poster

Odborník na banky

 • USA

  Bank Shot

Komedie

USA, 1974, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MrPierc
  **

  Zlodějská komedie, která má sice dobrý námět a místy je trochu vtipná, ale je až moc přitroublá a naivní. Je to spíše taková umělá taškařice. Přitom herci hráli dobře. Kouká se na to dobře, ale na konci jsem zjistil, že kdybych sledoval místo toho teleshopping, tak bych byl více vysmátý i vzrušený. To obočí, které měl George C. Scott, bylo opravdu jeho?(30.11.2012)

 • Mol
  **

  I'M GOING TO GET UP FROM THIS TABLE. I'M GOING TO WALK TO THE NEAREST POLICE STATION AND I'M GOING TO TURN MYSELF IN. AND THEY WILL TAKE ME BACK TO STRYKER'S FUNNY FARM, WHERE AT LEAST I WAS SAFE AND SANE! AND I PITY THE POOR SCHMUCK WHO TRIES TO STOP ME! Hodně slabé a většinu filmu dumb! Kdyby tam nehrál George C. Scott tak bych to asi nedal. On je tam totiž jediný normální člověk a zbytek té bandy budižkničemů, ač se snaží o co chtějí (zřejmě o hraní komedie) nedá se na to dívat. Naštěstí stopáž je přijatelná a asi dvakrát až třikrát jsem se dokázal i pousmát. Kdyby film byl braný seriózně s jinými herci, pořádnou bankou a upilovanejma brokovnicema, to by pak byla jiná. Protože pro tyhle role je George ten pravej. Seriózní drsňák.(6.10.2017)

 • dopitak
  ****

  Bank Shot je docela vtipnou komedií se slušnými dialogy. Trochu parodie na krimi, především konec hodně "ujíždí". Kvalitu filmu může pokazit dabing studia Bear v čele s Liborem Teršem, který si opět střihl víc rolí. Naopak nahoru jej táhne Petr Oliva coby "Buldok" Streiger. Bez ohledu na českou verzi MGM dávám 4*.(1.3.2009)

 • genetique
  ***

  Prekvapivo vtipný a zábavný film, akýsi predchodca dnešných akčných komédií s vykrádačsko-lúpežnou zápletkou. Bláznivý nápad má miestami až prehnane parodický charakter, no poväčšine sa jedná o celkom dobre rozvinutú myšlienku s nožstvom originálnych scén a nápadov. Škoda, že niektoré vtipné a nanajvýš komické postavy musia čeliť rovnakému počtu nezmyselne konajúcich a hrozivo primitívnych. 65%.(16.5.2009)

 • BerniX
  odpad!

  Další hezká knížka, která se dočkala hrozného zpracování. Jediné co zůstalo byla banka-přívěs. Těžko věřit, že tento film má s tímto http://www.csfd.cz/film/20945-ukradeny-diamant/ cokoliv společného, ale má. Hlavního hrdinu a autora předlohy. Nemylte se. Autor předlohy mezitím nezdegeneroval. Chyba je jinde. Chudák pan Westlake. Je sice uveden jako autor námětu, jenže z knihy téměř nic nezbylo a knižní vtip zde dostává řádně na zadek. Film totiž není vůbec vtipný. Takže těm, kterým se film líbil dobře, a těm, kterým se film nelíbil, nebo se na něj teprve chystají - přečtěte si raději knihu - Donald E. Westlake Ukradená banka.(16.8.2010)

 • - Snímek byl natočen podle stejnojmenného románu Donalda E. Westlakeho z roku 1972. (Terva)