Poté, co přišel o ženu při ošklivé automobilové nehodě, se Luke Gibbon (Držitel Ceny Akademie® Cuba Gooding Jr. - Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Jerry Maguire, 1996) probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho kdysi idylický život se ocitl na pokraji zkázy. S implantovaným smrtícím mikročipem a pod pečlivým dohledem ředitele společnosti Hope Industrie (Val Kilmer) Gibsona neustále sužují zvláštní vize a pronásledují výjevy z minulosti, na které si nepamatuje. Jedinou jeho nadějí na přežití je skupina hackerů, která by mohla vědět, jak zastavit nebezpečnou korporaci dřív, než bude pozdě. Ve vedlejší roli se objevuje Michael Ironside (Terminator Salvation). (oficiální text distributora)

RedRose

Cuba i Val asi nejsou ve vrcholne forme a nebo se jim z nejakeho duvodu nechtelo hrat... Ale zase tak hrozne to nebylo... Konec opravdu vypada jako by to byl pilot k serialu kde budou pronasledovat a asi sabotovat sefa Hope Industries a podle fotky snad Henriksena...?! Mno nevim... Ale na pokracovani, pripadne nejaky ten dil serialu bych se ze zvedavosti i podival... Zatim tedy 50% ()

Scraffy

Podpriemerný film zo strašným scenárom. Nechcem to už vôbec vidieť. Cuba Gooding Jr. sa na toto nemal nikdy nahovoriť. ()

Shitonit

Borec dostal druhej dech, a to tak, že ho to až sere ? Docela mě to bavilo, za pár kaček si někdo udělal radost a vyšvihnul vcelku snadno stravitelnej trhák. ()

pekas

50%? Tak to je hodně málo. Sice se málokdo ubrání pocitu Déjà Vu, ale to mi vůbec nebránilo si film užít. Dobrá akčňárna v komorním obsazení a rovné čtyři hvězdy. ()

MarsVl

Určitě zajímavý nápad, vůbec ne špatný. Ale to provedení to bych brečel. Přitom takkový herci Kilmer, Gooding Jr., Ironside........Vím, že Val má každý film jinak , někdy dobře někdy špatně, to se nedá nic dělat. Gooding, jak s tím to jde z kopce to je hrůza, a to má táhnout celý film? To opravdu ne. 2* a velká škoda ()

Bulish

Každopádně originální film s pár dobrými efekty, které vyrovnávají pár nedostatků a nepříliš vyvedený scénář. Plus pěkná akce, takže docela koukatelné a nuda se v průběhu objeví jen párkrát... ()

Pitryx odpad!

Sci fi jako noha. Nebrat ani omylem. Obvyklý námět, ovšem hloupě zpracován, triky velmi špatné, děj nudný, od poloviny přeskákáno. 201311088702/8955 ()

borohub

Hodnotil bych snad i lépe, ale ty poslední 2-3 minuty, což mělo otevřít další díl (vzhledem k hodnocení, se asi toho snad nedočkáme). Co se týče samotného filmu, nápad není vůbec špatný, bohužel ta realizace toho nápadu je příšerná.. Začátek je nudnej, pak ale film dostane docela šmrnc, ten konec je ale fakt ubohej. Je zajímavé že v tomto filmu jediné k čemu slouží bezpečnostní kamery jsou k tomu aby je zneužívali kladné postavy. To že plně ozbrojené elitní komando není vybavení nočním viděním, či že pistole má zásobník na miliardu nábojů a shodou náhod, když klaďas "válčí" s armádou hologramů hlavního záporáka mu jeho kamarádi oznámí že zbývá poslední náboj v zásobníku korunuje tento film na totální shit kompetně.. Co ale musím na tomto filmu nechat je postava Vala Kilmera, který se prostě na akci "slizouna záporáka" hodil. 45% ()

p.i.t.b.u.l

Začátek filmu mně zaujal. Říkal jsem si, že by to mohl být slušný film. Postupem času však mé nadšení ubývalo, až na úplné minimum. Film měl velký potenciál, scénář filmu nebyl špatný, herecké výkony sice trochu pokulhávali, ale nebyly nejhorší. Nicméně se tvůrcům nepodařilo skloubit všechno do jednoho aby z toho vznikla solidní podívaná. Takhle je to průměrný film, který ve Vás nezanechá hlubší stopu. Avšak zaujala mně myšlenka velkých korporací, které ovládají svět. Což není v blízké budoucnosti zcela nereálné. Jak si tyto korporace pohrávají s obyčejnými lidmi ve snaze získat co největší zisky apod. To jsem vlastně nastínil děj filmu. Vše se točí kolem těchto korporací, moderní počítačové techniky a pár lidí, ze kterých se stali zkušební subjekty nebo naopak ochránci, nebo-li bojovníci proti těmto firmám. Sice jsme tohle mohli vidět již v jiných filmech, ale tohle je tak trochu jiný odvar. Jediná velká výtka k filmu je ta, když Cuba Gooding Jr. střílí z pistole bez jediného nabití, což na film natočený docela nedávno je trochu trapné. Tohle jsme mohli vidět kdysi dávno ve filmech s Arnoldem nebo Sylvestrem, kdy to bylo "cool" a ne v dnešní době. Ale pokud máte dlouhou chvíli, na shlédnutí to zase není tak špatné. ()

CrazymanM

Těžký béčko,ale kupodivu mi to až taj nevadí.Nenáročná sci-fi,při které si člověk moc nemusí lámat hlavu s realitou,celkem zajímavý téma.Pohoda,i když si to už zřejmě nikdy nepustím,přesto se na to dalo dívat.Jo,když se teď tak dívám na obrázek k filmu,tak si nepamatuju,že by tam Val měl krátkej sestřih?!No nic,za těch pár tisíc doláčů nemužou myslet na všechno. ()

clonex

námet skopírovany už ani neviem z kadiaľ.... pritlstý val kilmer v role geniálneho a pološialeného zlosyna bol tragický... záver hotová katastrofa ... ()

Davemix

Velmi dobrý nápad na film, ale bohužel zpracování a kvalita tohoto snímku je na úrovní béčkového scifi...Val Kilmer je zde naprosto tragickej (už nikdy to nebude Jim Morrison) a Cuba Gooding hraje také velmi průměrně. Vizuální stránka mi připadá jak z nějaké hry na playstationu....30% ()

josmart

Opravdu zajímavá myšlenka - reklamní prostor přímo v hlavě, to musí být peklo. Škoda jen, že se filmu nedostalo kvalitnějšího zpracování. Je zoufale předvídatelný a souboje tělo na tělo jsou ubohé. Ovšem s pistolí je Cuba Gooding absolutně přesvědčivý, to se musí nechat. Nápovědy, zobrazované v nebezpečných situacích zase navozovaly dojem PC hry. Podle toho, jak film skončil, jsem si říkal, jestli to není pilot k seriálu. Asi ne - škoda - díval bych se :-) ()

zanvalzans

No hohohoho...úpne štiepnutý film až na koreň.Možno by sa to chytalo aj na tri hviezdy,ale suchota to nedovolí.Asi dlho nepršalo. ()

ohneta

Pro mně docela velké zklamání, začíná mi připdadat, že jak Val Kilmer , tak i Cuba Gooding, začínají hrát v čímdál tím větších sračkách. Námětově by film, ani špatný nebyl, ale rozpočtově i režií bych film posunul obrazně někde do páté cenové skupiny. A to jejich přehrávání, bylo taky strašný. Dávám jenom dvě hvězdy, ikdyž bych nejraději dal jen jednu, ale tak strááášnýý, to zas nebylo. ()

Mikee79

Cubu mám rád, sci-fi mám rád.. přesto nejlepší na tomhle filmu jsou úvodní titulky při kterých na známých místech jsou umístěna loga nadnárodních korporací. Tohle byl můj verdikt pod prvních 10 minutách filmu, ale nakonec se to až nečekaně rozjelo v jedno z nej sci-fi béček letošní roku. Nedosahuje kvalit Minority report ani Já robot, přesto fanoušku žánru pobaví. 60%. Jen ať se na film nedívají marketingový kreativci, nerad bych, aby se inspirovali :-) ()