletka by tedy nějaká byla, ale nic moc (částečně jsem v tom viděl trochu odkaz na Démony), pointa veškerá žádná. Všechno to gore a brutality tak vyznívají veskrze samoúčelně, což mi zrovna dvakrát nevoní, ale musím uznat, že to vypadá velmi pěkně, až dokonale, po maskérské stránce velmi povedené a nápadité. Hlavní záporák vypadá sice dost divně, ale jeho práce s kovadlinou... Druhou věcí je, že mám podobné subkulturní záležitosti rád, obzvláště, když se trefí do mé oblíbené subkultury (a fetiše, ty holky jsou prostě k sežrání). Takže, byl jsem spokojený mnohem více, než jsem čekal (i když film trpí klasickým nešvarem - nejhezčí a mě nejsympatičtější postavy zabíjí jako první - co to je za debilní módu, tohle, sakra!!!) a jak jsem si myslel, že to bude otravná nuda, tak nakonec nebyla. Více electrogotiček do horroru. ()

Karamanlis

Stacy Davidson a ľudia okolo neho musia mať ozajstné zanietenie pre hororový žáner, keď sa rozhodli natočiť takýto film... Pokus to však bol obstojný a nepochybujem o tom, že Sweatshop si našiel svoje publikum... Davidsonovou doménou sú špeciálne vizuálne efekty, takže aj tu vsadil na to, čomu sa rozumie najlepšie a prínáša šťavnatú porciu gore, ktorá sa kľudne môže rovnať novodobým japonským splatterom. Na druhej strane však Sweatshop v podstate nemá žiaden scenár - ide tu iba o to, čo najefektívnejšie zakillovať partiu nesympatických diskofilov a doteraz nemám ani šajnu, kto vlastne bol ten obrí maník v zváračskej maske a aká bola spojitosť medzi ním a viac-menej zbytočnými ghoulkami s vizážou á la Night of the Demons a pohybmi evokujúcimi ázijské duchárske horory. ()

ARI50

Dávám 3 a to jenom zato že sem se dokoukal a za par dobrých scén jinak kamera a herci otřesní katastrofa fakt to zachránilo podle mne několik dobře zpracovaných scén masakru ale konec to zas odpískal ale jinak se mi to páčilo jen díky krve prolití. I když moc nemusím takové rozdrcování hlavy a podobně pokud to není brutálně udělané. ()

MáŠa

Samozřejmě že sračka. Navíc o ničem. Jen se tu kosí lidi, žádný závěr, žádná pointa. Tentokrát tito lidé jsou hodně nesympatičtí ztroskotanci - různý feťák a tak - kteří mluví sprostě a furt by chtěli píchat. Tím se to drobně odlišuje od běžných vyvraždovaček, které jsou přes ten sex zaměřené méně. ()

JASON_X

Další z kategorie filmů "Vezmeme pár kámošů a kámošek, kameru strčíme do ruky nějakýmu ambicióznímu volovi, kterej se považuje za umělce... a ten ať si to pak klidně i sestříhá, hlavně ať to moc nestojí... Pak necháme všechny hodinu plkat vo ničem, klidně nějaký naprostý debility, třeba vo šukání, aby se to líbilo všem dementům, no a aby to jako nebyla tak zatracená nuda, budeme to točit v polotmě a s blikajícími světly". Fakt nechci aby to vypadalo, že píšu koment k jakékoliv sračce, ale dělám to i kvůli sobě - aby se mi náhodou nestalo, že bych si tuhle zhovadilost s epileptickou kamerou i střihem chtěl někdy pustit znovu... Jedna hvězda z milosti za otylé sadistické vraždící hovado s kovadlinou na trubce a jinými industriálními nástroji. ()

malylada

První půl hodina je tak otravná, až se to nedá snést. Veškeré postavy jsou odpad, strašně zahrané, dialogy trapné a prakticky jsem celý film umíral já víc, než ty porcované pipiny s IQ komára. Snad jen povedené gore to zachraňují, ale asi jen tím, že ten zbytek je nesnesitelný....2/10 ()

corpsy

Nebyť tých sfetovaných zmagorencov, dám viac. To, že sa pozerám na sfilckované štetky a ´´nadupaných´´ chlapákov, ktorý by si radi hneď a zaraz privoňali ( s výnimkou jedného, ktorý pekáče s princípu nevylizuje ) by ešte tak prešlo, ale že sú to v hlavičke pomätení kreténi, ktorý sa chcú silou mocou ukázať ako tí najcoolovejší na tomto svete, tak na nich nič iné len to kladivo z kovadliny. To skvelé gore, si v tomto prípade zaslúžilo lepší snímok. ()

Astaroth12

Už začiatok ma utvrdil v tom, že toto bude veľmi chabý film, čo sa logiky týka, mýlil som sa, tento film logiku nemá. A keď prišli na scénu všetky tie nesympatické osoby aj z ich prijebaným správaním, už som mal dosť a to na displeji môjho prehrávača svietilo 00:10.Film ma jedinú výhodu, že nie som s tých užívateľov, ktorý film nedopozerajú a potom sú aj tak múdry. Nie, ja som taký,že keď film vobec nebaví aj tak ho dopozerám, z princípu. Ale potom mu to dám špinavo vyžrať ako aj v tomto prípade. Dialógy boli na úrovni 10 ročných detí a nie dospelích. Je to blbý film, bez logiky, bez logicky mysliacich protagonistov, ale hlavne z totálne trápnym osadenstvom. Príbeh bol tiež ináč divný, ale jedno film mal a v silných dávkach a to gore, toho tu bolo neúrekom, ale to je jediné, čo môže tento jeblí film ponúknuť a mne to nestačí, no vidím, že iným to stačí ku šťastiu. A ten lásky kvet čo chodil v zvárackéj prilbe bol dosť trápny a pripomínal mi pár filmov, ktoré, ale boli oveľa lepšie ako tento. To finále bolo krvavé, niečo podobné ako Braindead, ale tam aj celok bol parádny,čo sa tu nedá povedať. Amatérsky,lacný a bez logiky. Asi tak. ()

iolaos

Nejedna se o zadny ackovy cajdak, i proto tady dabingovy mainstream kleje a krici. Vyhozenych padesat korun jen za nazev, rikaji si. Ovsem tvrde jadro stavnatych slatanin si prvni scenou s golemem-svarecem hnedka uvedomi, ze tohle prakticke cviceni zacinajiciho gore filmare je skvele odvedena prace. Vkuse se tady nadava, offscreen soulozi a infantilne komunikuje stylem "bradavky musi bejt, jinak by kozy nemely spicky".. - ikdyz tohle jde zcela mimo mne, ten spektakl uzasne zvarnenych vrazd s mohutnym gorefestem je jednoduse skvely.. Ac ziji v jinem svete nez tvůrce emař, nedovolim si hodnotit jinou znamkou nez vybornou. ()

Dexter1

Aby bolo každému jasné, ide o amatfilm v najčistejšej podobe. Takéto kúsky mám veľmi rád, lebo sú nabité invenciou, zápalom a producentským nedohľadom. Ale čo z toho, keď sa niekto rozhodne pre to najväčšie klišé, ktoré môže hororový žáner postrehnúť. Odpoveď je jasná, NIČ. Jediné čo ma potešilo boli veľmi hlúpe dialógy, na ktorých som extrémne zabával a softcore porn oblečky goth girls. Inač gore a ani killy neboli nič extra a "zombie" rodinka bola skôr len na deklarovanie mizerného scenára s veľkým zápalom pre žáner. Bohužiaľ to pri zápale len ostalo a vy sa budete buď neskutočne zabávať alebo nudiť. Ja som sa len väčšinu času nudil. ()

kalap odpad!

No to bola tuposť, kde partia primitívov, ktorých pustil na priepustku z cvok hausu v lezie do nejakého baráku a tam si chcú urobiť disko lenže na scénu prichádza další primitív oblečený v nejakom zvláštnom prezervatíve so zvaračskou maskou a mláti to tam hlava nehlave s kladivom veľkým jak výťah, no na porazenie to videnie. ()

gumli

Toľko rozbitých hláv som ešte nikdy v živote nevidel.Dementný vrah narábal s kladivom veľmi zručne,ak sa ten vraždiací nástroj dá vôbec dá nazvať kladivom.Lebo bol to nejaký hybrid kladiva,obrovskej nákovy a ešte niečoho ťažko povedať čoho,ktoré muselo vážiť určite aspoň 50 kilogramov.Chlap s tým narábal ako s obyčajným kladivom.Ale aj na to vypadal,však musel vážiť aspoň 150 kilogramov ak nie ešte viac,bol skrátka obrovský.A na hlave nosil zváračsku kuklu,tak to som ešte nevidel.Dej žiadny,alebo veľmi jednoduchý.Ale ja mám s takýmito filmami problém,pretože filmy natočené praktický v jednej miestnosti,v tomto prípade to bol opustený veľký sklad,so sporím osvetlením mi nijako nepasujú.No pre niekoho to môže byť dobrý horror.Konečný masaker bol neuveriteľný. ()

Martin741

Dalsi nudny horor, v ktorom niet strasidelnej atmosfery a vrazdy su samoucelna zmes brutality a amaterciny. Prvu polhodinu sa nic nedeje, po polhodine sa cosi rozbehne, ale aj to cosi ma tak pomale tempo, ze divak doslova usne pri filme. Po hereckych vykonoch niet ani chyru /ale tym su horory predsa uz dlhodobo zname .../ 20 % ()

bourec odpad!

Čumim jak blázen.42%?!Neseděli jste si na očích.První půlhodina byla nudná jako prase,pak se rozjelo něco,co snese označení sračka,a konec byla už jedna velká megasračka.Děj musí mít alespoň zčásti každej film,ale tohle ne.Amatérský neherci,a když na konci vejde želvím krokem to hovado s tim obřím kladivem mezi ty vyhulence,a oni tupě čuměj ,řvou a nechaj se masakrovat,tak i když chápu potřeby filmu,berličky v ději,aby bylo co nejvíc mrtvejch,tak blbec nejsem,a fakt tohle ne.Díky,bambulo.0%. ()

Rodriguez

Potenciál tvůrce se zřejmě během natáčení někdě vytratil! Anebo ho někdo zavraždil obřím kladivem někde v Silent Hill? ()

destroy83

Nízkorozpočtová brutalita v podání funícího maníka ve svářecí kukle s obřím kladivem odehrávající se v nějakém opuštěném průmyslovém komplexu. Hnízdo tohoto magora, který zde ovšem není zdaleka sám, si vybírá partička punkerů pro svou ilegální párty plnou hlasité hudby, drog a sexu. Přípravy na párty jsou v plném proudu, ale ještě než dorazí první hosté, se organizátoři začínají ztrácet. První polovina dílka stojí na postavách punkerů, dívčí nahotě, spoustě oplzlých keců, konzumaci alkoholu a trávy, ovšem v podání hereckých výkonů, které odpovídají nízkorozpočtovém pojetí filmu, které jde ruku v ruce s tvůrčí infantitilitou, kterou nepřebijí ani výše popsané libůstky. Velké plus je, že proti maniakovi nestojí klasičtí teens (uhlazení správňáci a uječené barbie), ale pro mě určitě sympatičtější "drsňáci". Pokud divák přežije tuto část, otevírá se mu přehlídka vskutku makabrózního gore, nejen obřím kladivem. S prvním mordem snímek začíná nabírat na obrátkách a kvalita jde prudce nahoru. Přes kopu střev, kostí a dekapitovaných hlav se horový fanoušek prochrochtá blahem až k samotnému finále, které stupňuje brutalitu ještě na vyšší level. Ano, po CARVERU další parádní nízkorozpočtová pecka, která rozhodně nedělá žánru ostudu. Škoda nepodařeného rozjezdu, ale i tak za mě poctivé čtyři hvězdy. ()

Pilgrimka odpad!

No asi budu blejt velebnosti. Úplný, totální shit. Opravdu netuším co tím chtěl básník říci, ale takovou hororovou stupidnost jsem dlouho neviděla. Pankáči byli oblečení jak za trest....vidět pankáče jak tančí brake dance taky není moc smysluplné ...Být tam s nimi a poslouchat je tak jdu tomu killerovi pod nůž dobrovolně... ()

cocrHeLL

Pro slečnu to je nejspíš nezapomenutelná party. Myslel jsem, že se unudim z těch milionů záběrů na tančící podivíny, ale nakonec se z toho vyklubalo slušný GORE a rozhodně z tohohle ohledu se na tento snímek stojí podívat... GORE efekty jsou tu vážně vynikající, to dělal fakt machr. Suma sumárum slušné Béčko s klasickými podprůměrnými hereckými výkony a s klišé na každym rohu. ()