Příští svět (S06E10) (epizoda)

The Next World

Nasledujúci svet

Horor / Thriller / Drama

USA, 2015, 44 min

Konečně: Jesus je tady! Ihned po tomto díle se stal mojí nejoblíbenější postavou - je to totiž neskutečný borec, který se doopravdy s ničím nemazlí. Doufám, že se z něj nestane gay jako v komiksu a že si trošku s Maggie pohraje po romantické stránce. Humor tu v TWD již hodně dlouho chyběl a proto jsem jej vřele uvítal. Od počáteční scény s podtextem Boston a jejich legendární More Than A Feeling jde poznat, že epizoda pojede na odlehčenou notu. Moje velmi oblíbená epizoda.(18.12.2016)

konečně po více jak roce od smrti manželky si rick vrznul a znikim jinym než z tou která zachránila judith před vyhladovenim ve 3 serii tím že se doslova prosekala svou superostrou katanou přes hordu mrtváků aby přinesla sunar pro malou judith. Ano správně myslím tím michonne. už od příchodu do alexandrie sem doufal že mezi nima přeskočí jiskra a ejhle ono se to zrovna ted stalo jen doufam že to nebyla chvilková slabost a vydrží jim začínající vztah pěkně dlouho. P.S. Tomu nazaretskýmu tesařovy (Ježíš) dávam maximálně 5 dílů a pofrčí zpátky nahoru za Tátou(26.12.2016)

Alexandrie je zachráněna! Ale zásoby jídla se ztenčili na minimum a tak je potřeba vyrazit zase do světa. Cestou narazí Rick s Darylem na Paula, který si říká Ježíš. Štípne jim klíčky od auta a ujede jim. To si však naše dvojice nenechá líbit a vyrazí za ním. Přeci jen auto plné jídla je pekelná výzva! 90%(24.4.2016)

V desáté epizodě se toho až tolik nestalo a původně mělo být mé hodnocení nižší, ale neskutečně mě pobavila dvojice Pat a Mat v epizodě "Na cestách". Výborná byla i postava Ježíše, která funguje jako skvělý startér komických situací. Ještě teď se musím smát, když si vzpomenu na scénu u rybníka, která mi silně připomněla film "Jáchyme, hoď ho do stroje!".(21.4.2017)

Chlápka se super schopnostma ti fakt nežeru AMC, doufám že se to objasní, prozatím ale pobavil a navíc je to prostě Ježíš, takže ten asi jen tak normální člověk nebude. Carl dělá výlety za zeď z důvodu kterej, i když tam vysvětlil, tak jsem nepochopila a syn exstarostky se jí rozhodnul zabít. Tahle epizoda měla slušnej humor (ne jako ve filmu od Disneyho), což se dá ve Walking Dead vidět jednou za 10 dílů. Epizoda na odlehčení, jop to trochu chybělo, i lidi v apokalypse se přece musej bavit. :D(28.12.2018)

• Tom Payne