Obrazově i zvukově zrestaurovaná kolekce vydaná v roce 2004 Supraphonem přináší 18 klasických scének plus několik bonusů jako rozhovory se Zdeňkem Podskalským, Ondřejem Suchým, záznam z Ein Kessel Buntes 1976 v německém jazyce a jiné. (waxtrax)

Mzetko

Geniální komik, kterému se nevyrovná žádný ze současných. Jeho humor byl prostě na jednu stranu banální, ale na druhou stranu ohromě rafinovaný a nemá žádná slabá místa - co věta to neopakovatelný vtip! Dokázal najít zábavu i v těch nejobyčejnějších věcech, udělat komedii i z toho nejobyčejnějšího dialogu. To je náš Felix Holzmann, klenot humoru. ()

ClintEastwood

Chválit Felixe Holzmanna a jeho nezaměnitelný humor, by bylo pouze nošením dříví do lesa, ale já prostě musím. Mám totiž rád tento druh humoru - je to něco neobvyklého v našich luzích a hájích. Jednoduchý příběh vyprávěný geniálním komikem, dostane pokaždé takový rozměr a pointu, že ať se kdo chce třeba přetrhne - dnes už se tomuto klenotu ani nepřiblíží. Všechny scénky s umělcem Holzmannem jsou nezapomenutelné a ať se dnes vrátíte ke kterékoliv z nich, budete spokojeni. VČERA, DNES A ZÍTRA - patří ke zlatému fondu československé, potažmo české zábavy. ()

A.L.E.S.

K mistru Holzmannovi se dá napsat mnoho superlativů. V prvé řadě musím smeknout před jeho geniálně jednoduchým humorem, který umocňovaly hrátky s češtinou - ona to vlastně byla taková hra se slovy (nejvíc je na tom znát scénka "Včera, dnes a zítra"). Moc ho obdivuju hlavně v tom, že při každém vtipu měl pořád kamennou tvář, což bych já nedokázal. Je škoda, že si dnešní rádobyumělci nedají na svých výkonech tak záležet jako on. Zaplať pámbu za archiv. ()

Paity

Nesdílím nadšení ostatních tady. Felix Holzmann je nějaký pokus o Mr. Beana za socialismu, ale špatný. Navíc celé je to postavené na trapnosti a totální nedoslýchavosti Holzmanna, který věčně splete téma hovoru, či se dopustí nějaké přeřeku. A to má být jako vtipné? Možná poprvé, po páté, ale pak- Kristova noho, čím se to lidi bavíte...? ()

MM_Ramone

Felix Holzmann bol jedinečnou postavou českého humoru. Svojim originálnym, nenapodobiteľným prejavom dokázal zaručene pobaviť publikum. Mnohé jeho scénky sa trvale vryli do pamäte divákov. "Včera, dnes a zítra", kde mu bravúrne asistovala Iva Janžurová, je jednou z nich. Okrem nej na tomto výberovom DVD je ešte ďaľších sedemnásť kúskov. Výborný prierez tvorbou nadaného komika, ktorý už žiaľ nejaký ten rok nie je medzi nami. **** ()