Phantom Racer (TV film)

Akční

Kanada / USA, 2009, 83 min

• Maci

Vážně mi ten film nebavil. Vraždící auto? Fakt originální kravina.(4.3.2010)

• Dellamorte

TV NIČ - ktoré autičkárskych filmárikov neurazí ( mimo - rapid /Statham , ultrazbesilo aj ultrarýchlo , nejakých Cage 60 sekundovkách , Diesel XXX fandov a určite hordu ďalších samozrejme ) - no krvilačných určite áno - ak to nebudeš konfrontovať s " DUELL" - " THE CAR " - " BLACK CADILLAC " - CHRISTINE "....myslím , že pri silnej káve to zvládneš - a ak ee , tak som sa mýlila.(6.1.2010)

• Sobis87

Místo téhle předvídatelné televizní blbosti doporučuji kvalitní film The Car z roku 1977, který je na rozdíl od Phantom Racera docela dobře fungujícím hororem o vraždícím autě a disponuje takovou atmosférou, o které se může tvůrcům tohoto zmetku jen zdát. Tohle opravdu nebrat, je to ztráta času.(8.3.2010)

Ale jo není to úplná sračka. Na podobně levnej film je to nakonec kupodivu i docela koukatelný. Nic z čeho bych si ucáknul, ale nuda to nebyla, tak proč to posílat do pekel za mě to bude 50%(4.5.2014)