Poté, co přišel o ženu při ošklivé automobilové nehodě, se Luke Gibbon (Držitel Ceny Akademie® Cuba Gooding Jr. - Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Jerry Maguire, 1996) probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho kdysi idylický život se ocitl na pokraji zkázy. S implantovaným smrtícím mikročipem a pod pečlivým dohledem ředitele společnosti Hope Industrie (Val Kilmer) Gibsona neustále sužují zvláštní vize a pronásledují výjevy z minulosti, na které si nepamatuje. Jedinou jeho nadějí na přežití je skupina hackerů, která by mohla vědět, jak zastavit nebezpečnou korporaci dřív, než bude pozdě. Ve vedlejší roli se objevuje Michael Ironside (Terminator Salvation). (oficiální text distributora)

Giovanni

Val Kilmer je sice příšerný, Cuba je však skvělý, potěší také množství herců hrajících v SG :-) Jak tu píše honajz - Má to hlavu a patu a je to napínavě natočené. Chválím. ()

hajner

Nápad to bol šikovný. Vcelku originálny s veľkým potenciálom. No ale keď to dostane nešikovný režisér a obludný scenárista a k tomu všetkému sa pridá nedostatok peňazí tak vznikne niečo takéto. ()

io.

Dle hodnocení (toho času 48%) jsem nečekal žáden zázrak, ale mile mě tento výtvor překvapil. Děj měl spád a nenechal mě nudit. Vizuální stránka filmu byla velmi solidní. Některé herecké výkony slabší, ale naštěstí jen některé. Odbornou stránku nebudu hodnotit, protože nabourat se přes satelit do nějakého procesoru tím, že tři vteřiny buším všema prstama do klávesnice až se prohýbá... to je hodně sci-fi. Beru to prostě jako pohádku - bylo to hezký, pobavilo mě to. ()