Spy Kids 4D: Stroj času

• Česko Spy kids: Stroj času (více)

Marissa Cortez Wilsonová má vše, po čem touží - úspěšného a pohledného manžela, nádherné miminko a dvě úžasně chytré, nevlastní děti… jenže nic není tak růžové, jak se zdá. Její malá dcera si dělá, co chce, dvojčata, Rebecca a Cecil, ji jemně řečeno nesnáší a manžel by ani nepoznal, že doma žije se superšpionkou. Marissin svět se otočí vzhůru nohama, když šílený padouch hrozí ovládnout svět a ona je povolána do akce. Kromě ní jsou však do záchranné mise zapojeni i Rebecca s Cecilem. Nejen že zjistí pravou totožnost své macechy, musí také zapojit své mozkové závity a přijít na to, jak zloducha zneškodnit. Veškerá legrace jde teď stranou. Spy Kids bojují za záchranu stroje času. (oficiální text distributora)

Epco

Robert si opäť vybral svoj oddychový čas. Návrat k starej značke pokračoval v duchu úpadkovej 3 časti. Našťastie režisér si je vedomý že točí pre najmenších a že točí vpodstate sračku a tak sa to ani nesnaží skryť. Záhadou mi však ostáva ako sa mu stále darí do vopred prehranej bitky zháňať známe tváre. ()

Koreangirl

Tak jo tenhle film byl opravdu něco děsnýho. Původní tři filmy byly fajn, ale tohle.. Tu trojku jsem dala kvůli Jesice Albě a tomu super robotickýmu pejskovi. Jinak kdyby tam nebyla Jessica, tak z těží dva body. ()

Veruska.Kuru odpad!

Panebože ono to má pokračování... To snad ne? Jak něco tak pitomeho může mít pokračování.. Viděla jsem začátek a raději jsem odešla od toho a nechala se dívat dceru... Jí se to prej líbilo. Ale mě rozhodně ne. ()

PhobiaCZ

Taková dětská hovadinka, kde u 4D znamená čtvrtý rozměr jenom šňupání s papírku, kde se to všechno mísí dohromady. Jednu * odemě dostává film za Jessicu Alba. ()

CampaHD odpad!

V krátkosti: (+) dostatočná spokojnosť môjho syna, --------------------------------------------------- (-) zastrelte scenáristu. hrozná tuposť postáv, nefunkčné vône(a zbytočné), rituálne popraviť toho čo do scén vkladal tie lepenkové počítače a podobne , blbosť príbehu, zákonom treba zákazať takéto sprostosti Rodriquezovi, toľko peňazí za takéto kino a taká sprostosť na plátne. ........komentovať nebudem, nemá to cenu. ()

kirmalee odpad!

Představte si tento film jako koště+mozek jako nějakou místnost. Co tím chci říct? Tenhle film totálně zametá mozek dětem-přesto film by měl mít ,,vychovatelský účel.,,, neboli jestli chcete-uvědomění mezi dobrem a zlem. Jasně, někomu se to líbí, proč ne. Ale příště by to chtělo něco, co má alespoň smysl. ()

Tempy720

Film mě celkově zklamal, těhotná Jessica Alba mlátící všechny kolem sebe a robotický pes, kterému upadávají končetiny, už na mně byl opravdu moc. Jestli někoho napadne natočit pokračování jsem si jistá, že nemá cenu se vůbec dívat na trailer. Robert Rodriguez podle mně po Machete velice zklamal... ()

JARDAHONDA odpad!

Robert Rodriguez představil svůj největší omyl v dějinách filmu.. Osbně odpouštím - ovšem stručně hodnotím 0 % ()

zuzulend

Na to,že je to jeden z nejhorších filmů mi to nepřišlo zas tak špatné.Děj mě docela zaujal,ale nebylo to zase nic převratného.Asi jediná role,kvůli které taky dávám 2hvězdy je role Jessicy Alby a Jessica samotná. ()

ladymarmelad odpad!

Když sem viděli Spy Kids: Špioni v akci byla sem nadšená byl to skvělej film pro děti a mě se hrozně líbil potom další pokračovaní bylo taky skvělí ale tohle....nechápu jak mohli něco takovýho udělat.Úplně zkazili to jak sem si pamatovala spi-kids. Nevim jak je napadlo vůbec něco takovýho udělat. Jasně pro děti který neviděli ty předešlí filmy tak je jasný že se jim to bude líbit ale mě to opravdu zklamalo a možná i naštvalo jak zkazili spi-kids. Prostě nevim co tim chtěli říct. ()

cenitel

Vůbec nechápu proč Robert Rodriguez se k tomuto filmu vůbec vrátil navíc už po čtvrté, znova zase vše sám- režie,kamera,scénář,hudba, jen trochu s malou pomocí. Tohle už byla opravdová zhovadilost. Na to už se nemohou dívat ani malé děti, které jsou tímto filmem zblblý. Bylo tam tolik bejkovin, že prostě ne. A do kina? To bych odešel raději na jiný film, hlavně ne na ''B''. 15% ()

vrch07256732

S odstupom času po dfx otravnej 3-ke návret k pôvodným 2 dielom trilógie. Obsadenie okrem J. Alby už zďaleka nie tak hviezdne - D. trejo sa mihne v jednom zábere a Banderasa ani nepamätám že by sa vôbec niekde mihol - no napriek tomu ešte stále znesiteľná Kids bondovka so vším všudy. A tie decká boli sympatické, nie nepodobné pôvodným predstaviteľom spy Kids (ktorí tu vystupujú už ako dospeláci - logicky). ()

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Rodriguez a superhrdinové

Rodriguez a superhrdinové

04.08.2010

Jednou už komiks na plátno převáděl, ale Sin City hrdinům v přiléhavých trikotech nepřeje. Robert Rodriguez však možná vstoupí do světa Marvelu – prostřednictvím spin-offu Deadpool. Studio 20th… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)