Poté, co přišel o ženu při ošklivé automobilové nehodě, se Luke Gibbon (Držitel Ceny Akademie® Cuba Gooding Jr. - Nejlepší herec ve vedlejší roli za film Jerry Maguire, 1996) probouzí v nemocnici a zjišťuje, že jeho kdysi idylický život se ocitl na pokraji zkázy. S implantovaným smrtícím mikročipem a pod pečlivým dohledem ředitele společnosti Hope Industrie (Val Kilmer) Gibsona neustále sužují zvláštní vize a pronásledují výjevy z minulosti, na které si nepamatuje. Jedinou jeho nadějí na přežití je skupina hackerů, která by mohla vědět, jak zastavit nebezpečnou korporaci dřív, než bude pozdě. Ve vedlejší roli se objevuje Michael Ironside (Terminator Salvation). (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Ľahko podpriemerné, ale ani zďaleka nie zlé....svetlé okamihy striedali béčkové scény.....Plusom sú rozhodne reklamné vsuvky - tak skvele reklamne vymyslené....opakom je trebárs Val Kilmer ktorý tu je upravený pre mňa podivne a bohužiaľ nevkusne a nezapadal mi do " sci-fi koncepcie Resetu...."...a mne nezostáva nič iné než stlačiť reset....( len musím zariadiť, aby som si nedal nedajbože repete......)...**/*** ()

st.jim

Což o to, nápad to nebyl věru špatný. Herecké obsazení také ne, ale kdo je sakra ten Ernie Barbarash a kde bydlí? Dal bych mu pohlavek za to, jak tenhle film zpackal. Patlála, patlála - poďála, poďála. Nedomyšlené scény spolu s neskutečně toulavou kamerou, která mi občas lezla na nervy. A chudák Val, právě díky této roli složil zkoušku, jak správně uvádět zprávy na nově :D ()

rodo

Hodně slabé sci-fi, které má sice potenciál, ale kazí ho špatná režie. A Val Kilmer tady vypadá jako moje teta ... ()

Danny F.

Film byl akční to jo ale chyběla mu šťáva, divokost, šmrnc. Cuba Gooding jr. se tváři znuděně a Val Kilmer vypadá jako prasátko (viz. Seagal). Film nijak neruší ale chybí mu něco, co by ho udělalo živějším. 65% ()

JohnSmith

Podle jmen herců to vypadalo nadějně. Zdání klame. Gooding bere čím dál horší role v čím dál míň zábavnějších filmech. A Kilmer? Tady se jeho hraní omezilo na statický výstupy před monitorem, trapné promlouvání a drbání si svého prapodivného účesu. Sem tam nějaká ta akce taky byla,ale opravdu špatně natočená. Je to celkem škoda, sice je to ohrané téma,ale v rukou lepšího režiséra by z toho mohl být alespoň naprůměrný snímek. Ta jedna hvězdička je za slečnu s červenejma vlasama ()

jenik71

Čip voperovaný do hlavy není už ve filmech nic originálního. Potíž je, že Reset nenabízí již žádnou jinou přidanou hodnotu, zajímavou zápletku nebo kvalitní herecké výkony. Toto je jen stěží průměrné sci-fi, které ničím neoslní. Val Kilmer i Cuba Gooding Jr. mají nejlepší léta herectví asi za sebou. ()

Šakalík odpad!

Tak já jsem už jako viděl leccos, ale čeho je moc, toho je hardwired! „Scénář“, jestli se teda tomu tak dá vůbec říkat, tohoto skvostu je tak debilní, že to až prosakuje z televize, efekty žalostné, herecké výkony místy až trapné a vůbec to nezachraňuje ani seagalovsky napuchlý Val Kilmer, ba naopak. Nejúžasnější jsou však scény samotného „hackování“ – u všech filmů s obdobnou tématikou vždycky kroutím hlavou nad tím, jak tam u toho ti hackeři zuřivě mlátí do klávesnice (kdo někdy něco programoval, ví, že takhle se to prostě dělat nedá). Tady to ale ještě povýšili na nový level, pač v Hardwired buší programátoři do klávesnic hned dvou, a to dokonce najednou (!!!), se divím, že zároveň ještě něco neprogramujou prsty u nohou. Na tomhle filmu je prostě úplně všechno špatně. Podle mě NEJHORŠÍ FILM ROKU 2009. ()

Han22

Menší parádička, od které jsem vůbec nic nečekal a dočkal se vrcholného béčkového zážitku. Obyčejný chlápek Luke přijde při nehodě o ženu a s těžkým zraněním mozku dostává do hlavy při operaci i mikročip, který neumí nic menšího, než vysílat reklamy až do zblbnutí, než si daný produkt koupíte nebo ukradnete. Při takové představě mě naskočila málem kopřivka - zkuste si předstvit že Vám přímo do hlavy promítají reklamy na nejnovější prací prášek, vložky nebo pojistku brrrr....Naštěstí ho brzo kontaktují členové odboje, kteří mu v boji s mocnou korporací pomůžou ne zrovna slabými triky (různé šipky, nápovědy, pohledy z kamer a podobně). Na podobných vychytávkách, zajímavých postavičkách, solidním tempu stojí celý film, který nabízí solidní mix inteligentního sci-fi a akční podívané. Díky tomu odpouštím i takové klišé jako nekonečně nábojů, nebo že hrdina je obyčejný chlapík, který má čistě náhodou minulost div ne Johna Ramba. ()

aLPaC

Sledoval jsem to na svém noťasu HP, ze své pohovky Tara, na sobě ponožky Peace, kraťasy nike, triko hi-tec, k tomu jsem popíjel Fantu a jedl brambůrky Bohemia. Ach ty korporace. Zajímavý, ne úplně skvěle zpracovaný, ale rozhodně ne nudný fimík s parádními úvodními titulky. Trochu mi to připomínalo Běžícího muže. ()

krusty2

Pre mna okukany brak,ktory srsi svojou lacnotou. Davam 1 za snahu ktora tu bola aspon pri fight scenach inac blbost,ktora tu uz bola xy-krat. ()

Meteorista

Teda jestli v blízký budoucnosti budem počítače ovládat jen klávesnicí (a není to problém jen tohoto filmu), tak to díky, ale na hlodavce jsem si už zvykl. Ale vždycky mě fascinovalo, jak tam něco datlujou. Na druhou stranu chválím reklamy na místech, na kterých zatím nejsou. Zatím. No a konec vypadal, jakoby to byl pilot k nějakému seriálu. Pokud to bude mít pokračování, přeji mu lepší zpracování. ()

TheTrox

Co k tomu to průměrnému sci-fi filmu dodat ? Snad jen to že je to o jedné velké reklamě ... naprosto průměrný děj. Musim ovšem uznat, že se mi nápad podobné blízké budoucnosti líbil.Celkové hodnocení: 50% ()

mala_kea

Začátek průměrný, konec skvělý, ale hlavní částí má být střed, který v tomto snímku poněkud upadá. Nápad není rozhodně špatný, Cuba Gooding Jr. dělá co může, aby zachránil, co se dá, avšak Val Kilmer mi v tomto filmu vůbec nesedí. Když nepočítám poslední scénu, kde Cuba vystřílí z pistole víc nábojů než ze samopalu, ještě se přikloním ke dvěma hvězdám s dodatkem, že se tento snímek rozhodně nechá shlédnout, ale žádný zázrak opravdu nečekejte. ()

drankeryth

Obstojny sci-fi akcny film, v ktorom si zahrali aj herci znamejsich mien. Uvod filmu sa zameral na exploziu jednej hlavy bezdomovca. Pricinou bol voperovany cip do jeho hlavy, ktory mu ho tam dala firma Hope Industries. Tento film sa aj zameriava o tejto podlej firme, ktora manipuluje s ludmi. Film ma dejom a jeho plynutim az do finale uputal a vobec ma nenudil. Akcnych scen vo filme zas tak moc neni, ale to vobec nevadi. Dolezity je scenar filmu a jeho spracovanie do funkcneho finale, ktore vas donuti sledovat film az do konca. Nejake sci-fi prvky sa aj objavili, ale to len nepatrne mnozstvo. Film sa pohybuje medzi ackovou a beckovou kvalitou, takze to neni ani prilis dobre ani prilis zle. Taky mierny nadpriemer, ktory az zas tak moc nevycnieva a preto je to len dobre na jedno skuknutie. Najviac vo filme mi isiel na nervy herec Val Kilmer, ktory moc nepatri medzi mojich oblubenych hercov a jeho ksicht a herecke vykony ma moc nikdy nepresvedcili o jeho kvalitach. Ostatni herci to zahrali obstojne, aj ti dvaja farebni punkeri, ci co to boli za individua:)))) Koniec filmu asi mal naznacit, ze mozno v najblizsej buducnosti by chceli tvorcovia tohoto filmu mozno aj urobit nejake dalsie pokracovanie v likvidovani zakernej firmy Hope Industries. ()

drakodlak

Téma, které se točí okolo nadnárodních korporací v blízké budoucnosti a nové formě distrubuci reklamy, které je sice samo o sobě docela zajímavé, ale obávám se, že forma jakou zvolil režisér/scénárista je poměrně trisní. Je to takový slepec něčeho a ničeho. Není to ani pořádný thriller, ani pořádná akce. Jalové "herecké" výkony, prostě celkově mě to vůbec nevzalo. ()

papaguy

Televizní oddechovka vhodná pouze po delším žánrovém půstu. Avšak rozmlsaní fandové sci-fi by se měli mít na pozoru a počítat s pálením žáhy. ___ První, co Vás asi zaujme, je množství filmové plochy, kterou byli filmaři schopni prodat reálným značkám. Marketingově je zjevně možné upotřebit vše - i film, který se vůči korporacím a komerci vyhraňuje. Akční děj odcejpá a do určitého momentu baví. Ale když tam ten "pankáč" už hodinu buší jako blázen do vypnutého laptopu a předstírá kyberútok, působí to na můj vkus rušivě. Koncept investigativního sólohrdiny běhajícího s pistolkou po korporaci a vyřizujícího si účty za zpackaný život i přes značné úsilí tvůrců ze mě soucitnou emoci navymámil. Filmu by prospěl větší odstup. Film se i přes zjevnou B až C-čkovost bere smrtelně vážně. A to je chyba. ___ Jinak ale docela zajímavý nápad - pomocí voperovaného implantátu ovlivňovat mozek, aby se spotřebitel choval požadovaným způsobem. Zde je to ale celé vyhnané poněkud do extrému. Snad pokud by to bylo méně lacině pojaté, mohlo by se z toho rozvinout mnohem zajímavější kyber detektivka - reflektující jednu z temnějších vizí budoucnosti lidstva. Podle toho, jak to vypadá dneska, lidi žádný čip nepotřebují a jedou na první signální i bez něho. ()

E lan

Nuda od začátku do konce, špatné herecké výkony (Gooding především a Kilmer stejně tak), špatný scénář. Na druhou stranu pár dobrých nápadů a dobré postavy Ironsida a jeho syna. Celkově podprůměr. ()