Billymu je už sedmadvacet, ale pořád vyvádí jako puberťák. Řádí s kamarády, provokuje otce. Tomu ale jednoho dne povolí nervy. Chtěl sice synovi předat svůj podnik, ve zlosti však jmenuje svým nástupcem dosavadního viceprezidenta Gordona, protože nevěří, že by tuto práci jeho potrhlý syn zvládl. To se dotkne Billyho ješitnosti, a proto uzavře s otcem kuriózní sázku. Pokud znovu absolvuje všechny ročníky školy od první třídy až k maturitě tak, že každou třídu zvládne za dva měsíce, stane se prezidentem společnosti. Když neuspěje, funkci dostane Gordon. Billy se s vervou pouští do studia. První až čtvrtou třídu zvládá s přehledem. Poté přestupuje na střední školu, kde se stává cílem posměchu ostatních studentů. Na střední mu se studiem pomáhá jeho láska Veronica, ale škola ho čím dál víc nebaví. Rozhodne se tedy jednoho dne, že zůstane místo vyučování doma. Dokončí Billy výzvu a získá tím otcovu důvěru, rodinnou firmu a taky lásku krásné učitelky? (TV Nova)

vinnetou500

Možná až se na tenhle film podívám ve 30ti, taky prohlásím, že je to blbost... ale zatím v pubertálních letech hodnotím jako dobrou legraci.. :) dabing sice hroznej... ale komedie dobrá :) ()

rekurseman

Uvolněná komedie, sranda, člověk se pobaví, žádné stresy, nádherná paní učitelka...Skvělý film jako všechny filmy z tohoto období. Za mě palec nahoru ()

LencaN

Uhozeně pitomoučké. Ale kupodivu se na to dalo dívat celkem v pohodě. Nehledejte ale v tomto filmu hlubší smysl, žádný nemá. Je to jednohubka, která nenadchne, ale ani neurazí. Se Sandlerem už jsem viděla mnohem lepší filmy, ale holt vždycky není posvícení. Tohle je film prostě o blbečkovi, který možná není tak hloupý, ale rozhodně se tak chová. Myslím, že filmoví kritici si na tom v době premiéry museli smlsnout. Je to prostě nevýrazná a velmi průměrná komedie. Oči mi to neutrhlo, ale mé divácké srdce nezaplesalo. ()

Kletus

Tři hvězdy má tento film právem, pohodová Sandlerovka u které se můžete stále smát a ani ta troška infantilnosti není na škodu 6.5/10 ()

P@\/EL

Je pravda, že se jedná o hodně absurdní film, ale kdo má rád nadsázku a ironii, tak se mu tento film musí líbit. Děj byl docela dost přiblblý, přece jen odrostlý puberťák, který chce prolézt celou základkou a střední za pár týdnů se jen tak nenajde, ale svůj úkol - tedy pobavit - dle mého rozhodně splnil. ()

Pythonator

První regulérní Sandlerovina, která svým nezvyklým humorem nalajnovala budoucí směrování mého velmi oblíbeného komika. Koho to nebaví, ať se na to nedívá. Sandlerovy filmy jsou všechny ve stejném stylu (až na malé procento), takže komu Sandler nesedne, nemá smysl, aby se díval na jeho filmy a pak to tady brutálně a bezcitně kritizoval. Madison je sice hodně slabá podívaná, v porovnání s Happy Gilmorem, ale i tak je to sranda a nejlepší na tom je tvářička Bridgette Wilson - je to dokonalá baba a dost dobře nechápu, jak to, že nebyla obsazovaná častěji. Dívá se na ni mnohem příjemněji, než na mnohé neustále prosazované hééérečky. ()

StandikK

Tak to byla ale slabota. 95 % filmu samá trapnost, 3 % nudy a 2 % se dalo na to dívat. Každy má své hříchy mládí, a to je jeden od Sandlera. ()

CelleDino

Naprosto stupidní . Ale když se točí horor , chcete aby se lidi báli . Když chcete natočit stupidní komedii... Prostě se to povedlo se vším všudy . ()

Profík

Není to nějak extra nápadité, ani extra vtipné, ale naštěstí to málokdy sklouzává k ultratrapnosti, která se občas v komediích tohoto typu objevuje. A stopáž je tak krátká, že nudit se skoro nemůžete stihnout. Jo a je tam dost dobře vypadající Brigitte Wilson. 50%. ()

PORTER44

Pěkná hovadina,Sandler se snaží o komického retarda který se ale vůbec nepovedl,skeče a pokusy o vtip působí trapně. ()

Choci

Od filmů s Adamem Sandlerem vždycky očekávám hodně a tak mě film trochu zklamal. Celou dobu jsem se těšil, až se dostane na střední a z ní tam kromě menší šikany nic nebylo - škoda. Celkem nudný příběh ničím nepřekvapil, kromě zápletky s vydíráním ředitele se nic převratného nedělo. Zatím nejhorší "Sandlerovka" co jsem viděl, ale i tak dávám 55%. ()

viax

Zpovykaný Sandler a vcelku zábavný scénář s hromadou spolupracujících dětí je něco tak akorát na deštivé odpoledne. Však nemusí být pořád LOL, někdy stačí i jen :-). ()

ivour

Nápad by byl zajímavý, kdyby z toho bohužel Sandler neudělal frašku. Podle popisu má být hlavní hrdina potrhlý puberťák, ale ve skutečnosti se zdá, že je spíš retardovaný. Vážně jsem celý film doufala, že neuspěje, jak moc mi byl nesympatický. ()

freebob

Taková normální,trochu dětinská buranská komedie s Adamem Sandlerem.Občas vtipná,občas trapná.Ale Bridgett Wilsonová je kus. ()